Да се изфукам!

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от CzaR »

Боги много добри джанти си купил. :clap: Каква марка ти е колата ?

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да се изфукам!

Мнение от bogii »

Passat B3 2.0 16v 92 kombi стари4ка ма за семен 4овек ми вър6и идеална работа
Последна промяна от bogii на 16.03.2013, 19:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от CzaR »

Много си е добре колата. ;)

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да се изфукам!

Мнение от bogii »

мерси това ляато пак 6те разтуп4а до поморие да се по гавра по магистралата с некои нова колца голем кеф кат и пълна километража само 260 :mrgreen:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от CzaR »

Като ще идваш лятото пиши да се видим, да пием по бира. :D

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да се изфукам!

Мнение от bogii »

само живот и здраве 6те се видим аз там имам хора работил съм едно лято там в стариа град голем купон бе6е :mrgreen: порои до припадак :mrgreen:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

И аз искам такива жанти за моя пежак :D

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Да се изфукам!

Мнение от bogii »

аз оспях да си ги намеря в продавалника за 250 кинта комлект вси4ко Oz Racing F1 Plus,16' 4X100

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

Днес си купих нов телефон, това е втория ми чисто нов (от магазин :P ) телефон през живота ми, и първия ми андроид телефон.

Prestigio MultiPhone 4300 DUO

Взех го от Технополис беше на промоция с промоция :lol: 248лв. Телефончето изглежда много добре, в момента го проучвам, четох бая за него преди да го взема. Повечето притежатели са много доволни от модела, за сега не съм срещнал бъгове за които прочетох. Много се двоумях между този и 5000 DUO, но в крайна сметка избрах този понеже има графичен ускорител.

Изображение

Потребителски аватар
_DiDaKa_
Напредващ
Мнения: 32
Регистриран: 28.06.2011, 22:14
Мишка: a4tech X7
Ник в CS: _DiDaKa_
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от _DiDaKa_ »

Според мен си направил добър избор, и аз смятам скоро време да се ориентирам към тази марка, защото ми писна в джобовете ми да има само телефони и да няма място за нищо друго :lol:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Да се изфукам!

Мнение от aXNJI »

Fall един приятел има... същия май. Доста е доволен от него. Като начален старт към "проучването" ще ти предложа едно приложение Blackmart има повечето програми от Google Play безплатно /включително и платените, пише им цената но е напълно безплатно/. И ако нямаш 2ра карта за него те съветвам да си вземеш една флашка с интернет от някой мобилен оператор, те работят със сим карта също, отваряш я, слагаш сим картата в телефона и си чук. Той така плаща 10 кинта за неограничен нет /вярно след един трафик му се намаля скоростта, но този трафик не е 150-200мб както на повечето за 10 кинта, а 2ГБ което е далавера/. Ако решиш да го правиш ми пиши ще говоря с него да ми каже как точно го е направил и дали има значение кой оператор да вземеш.

Честито за придобивката.

П.П. http://androidbg.com/forum добро място да търсиш приложения и игри :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Да се изфукам!

Мнение от aXNJI »

Дойде и моя ред да се изфукам с нова придобивка, от вчера съм собственик на Хюндай Купе, с 2ка двигател и 140 кончета под капака, спортно укачване, нископрофилни гуми и почти никакви забележки като изключим едни тампони на стабилизиращата щанга на задните гуми които казаха че не е зле да ги сменя, но още не било напълно наложително. Снимки още нямам, но отвътре кожения салон е напълно запазен, без абсолютно никакви забележки и парите които дадох са нищожни в сравнение с останалите такива които гледах. /за сравнение гледах друга като тази с 800 кинта отгоре, на която цялата боя беше изгоряла и на дупки, а вътре беше кочина.../
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от fallangel »

Честито да те радва много, и малко да се разваля :dance:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Да се изфукам!

Мнение от aXNJI »

Ем дано, макар че чух от един човек от сервиз че подръжката й била евтина, а тия тампони където трябва да ги сменям са по 6,50 единия :lol: , просто е въпрос на време, което в момента е крайно недостатъчно :)

Сега чакам да я засека как харчи, макар че ми казаха че ако не се настъпва харчи 8-9 градско, а извън спадала до 6,5-7 и ако е така няма да я пипам, но ако е повече може да се замисля за някое инжекционче.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Да се изфукам!

Мнение от Just.Z »

aXNJI написа:Ем дано, макар че чух от един човек от сервиз че подръжката й била евтина, а тия тампони където трябва да ги сменям са по 6,50 единия :lol: , просто е въпрос на време, което в момента е крайно недостатъчно :)

Сега чакам да я засека как харчи, макар че ми казаха че ако не се настъпва харчи 8-9 градско, а извън спадала до 6,5-7 и ако е така няма да я пипам, но ако е повече може да се замисля за някое инжекционче.
Бла Бла Бла... Аз като шофьор от скоро очаквах да вида поне 20 снимки .. Зарибен съм пък нищо не разбирам..
Чакаме снимки :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Отговори