Как да имаме малко пинг и много фпс

Уроци свързани с Counter Strike или други игри и програми.
Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от CzaR »

Моят комп е 2.0 GHz,хард 80 ГБ,256 Мб рам,видео картата ми работи на 128 Мб.Интернет СКАТ :) , не е бърз ама мога да кажа че е постоянен.Този нет го деля с брат ми.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от zlatoto »

А лаг имаш ли? :)
При Фрст, наистина е от БТК-то...

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от CzaR »

На моменти ми лагва , други не.Зависи колко хора има в сървъра. :)

Потребителски аватар
wP2mYc* aHoHuMeH
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 15.01.2011, 22:55
Мишка: Трактор 17008G пълен контрол xD
Местоположение: Elenovo/Blagoevgrad rLzZ xD

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от wP2mYc* aHoHuMeH »

Незнам за цс-сите ма моя е около 3 ГБ (а като го свалих беше 300-400 МБ ) .. :D:D:D сеедно неиграеш 1.6 а сорс :) а и т'фа за програмите няма нищо общо просто нещо му се бъгва слушал съм музика от ВБОКС играл съм покер в ФАИСБООК и в т'фа време съм играл ЦС (а и съм си говорил и по скайпа ), и смея да твардя ,че някой ден моя компютур може да се озове в градината пред блока пълна барака е (поне с цс-са си няямам проблеми) ..
Mnoo igraq lek :P
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от CzaR »

Твоят комп ако е пълна барака , за моя да не говоря.Имам го от 8 години.Никакви ъпгрейди няма. :)

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от mr.klaas »

аз и вирус имам ама не съм сигурен :lol:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от zlatoto »

Някои вируси малко или много влияят на нета... :) Дано с новия цс да ти се оправи проблема
А относно процесите, пусни си НФС ъндърковър или GTA 4 и пусни да игриеш цс, да видим дали няма да ти спича.
Не ти говоря за скайпа или фейсбука, защото ми е чудно как говориш по скайп като слушаш музика :D
На изпалнителя ли отговаряш или на събеседника ти :D Другия път го измисли по-добре преди да го напишеш :)
Процесите не се свеждат до мозила и цс само. Има много програми, които натоварват, дори една антивирусна вземи за пример.

Потребителски аватар
wP2mYc* aHoHuMeH
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 15.01.2011, 22:55
Мишка: Трактор 17008G пълен контрол xD
Местоположение: Elenovo/Blagoevgrad rLzZ xD

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от wP2mYc* aHoHuMeH »

м и какво пречи да си говориш по скайп и да слушаш музика просто намаляш музиката и оставаш гласовете с по-висок тон .. (ма то тряя малко прецизност)..А и не говори за ГТА4 или НФС щот казх барака е :D :D :D :D :D :D няям изискванията ..
Mnoo igraq lek :P
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от Bat Stoqn »

wP2mYc* aHoHuMeH написа:Незнам за цс-сите ма моя е около 3 ГБ (а като го свалих беше 300-400 МБ ) .. :D:D:D сеедно неиграеш 1.6 а сорс :) а и т'фа за програмите няма нищо общо просто нещо му се бъгва слушал съм музика от ВБОКС играл съм покер в ФАИСБООК и в т'фа време съм играл ЦС (а и съм си говорил и по скайпа ), и смея да твардя ,че някой ден моя компютур може да се озове в градината пред блока пълна барака е (поне с цс-са си няямам проблеми) ..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти си бил голяма работа е

Потребителски аватар
wP2mYc* aHoHuMeH
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 15.01.2011, 22:55
Мишка: Трактор 17008G пълен контрол xD
Местоположение: Elenovo/Blagoevgrad rLzZ xD

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от wP2mYc* aHoHuMeH »

ХАХа тука с покера леко съм преовиличил (т'фа става много рядко само като играя Деад Мач) .. ама за скайпа и музика е почти редовно ..Особ ено като на ника ми пише (n0 SoUnD или там к'фот беше :lol: :lol: )
Mnoo igraq lek :P
Изображение

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от CzaR »

Другия път като преувеличаваш , поне да е по скромно. :)

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от mr.klaas »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dSp # chap0wn1ka
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 04.05.2009, 13:12
Мишка: XL-730K/3600dpi/3skorost/3sens

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от dSp # chap0wn1ka »

За да не отварям нова тема,направо ще пиша тук :))

Имам следния проблем,преди като играех цс(4-5месеца) нямах никакъв проблем с лаг-а,дори при димки фпс-то стоеше на 100..Преинсталнах Уиндолса и сложих 7ца,преди 4-5дена тегля цс и много лаг,викам от цс-а и така дръпнах още 4-5:Д,стана ясно че не е от цс-а,изчетох сумати уроци,статии и т.н и нищо не помага.Първото странно е,че в психо съм с около 90фпс и 150пинг,също така като отида в процесите и дам на хл.ехе>Реал тайм и ми излиза съобщение,че не можело,незнам кво и го прави на High,също като направя видеото на ОпенГл ме изхвърля от играта и пак ми пише някакви глупости и после автоматично ме мята на Software..

p.s.:ровейки из нета,разбрах че доста хора(s 7ci) са с този проблем )::

п.с.2:дано да помогнете :))
Изображение

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от Fair Play »

dSp # chap0wn1ka написа:За да не отварям нова тема,направо ще пиша тук :))

Имам следния проблем,преди като играех цс(4-5месеца) нямах никакъв проблем с лаг-а,дори при димки фпс-то стоеше на 100..Преинсталнах Уиндолса и сложих 7ца,преди 4-5дена тегля цс и много лаг,викам от цс-а и така дръпнах още 4-5:Д,стана ясно че не е от цс-а,изчетох сумати уроци,статии и т.н и нищо не помага.Първото странно е,че в психо съм с около 90фпс и 150пинг,също така като отида в процесите и дам на хл.ехе>Реал тайм и ми излиза съобщение,че не можело,незнам кво и го прави на High,също като направя видеото на ОпенГл ме изхвърля от играта и пак ми пише някакви глупости и после автоматично ме мята на Software..

p.s.:ровейки из нета,разбрах че доста хора(s 7ci) са с този проблем )::

п.с.2:дано да помогнете :))
питаи шефа тои ги разбира много :D предполагам че е от неправилно инсталиране на видео драйверите (поне при мен беше така) и реал тайм-а аз винаги го свалям на Лол защото машината ми е по слаба и засича мишката а така като го дам варви супер :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Как да имаме малко пинг и много фпс

Мнение от 2GOOD »

1. Никога не правете процеса на RealTime - това сам още "сбози нещатата" - Above Normal е достатъчно, но ако държите може и на High
2. До чаровника... нямаш инсталирани драйвери за видео картата, затова играеш на софтуер - намираш каква ти е картата и теглиш драйвери от сайта произодител.
3. За виста и 7 - Десен бутон на иконката на цс-а, таб: Compatibility изибрате отметката Disable visual themes

Много е важно когато влизате да играете ЦС, без значение параметрите на машината и/или интернета да ИЗКЮЧВАТЕ торрент програмата си както и антивирусната програма.

Отговори