Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
Todorow*
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 31.10.2011, 09:08
Мишка: x7
Ник в CS: Todorow*

Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от Todorow* »

Име: Дилян
Години: 11
Nickname, с който играете в сървърите ни: Todorow* ; Ninjaww'Deagle
От колко време играете в psycho-cs.com: 1 седмица , но ще бъда редовен !
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Dust2Only
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Да
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да - Cs-lom.info ; 3dservers.net ; Justplay-bg.info ; cs-zone.info ; silver-cs.info ; hdservers.com ( старите )
Каква е причината вече да не сте админ: не мисля че трябва да пиша нещо тук.
Кога през денонощието играете най-често: вечер , прес свободното си вриме и уикендите
Защо искате да станете админ: Искам да съм админ за да помогна за развитието на сервера и добрата и чиста игра , без хакове и обиди.
Багодаря че отделихте време че сте ми прегледали темата , независимо от вотовете!
Поздрави : Todorow*
:)
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от CzaR »

Съжалявам,но не отговаряш на изискванията. :roll: Не си лошо момче от това което съм видял. 8) НЕ от мен.

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от mr.klaas »

съгласен съм с цзар НЕ

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от tAkethAt »

И защо като е на 11 години да не може да бъде админ? Аз даже се радвам, че не излъга! Мисля, че трябва да се дава шанс и
на по- малките!Активен си във форума, както и в сървъра, спазваш правилата и получаваш моето ДА
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от shakeitt »

takethat навсякъде си има правила тези правила не са за да се пренебрегват и да не се спазват а са за да се орентираме по тях няма как да направим компромис разбери го, в правилата си пише всичко точно и ясно!
Never Back Down!

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от Style »

Имаш не и от мен, а ето ги и причините:
1. Години: 11
2. Още ти е много рано

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от tAkethAt »

shakeitt написа:takethat навсякъде си има правила тези правила не са за да се пренебрегват и да не се спазват а са за да се орентираме по тях няма как да направим компромис разбери го, в правилата си пише всичко точно и ясно!
Аз до колкото си спомням не е правило, а съвет :)
желателно е кандидатите да са над 14 год. възраст,
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от shakeitt »

Нужно ли е сега да спамим в кандидатурата на момчето, знаеш, че не си прав и пак спориш за глупости има ТЕМА- http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=384 ако не си я видял в която има условия които трябва да се спазват при кандидатурите просто тези които не съвпадат с тези условия въобще няма смисъл да пускат! Абсолютно всичко написано в (кандидатстване за админ правила и шаблон) трябва да се спази, нали се пак за това са правилата да се спазват от някой ние ако за него направим компромис то от тук натам не се знае какво ще става!
П.С. след като си дал твоя глас мисля, че няма какво друго да споделиш за това нека оставим мнението на другите админи, аз лично не съм видял това момче в д2 поради причината, че играя рядко там, но по другите изисквания виждам, че трябва да дам своето НЕ!
Never Back Down!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от Bat Stoqn »

НЕ

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от fallangel »

Не, прекалено малък си за да ти се дават права, евентуално ако си постоянен, по нататък можем да ти дадем някакви частични права примерно за кик, слай, слап или нещо от сорта.

Потребителски аватар
Todorow*
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 31.10.2011, 09:08
Мишка: x7
Ник в CS: Todorow*

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от Todorow* »

добре , уважавам решенията ви каквито и да са те , блогадаря че ми обърнахте внимание , колкото до годините ми незнам мисля че имам доста опит и щях да се справя , но ви е решавате още везнъж ви благодаря за отделеното време!
Изображение

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от tAkethAt »

shakeitt написа:Нужно ли е сега да спамим в кандидатурата на момчето, знаеш, че не си прав и пак спориш за глупости има ТЕМА- http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=384 ако не си я видял в която има условия които трябва да се спазват при кандидатурите просто тези които не съвпадат с тези условия въобще няма смисъл да пускат! Абсолютно всичко написано в (кандидатстване за админ правила и шаблон) трябва да се спази, нали се пак за това са правилата да се спазват от някой ние ако за него направим компромис то от тук натам не се знае какво ще става!
П.С. след като си дал твоя глас мисля, че няма какво друго да споделиш за това нека оставим мнението на другите админи, аз лично не съм видял това момче в д2 поради причината, че играя рядко там, но по другите изисквания виждам, че трябва да дам своето НЕ!
Щом правилата трябва да се спазват какво е това?! Alien Мнения 5 05 Юни 2008, 18:44
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от zlatoto »

А я виж кога е регистриран... Искам да ти кажа, че ти далеч не може да се мериш с него, по никакво отношение :)

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от jakoooo »

zlatoto написа:А я виж кога е регистриран... Искам да ти кажа, че ти далеч не може да се мериш с него, по никакво отношение :)



НЕ и от мен :naughty:

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Кандидатура за админ - DUST 2 ONLY

Мнение от tAkethAt »

zlatoto написа:А я виж кога е регистриран... Искам да ти кажа, че ти далеч не може да се мериш с него, по никакво отношение :)
Да, но има 5 мнения, попринцип трябва да са 100?!
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Отговори