[Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Реклама на вашите сървъри сървъри или верига - за Counter-Strike 1.5, 1.6, CZ, Source, Promod.
Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от minute »

bulletstorm написа:Ми т'ва е разликата между сървърите за правене на пари (смс) и сървърите, правени с любов. Радвайте се.

+1


8)
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

powercs
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 22.07.2013, 12:19
Мишка: mishka
Ник в CS: Bajanak
Аватарът на PPP - PETTAR
Зареждане…

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от powercs »

Лоши мацки, лесно е да храните във вашият форум нали?
Този първия е такъв индианец, че една картинка не може да сглоби, където не говорим, че главния е правил...
Брато ти 2 часа една картинка сглобяваш, няма запетайки няма нищо... Кога излезе от детската градина бе МЕЕН? :P :P :P :D :D :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от fallangel »

Ако не е тайна може ли да ми кажете характеристиката на сървъра?
Между другото, хареса ми сайта ви добре е направен :clap:

Неси
Новак
Мнения: 1
Регистриран: 22.07.2013, 12:41
Пол: Жена
Ник в CS: iWiN

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от Неси »

От цялата работа не разбрах защо ви пречат смс админите? Веригата е на едно страхотно ниво, със добре поддържани сървъри и това не става безплатно. Смешно ми е, че Green е С. Админ тук, но дори не си прави труда да прочете правилата на нашата верига и да се опитва да ги спазва. Прочетох оплакването му и съм изумена от ината, който проявява. Как и за секунда не се замисли, че може да е наистина в нарушение? Следя банновете и оплакванията и съм на мнение, че абсолютно всички са коректно наложени. Има някои неизправности в екипа, но не виждам каква вина имаме ние. Екипа е голям и не може да следим всеки човек, но в момента, в който открием грешка, я поправяме. Та нека си имаме уважението ? Не мисля, че имате правото да ни критикувате. Погледнете отвъд ината и нарцисизма си, и се замислете, че във веригата не правим нищо безпричинно ( било то бан, кик, слей.. ) (:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от green »

Аз влязах за първи път, само исках да ви пробвам кнайфа, а вашия админ дори не ме предупреди.. +това от пред имаше един който задръсти пътя и от заде ми имаше няколко човека и админа ме банна а другите слейна... това беше и причината ми за оплакването :) имате хубави сървъри, посещавани са, но карайте админите първо да предупреждават, защото може да има някой като мен, кой иска само да пробва сървъра и не знае правилата на вашите сървъри и админа да го банне без да му обясни :)

ЕДИТ: преди да сложим бан на някой с причина реклама/псуване ние първо предупреждаваме и ако той си продължи тогава вече прибягваме до кик/бан :) това трябваше да направи и вашия админ :)
Изображение

powercs
Новак
Мнения: 2
Регистриран: 22.07.2013, 12:19
Мишка: mishka
Ник в CS: Bajanak
Аватарът на PPP - PETTAR
Зареждане…

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от powercs »

То хубаво ама преди да си поговорихме всеки храни, заради един админ всички заминават?

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от green »

Пак влязах пак бан ядах :lol: :lol: :lol:
35hp_20002.gif
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от fallangel »

Така, смятам да спрете да спамите темата, тук не е място да се дискутират такива неща. Всеки да си направи сам преценката за сървъра им и толкова, без обяснения. Всеки следващ пост след моя ще бъде изтриван освен ако не е свързан с темата, тоест реклама на дадения сървър.

Потребителски аватар
smurfavr
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 25.10.2013, 14:53
Ник в CS: SMURFA-VRATSA
Контакти:

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от smurfavr »

Тази верига всичките им сървъри ползват slowhakingи променят файловете без съгласието на играчите .Които не вярва да влезе да играе в техен сървър и сами ще се убеди.Единствено не ти засягат клиентските файлове ако са направени само за четене.
Последна промяна от smurfavr на 27.10.2013, 11:46, променено общо 1 път.
Изображение

Изображение
Форум за HL
http://smurfa.bulgarianforum.net/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: [Danger-cs.eu] Zombie Escape[NeW]

Мнение от fefaka »

Тая верига е една от най-слабите съществували някога в историята на цс

Отговори