CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Дискусия за всички други видове игри.
essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от essential »

Искам да подкарам играта на максимума. Но след 1280x720 почва да лагва движението на мишката и fps-ът е около 30. Задавам refresh rate от играта да е 120Hz и пак същата история.
Точно симптоми тип "не е за твоя компютър". Не мога да разбера защо се получава така. Търсих разни теми за лаг при high resolution - Нищо не намерих. Helpче.

i7 2.93GHz
8GB DDR3
GeForce GTX 460 1GB
Monitor BENQ xl2420t 120Hz

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от de_vlak »

are 1v1

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от fallangel »

Проблема според мен е във видео драйвера, или не е последна версия или последната версия е бъгава. Варианти, ако не е последна версия влез на сайта на Nvidia и си изтегли последния драйвер. Ако си с последна версия потърси следващата по става версия(пред последна) и пробвай.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от essential »

FallAngel написа:Проблема според мен е във видео драйвера, или не е последна версия или последната версия е бъгава. Варианти, ако не е последна версия влез на сайта на Nvidia и си изтегли последния драйвер. Ако си с последна версия потърси следващата по става версия(пред последна) и пробвай.
Преди няколко дни ъпдейтнах драйвърите на картата. Със старите беше същата история. :think:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от fallangel »

Ами то не останах много варианти, или играта или windows-a. Като по лесен вариант преинсталирай играта, ако ти е пиратска пробвай с друг реалйз. Ако и тогава не се оправи значи windows-a не бива. Моя windows не бива и някой игри ми правят проблеми, обаче ме мързи да го преинсталирам.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: CoD4: Modern Warfare проблемни настройки

Мнение от essential »

FallAngel написа:Ами то не останах много варианти, или играта или windows-a. Като по лесен вариант преинсталирай играта, ако ти е пиратска пробвай с друг реалйз. Ако и тогава не се оправи значи windows-a не бива. Моя windows не бива и някой игри ми правят проблеми, обаче ме мързи да го преинсталирам.
Пиратска е. Ще пробвам с друг релийз. Ползвам оригинален Windows 7.

Отговори