Да се изфукам!

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

Изображение Панелен конвектор за хол, френски - от 19 до 23 кв2 отоплява, като в сауна сте :lol:
Изображение Другият е по-малък в спалнята го монтирах - от 7 до 9 кв2
Изображение Този го взех на мойто момиче за другия апартамент - белгийска марка и той е от 7 до 9 кв2 за спалня

Всичко ми излезе 550 лева, но съм много доволен, със по 7 години гаранция са и трите, монтажа ми отне по 10 минути всеки, две дупки с дрелката, дюбел и вида и закачате тялото, изключително леки са :whistle:
Последна промяна от OldDirtyBastard на 19.11.2012, 14:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от CzaR »

Честито Мите да си ги ползваш със здраве и 7х7 години да не мръднат. :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

Ee браво и аз сложих един съвсем скоро като тоя от първата снимка 2000W найстина тоипли, само да видим сметката накрая как ще е или като застуди повече.

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

Да, този е 2500W, от 2000W мисля, че бяха тези с електронен термостат, 2500 и 3000 са механичен.Разликата, че електронният измерва до 0.01 градус, а механичният до 1.Да ти кажа честно, пуснах големия на макс и другия в спалнята на макс да поработят 15 минути и предпазителя на таблото падна :lol:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

Не беше ли обратното по слабите са с механичен а по мощните с електронен.
Моя е 2000W и е с механичен, на Airelec 209лв го взехем.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Да се изфукам!

Мнение от minute »

Ами честито, добре, че електромерите вече са електронни та вместо вентилатори, от тях ще можете да учите скоростно четене благодарение на бързо сменящите се цифрички :-).
Аз миналата година инвестирах в едно "скромно" климатиче за 3200лв, но в момента при външна температура между 0 и 8 градуса и 24 градуса вътрешна ми прави по 5 киловата на 24 часа :-). Ясно , че като захладнее ще се вдигнат и киловатите ама ще видим :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Да се изфукам!

Мнение от Bat Stoqn »

Не искам да съм пророк,но зимата ще ги хвърляте през терасата като видите сметките за ток :D По добре климатик на изплащане отколкото тези печки с вентилатор :hand:

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

FallAngel написа:Не беше ли обратното по слабите са с механичен а по мощните с електронен.
Моя е 2000W и е с механичен, на Airelec 209лв го взехем.
Големия е на Atlantic Odyssey френски и на рекламата им пишеше, 1500-2000 са електронен термостат, над 2000 механичен, аз естествено ме хвана яд, аз исках хем мощен, хем с електроника :lol:
За Airlec не мога да ти кажа, не ги разгледах, защото тя миличката си го избра, аз само го платих 8)
tqnata78 написа:Не искам да съм пророк,но зимата ще ги хвърляте през терасата като видите сметките за ток :D По добре климатик на изплащане отколкото тези печки с вентилатор :hand:
Тяна без вентилатор са, не е духалка, аз както съм до морето... по-хладно държи при мен вкъщи, пускам го на 6-та степен, има и 7-ма, има и MAX, смятам, че, ще е добре.Да ти кажа една обикновенна духалка нали тия с вентилатор дето са 2000W не топли толкова, направо целия въздух прави топъл в стаята.При това то не е грее постоянно :naughty: включва и изключва, поддържа си една температура според степента.На по-слаба степен включва за по-голям период от време, на по-висока на по-кратък, термостата в момента в който отчете температурна разлика в стаята с до 1 градус веднага включва да гори, стигне ли зададената температура според степента изключва си сам :whistle:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

Аз съм много доволен от работата на конвектора, много се доближава до това се едно да имаш радиатор(на макс) както едно време беше. Има и духалка(тамна 2 еднакви) ама не каква да е ами De'Longhi 2500W един много добър модел за времето си. Обаче пред конвектора тая духалка пасти да яде, повече никога няма да я изкрам от кашона.
Това е за малката стая на малкия, иначе в хола сме с климатик Osaka 12 инверторен.

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

Духалката е вята работа, тя топли поточно, това затопля студения въздух долу, на майка ми взех за 185 лева от Технополис един конвектор с перка Di'Longhi 2000W ( не от тия, то си е като печка с крачета ) за ателието й, че все пак има и пробна за клиентите й няма да ги оставяме на студено :lol: , 14-18 кв2 затопля и тя върши работа, но по-нарядко го пуска.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Да се изфукам!

Мнение от Bat Stoqn »

Преди и аз имах конвертор но като платих 330 лева ток и го свалих в избата на момента.Само да ти кажа че тогава работех за 400 лева :D

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

Не знам, аз сега не работя, добре, че имам спестени си кътам в банката от както се помня + бакшишите от Сънито :character-oldtimer: Тока... който го ползва да си го плаща, аз сега като си обера крушите към Банско, ще им кажа аз на женската и на майка ми и двете работят па и двете пискат "Димитре дай..." е аз на 18 като живеех на квартира песен ми беше да *** :D усетиха ме, че имам някой друг лев, хладнокръвно ме налазиха и айде дай да купим топло, ай ся на ви топло 600 лева дадох, не ме търсете мен аз я го пусна я не, те искат да ме докарат да излизам на ден с по 2-3 лева за вафличка и кисело мляко хаха и храна за котката даже никой не купува само аз, тя за туй само при мен идва да пуска компреса кат замърка ии хаха :lol:

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: Да се изфукам!

Мнение от milanista »

Мите, Airelec конвекторите са много много добри...в кръчмата, където бачках бяха такива...вече са доста стари (на по 10 години) и им няма нищо, бачкат и топлят много! Според мен не си сбъркал! :)

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Да се изфукам!

Мнение от OldDirtyBastard »

ИзображениеИзображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Да се изфукам!

Мнение от Bat Stoqn »

OldDirtyBastard написа:ИзображениеИзображение
Аз имам такава от 5 години :wink:

Отговори