P2D.Bg Servers

Реклама на вашите сървъри сървъри или верига - за Counter-Strike 1.5, 1.6, CZ, Source, Promod.
kosev
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 25.10.2012, 22:40

P2D.Bg Servers

Мнение от kosev »

За нас, удовлетворението на клиентите е най-важната ни задача и критерий за нашия успех. Убедени сме, че най-големият ни потенциал е екипът от мотивирани, отговорни, амбициозни и творчески настроени хора. http://p2d.bg винаги ще се стреми да привлича динамични и способни хора, които да увеличат стойността на този екип.
Вярваме, че тези, които получават уважение и отговорности, дават най-доброто от себе си. Насърчаваме творчеството и личната изява. Знаем, че работата е съществена част от живота, и вярваме, че тя трябва да носи удовлетворение.


Начална страница: http://p2d.bg
Counter-Strike страница: http://cs.p2d.bg
SMS Услуги: http://cs.p2d.bg/sms


Counter-Strike сървъри:
P2D.Bg 1.6 D2 Only Classic
IP Адрес: 94.236.237.95:27015
Слотове: 20
Ъптайм: 24/7
В сървъра могат да влизат хора с Оригинална игра, така и хора с кракната игра. Steam и Non-Steam.
GameTracker:
Изображение
Карта(и): De_Dust2
- Това е класически сървър, който се играе само на Dust2. Тоест няма излишни плъгини, които да пречат на играта, всичко е олекотено.
=============================================================================================
P2D.Bg 1.6 WC3Respawn 16LVL
IP Адрес: 94.236.237.95:27016
Слотове: 24
Ъптайм: 24/7
В сървъра могат да влизат хора с Оригинална игра, така и хора с кракната игра. Steam и Non-Steam.
GameTracker:
Изображение
Карта(и): De_Dust2 ,De_perfect_inferno, De_italy, De_dust4ever, De_cbble
=============================================================================================
P2D.Bg 1.6 Surf+CSDM
IP Адрес: 94.236.237.95:27017
Слотове: 19
Ъптайм: 24/7
В сървъра могат да влизат хора с Оригинална игра, така и хора с кракната игра. Steam и Non-Steam.
GameTracker:
Изображение
Карта(и): Surf_Ski_2
=============================================================================================
P2D.Bg 1.6 Zombie Plague
IP Адрес: 94.236.237.95:27018
Слотове: 32
Ъптайм: 24/7
В сървъра могат да влизат хора с Оригинална игра, така и хора с кракната игра. Steam и Non-Steam.
GameTracker:
Изображение
Карти: zm_dust2 ; zm_ice_attack ; zm_brambor ; etc....
=============================================================================================
Име на сървъра: P2D 1.6 DeathRun 4FUN
Слотове: 21
IP Адрес: 94.236.237.95:2730
Ъптайм: 24/7
В сървъра могат да влизат хора с Оригинална игра, така и хора с кракната игра. Steam и Non-Steam.
GameTracker:
Изображение
Карти: deathrun_arctic ; deathrun_4life ;deathrun_4lifefinal ; deathrun_begin_rm ;
=============================================================================================

Спеедтест не може да се добави понеже машината е на линукс без графична среда

Хост Машина:
- RAM памет: Ram 2x4 GB 1333 GHz
- Процесор : Intel CORE i5 2500 , 3.30 GHz, 6M , BOX, LGA1155

С Ъ Р В Ъ Р И П О Д Н А Е М :
5vs5 отборен сървър 1000 FPS (11 слота) - 4.80 лв със СМС за период от 14 дни

1000фпс-цъкни

За повече информация погледнете тук:Виж
Последна промяна от kosev на 28.10.2012, 21:46, променено общо 4 пъти.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от Bat Stoqn »

Мошеници ми се струвате вие :naughty: :naughty: :naughty: СЪРВЪРИ ПОД НАЕМ 2х2,40Защо не си напишеш 4,80 ? Чакате някое дете да се обърка а вие да си пълните джобовете :think:

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от North »

kosev написа:За нас, удовлетворението на клиентите е най-важната ни задача и критерий за нашия успех. Убедени сме, че най-големият ни потенциал е екипът от мотивирани, отговорни, амбициозни и творчески настроени хора. Play2Dominate.Net винаги ще се стреми да привлича динамични и способни хора, които да увеличат стойността на този екип.
Вярваме, че тези, които получават уважение и отговорности, дават най-доброто от себе си. Насърчаваме творчеството и личната изява. Знаем, че работата е съществена част от живота, и вярваме, че тя трябва да носи удовлетворение.
Ако всичко това успееш да го напишеш без да го копираш или да гледаш от някъде, веднага ти пращам камион бира на адреса който кажеш. 8)
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от eldynari »

North написа:
kosev написа:За нас, удовлетворението на клиентите е най-важната ни задача и критерий за нашия успех. Убедени сме, че най-големият ни потенциал е екипът от мотивирани, отговорни, амбициозни и творчески настроени хора. Play2Dominate.Net винаги ще се стреми да привлича динамични и способни хора, които да увеличат стойността на този екип.
Вярваме, че тези, които получават уважение и отговорности, дават най-доброто от себе си. Насърчаваме творчеството и личната изява. Знаем, че работата е съществена част от живота, и вярваме, че тя трябва да носи удовлетворение.
Ако всичко това успееш да го напишеш без да го копираш или да гледаш от някъде, веднага ти пращам камион бира на адреса който кажеш. 8)
БЛЯ,БЛЯ,БЛЯ баналните фрази:"За нас, удовлетворението на клиентите е най-важната ни задача и критерий за нашия успех.".Аз се присъединявам към норт ако сам го напишеш и от мен имаш един камион с биричка :lol: :lol: :lol: :lol:

kosev
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 25.10.2012, 22:40

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от kosev »

Камиона с бира си го задръжте писано е да не е копирано.И какво пишем това е наша работа сървърите са добавени за оценяване и реклама не да ми пишете, че текста ми бил копиран. :)

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от Fair Play »

kosev написа:Камиона с бира си го задръжте писано е да не е копирано.И какво пишем това е наша работа сървърите са добавени за оценяване и реклама не да ми пишете, че текста ми бил копиран. :)
Това което са написали нашите потребители е градивна критика, която също спада към оценяването на услугата, която предлагате :!:
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Stone Warrior
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 28.10.2012, 18:04

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от Stone Warrior »

Явно не знаеш значението на "градивна критика" :Също ,как коментирате услуга която не ползвате.
@tqnata78 :Мошенеци се наричат хора които лъжат - когато ми дадеш доказателство за това / Аз ще ти дам камион бира /.
Човека си е пуснал тема най-културно - аман от хора които освен празни приказки друго не могат.
По въпроса за копираното - намерете ме на nin_73 ,че да си спечелите бирата :clap:

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от North »

nin, въпросната услуга по начина по който я предлагаш няма да се развие особено успешно. Поразгледах малко сайта ви, видях едно-друго и си направих заключение. Направил си си труда, при това си хвърлил доста усилия - вижда се, за което евала. Обаче да го кажа възможно най-просто - няма да напълниш сървърите с писания като това което цитирах в предишния си пост. Това е стил 1:1 с обявите в jobs.bg, където може и да има хора да се връзват на така написана обява за работа, но в случая ти не предлагаш работа на даден човек, ти предлагаш развлечение на хора от една възрастова група между 10 и 25 години (средно казано) която въобще не я е грижа за написаното, тя иска през деня или вечерта като си седне на компютъра да влезе да разцъка малко CS в добри сървъри с готини хора вътре и с админи които да си вършат работата. Отделно сайтът ви е оформен все едно...знам ли, нещо средно между личен сайт на фирма която продава някакъв продукт, и новинарски портал. Няма го това това нещо което да ти грабне окото, да те накара да се разходиш малко из сайта, да погледнеш форумите, да влезеш да опиташ сървърите, да си кажеш "бре, тука било приятно местенце, струва си да почна да влизам по-често". Просто е прекалено посредствено. Ако съм попаднал случайно на сайта или някой приятел ми беше препоръчал сървърите (които впрочем са с по 3-4 човека в Dust2 и Classic в 8 вечерта), въобще не бих отделил повече от 10 секунди да ги гледам :roll:

Ето ти малко градивна критика, която ти давам не за друго, а защото видях че съм сбъркал в първоначалната си преценка. Промени малко подхода, намери повечко хора за екип които да се занимават сериозно, и сървърите ви ще имат бъдеще. Успех :wink:
Изображение

Stone Warrior
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 28.10.2012, 18:04

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от Stone Warrior »

Направили сме каквото можем.Покажи ми твое творение което да радва окото. Не мисля,че това което сме написали или направили - вреди на някой.
Градивна критика от кого - Кой си ти ? Мнението си е твое, а не меродавно.Градивна критика е да ми кажеш какво да променя или добавя.
- "Отделно сайтът ви е оформен все едно...знам ли, нещо средно между личен сайт на фирма която продава някакъв продукт, и новинарски портал"
Покажи ми твоят сайт ,който ще разгледам ,ще посетя сървърите и ще спя като къпан.Направи ли сте раздел в който се рекламират сървъри ,ако не сте искали това /защо сте го направили/ Услугата - няма как да знаеш дали се търси и колко сървъра са под наем.Когато на някой не му харесва какво се предлага ,просто го подминава и отива примерно при Теб - да му предложиш какво .......?????
Така ,че най-лесно е да критикуваш и намираш кусури на другите ,а твоите са скрити зад фасадата на North !!!
Писал съм в теми за много вериги и винаги съм се радвал на постиженията им.Уважението което имам към труда на всеки е разликата между Теб и Мен.
Какво виждам в тази тема ?!Бля,Бля - камион бира,мошеници и тн.Дори да не Ви харесват сайт и сървъри,покажете уважение към положен труд.
Когото се научите на тези взаимоотношения ,ще приема критиката и ще разговарям с Всеки, който поне малко не се мисли за точката около която се върти света.

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: P2D.Bg Servers

Мнение от North »

Stone Warrior написа: - Градивна критика от кого - Кой си ти ? Мнението си е твое, а не меродавно.
- Когато на някой не му харесва какво се предлага ,просто го подминава и отива примерно при Теб - да му предложиш какво .......?????
- Така ,че най-лесно е да критикуваш и намираш кусури на другите ,а твоите са скрити зад фасадата на North !!!
- Уважението което имам към труда на всеки е разликата между Теб и Мен.
- Какво виждам в тази тема ?!Бля,Бля - камион бира,мошеници и тн.Дори да не Ви харесват сайт и сървъри,покажете уважение към положен труд.
- Когото се научите на тези взаимоотношения ,ще приема критиката и ще разговарям с Всеки, който поне малко не се мисли за точката около която се върти света.
Изображение
Драги мой, горния пост го написах не защото исках да се заяждам, а защото помислих че в първия момент съм направил грешна преценка за теб - че си типичния случаен пич който решава да изкара малко парички за дискотека и цигари и решава да дигне едно квартално сървърче в което всеки който пусне смс става админ. Не заради друго, а точно заради онези 5 изречения с които ви почва описанието на сървърите.

Апропо, оказа се че явно съм те надценил :whistle: На случайния пич поне рано или късно му идва акъла в главата и става човек. На този с огромното непокрито самочувствие и господ не може да му помогне.

Нямам никакво желание да ти казвам какво да правиш или да променяш, едно защото въобще няма да ми обърнеш внимание, и второ защото не съм аз този който трябва да го прави. Нито съм тръгнал да претендирам че съм по-добър от теб, нито че държа по-голяма и по-добра верига от товята. Моите кусури са си лично мой проблем. Аз поне не натяквам на хората "аз съм такъв и такъв, на теб като не ти харесва, значи си никакъв и не ме интересуваш".Рекламирай си, нямам нищо против, но не си ти човека да ми каже "дръж си мнението за себе си, не ме интересува" - първо, и второ, защо въобще рекламираш, щом не те интересува мнението на другите, ако е негативно? :roll:

Не разбрах защо продължи с това агресивно отношение при положение че показах уважение както към теб, така и към труда ти - явно незаслужено. Но пък хората са казали "в рядка кал камък недей хвърля"...

Градивна критика се дава на хора, които я заслужават. Ти не спадаш към тях, и понеже вече изхабих прекалено много време да се занимавам с теб и да се опитвам да разговарям като с нормален човек, нямам намерение повече да те коментирам или да те мисля изобщо. Който се зачете в темата, лесно ще се ориентира струва ли си изобщо да хаби време и нерви в такива сървъри с екип от такива хора.

Приятна вечер.
Изображение
Изображение

Отговори