Кандидатура за админ N:2

Кандидатстване за админ... Кандидатурите са отворени.
Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Кандидатура за админ N:2

Мнение от M-Power »

Име: Боби
Години: Почти 21
Nickname, с който играете в сървърите ни: Depression from AMFETAMINS, ///M-Power, No English Title, --> Понякога си измислям нещо за 1-2 игри примерно
От колко време играете в psycho-cs.com: 4-5-6 месеца вече не помня :) Може и от повече ама не мога да видя в статса с 1вия си ник M-Power откога играя
За права в кой наш сървър искате да кандидатствате: PsychoTraining's Classic Arena
Админ ли сте в някой друг сървър в момента: Не
Някога били ли сте админ в някой друг сървър: Да , но последно преди доста години в сървърите на UNACS
Каква е причината вече да не сте админ: - Няма го сървъра
Кога през денонощието играете най-често: Когато съм на работа рано сутрин ПРЕДИ или късно вечер СЛЕД работа, а когато почивам мога да влизам по всяко време :)
Защо искате да станете админ: Причините са ясни, да допринеса за по приятна игра , контрол върху мръсният речник на играчите и чистене от хора използващи непозволени нещица :)


И ако може да допълня знам че имах преди бая време разни банове за WALL алабала за където съм си признал за виновен но мисля че минаха няколко месеца от тогава и съм доказал по един или друг начин че не използвам подобни разузнавателни средства :) Ако не ме приемете във вашият екип здраве да е :) Продължавам си със играта и не мисля скоро да спирам да играя във вашите сървъри :) Благодаря :handgestures-thumbupright:

Отхвърлен.
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

ayhan9620
Напредващ
Мнения: 49
Регистриран: 18.05.2011, 12:38
Мишка: logitech

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от ayhan9620 »

Охооооо виж ти хакерът се е кандидатирал хахаха от мен голямо НЕ
Живей днес , защото вчера няма да се върне , а утре може и да не дойде...

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от Style »

Вълка козината си мени, но нрава не.
От мен имаш огромно НЕ :)

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от SorrowMind »

Style написа:Вълка козината си мени, но нрава не.
От мен имаш огромно НЕ :)
Ние не сме вълци, а сме хора. Всеки може да се промени , стига наистина да го желае :)
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
shakeitt
Ex-CS Admin
Мнения: 57
Регистриран: 08.09.2011, 18:38
Мишка: genius
Ник в CS: shakeitt
Местоположение: Благоевград

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от shakeitt »

Style написа:Вълка козината си мени, но нрава не.
От мен имаш огромно НЕ :)
Значи, първо да обясня на стиле как стоят нещата, мисля че човека трябва да му се даде шанс всеки трябва да има някакъв шанс да покаже най-доброто от себе си и по някакъв начин да се докаже за да ни даде основателна причина да го задържим в екипа на психо, трябва да се даде шанс на това момче мисля, че има голям потенциал и го виждам, че е доста сериозен и никога нее убидил човек нито е направил мръсно или нещо подобно на някой накратко много е човечен!Ще бъде много полезен на сървъра има голяма преценка за хакерите.
Ще му дам едно голямо надъхващо ДА и ще му пожелая от мен да се покаже и пред другите които не са го засичали колко е печен и човечен, можеш много докажи ни го! 2 седмици пробен период- успех by shakeitt :icon-exclaim:
Never Back Down!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от r3l4x4 »

-
1. Банван е за Wall 2 пъти като между 2-та бана играта му с хак е постоянна :hand: :doh: :snooty: (в старата му кандидатура има демо ... правено лично от мен 8) )
2. При първия бан пусна тема ( което беше доста нагло) :?
3. Няма добра преценка за хакери

+
1. Държи се добре 8) с всички 8)
2. Редовен е 8)


Хората найстина се променят 8) Най-лесно е да се банва, да се дават или махат права 8) Тук въпроса е да се вземе правилно решение 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от zlatoto »

Аз съм на мнение, че хората не се променят :(
Не го казвам с лошо...

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от minute »

zlatoto написа:Аз съм на мнение, че хората не се променят :(
Не го казвам с лошо...
:text-+1:
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от M-Power »

Малко за мен бъркате, не говорим за неща в реалния живот. Примерно човек да е егоист или добър, гаден, ексцентричен, интригант, мерзавец или тем подобни, да може да се каже че какъвто си е човекът никога не се променя. Тук става въпрос за една игра, игра която играят милиони хора по света с цел да си правят кефа. Игрането със хакове е личен избор на конкретен човек ( включвам и себе си ПРЕДИ в това число ) на когото не му пука за сървъра в който играе, дали ще бъде напсуван или не, и дето се казва тук ще го баннат и ще влезе в още 100 сървъра за да си прави кефа. Лично аз не спрях да играя със Wall-а защото таланта ме хвана с него и ми записа демо ( пука ми дето се казва, нали пак мога да си играя но този път никой да не ме хване за много време ), а спрях да играя със Wall-a защото малко или много играя от бая време със вас и някак си се привързах към екипа и сървърите като цяло и ми се струваше супер тъпо да продължа да играя със хака и постоянно да съм под прицел от вас и само лошо име да си изграждам. Също така осъзнах че при един чист сървър където няма хакери е много по-голям FUN и вместо псувни и грубо държание може да си пускаме по 1-2-3-10 лафа и да се посмеем и да се забавляваме докато играем . Можех да пусна кандидатурата си много по-рано но тогава щях да получа още по сериозни НЕ-та. Исках да си изчистя името и да докажа със държание и чиста игра че може да ми се даде шанс да се присъединя към вас за благото и устремено само напред развитие на сървърите към едно съвършено място за игра и забавление :) 8) Амин 8)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от Bat Stoqn »

Всеки е играл с хак но малко са си признавали,от мен имаш едно браво за признанието :clap: Аз ти давам ДА .Нали и клаас играеше с хак но след голямо то му желание да се научи да играе добре,спря да използва непозволени средства.Да не би сега да е лош админ:?: Нищо не ни пречи да му дадем шанс да се докаже,а той си знае как ще го използва.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от fallangel »

От мен има Не.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от r3l4x4 »

M-Power написа:Малко за мен бъркате, не говорим за неща в реалния живот. Примерно човек да е егоист или добър, гаден, ексцентричен, интригант, мерзавец или тем подобни, да може да се каже че какъвто си е човекът никога не се променя. Тук става въпрос за една игра, игра която играят милиони хора по света с цел да си правят кефа. Игрането със хакове е личен избор на конкретен човек ( включвам и себе си ПРЕДИ в това число ) на когото не му пука за сървъра в който играе, дали ще бъде напсуван или не, и дето се казва тук ще го баннат и ще влезе в още 100 сървъра за да си прави кефа. Лично аз не спрях да играя със Wall-а защото таланта ме хвана с него и ми записа демо ( пука ми дето се казва, нали пак мога да си играя но този път никой да не ме хване за много време ), а спрях да играя със Wall-a защото малко или много играя от бая време със вас и някак си се привързах към екипа и сървърите като цяло и ми се струваше супер тъпо да продължа да играя със хака и постоянно да съм под прицел от вас и само лошо име да си изграждам. Също така осъзнах че при един чист сървър където няма хакери е много по-голям FUN и вместо псувни и грубо държание може да си пускаме по 1-2-3-10 лафа и да се посмеем и да се забавляваме докато играем . Можех да пусна кандидатурата си много по-рано но тогава щях да получа още по сериозни НЕ-та. Исках да си изчистя името и да докажа със държание и чиста игра че може да ми се даде шанс да се присъединя към вас за благото и устремено само напред развитие на сървърите към едно съвършено място за игра и забавление :) 8) Амин 8)
Едно съветче :lol: Не предизвиквай Таланта 8) За това, че може да си играеш без никой да те хване....... :lol: голяма грешка :lol: За информация :lol: Нямам незаловен хакер 8) Някои съм ги следял със седмици и дори месеци, но пак съм ги хващал 8)
Каква е гаранцията, че след даване на правата :shhh: няма да злоупотребиш с хората, които ти дават да :doh:
За това, че си признаваш.... евала, но не изнаглявай

Ето старата тема http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=487

И... отново да не съм разбран погрешно 8) нямам нищо против ти някога да си админ,но ще трябва време да се докажеш :shhh: пред всички нас :!:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от M-Power »

Хах само в кръгът на шегата бих те предизвикал :D А за това дето си го направил в червено говоря принципно, че като цяло нищо не ми костваше да си продължа да си играя с него но решението ми да го изкореня от компютъра ми е точно заради уважението с което се сдобих към вас, желанието ми да си изчистя името си ( и причината доста месеци след бана ми да пусна кандидатурата си ) и най-вече желанието да съм част от ВАС. Ясно е че трябва да се доказвам ( и не съм спрял поне АЗ си мисля така последните няколко месеца ) и занапред да продължавам в същия дух за да имам шанса да се присъединя към вас но решението си е вашо така или иначе. В крайна сметка няма място за сърдене при какъвто и да е развой на кандидатурата ми въпреки, че горе долу ми стана ясно на къде клонят везните ;) 8)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от Style »

Според мен не заслужава да му се даде този шанс, защото както "колегите" и той казаха като му дадете права ще започне пак с walla и ще си мисли, че е неуловим...

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: Кандидатура за админ N:2

Мнение от jakoooo »

Style написа:Според мен не заслужава да му се даде този шанс, защото както "колегите" и той казаха като му дадете права ще започне пак с walla и ще си мисли, че е неуловим...


:text-+1:

Заключена