Карай внимателно, спаси живот

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Карай внимателно, спаси живот

Мнение от Style »

http://www.vbox7.com/play:ab9111cd47
И ако това видео не ви въздейства да не карате пили и да внимавате на пътя не знам кое...

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от aXNJI »

Тука на клипа немаше пияни бе брат... :lol:
Иначе да, весело клипче :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от Style »

aXNJI написа:Тука на клипа немаше пияни бе брат... :lol:
Иначе да, весело клипче :)

Еми не са успели да те снимат затова няма пияни :lol:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от aXNJI »

Сефтето ще да е... на завършването, точно след като ни изпратиха от даскалото са ме хванали на спирката с дволитровка и ни изтипанчиха с един приятел на 1ва страница на Монитор :lol:
Така че тия са си изпуснали шанса :lol:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от Bat Stoqn »

Няма смисъл от бързане,нищо няма да се промени ако закъснееш с една минута повече :snooty:

hAMA
CS Admin
Мнения: 200
Регистриран: 30.05.2011, 21:26
Мишка: Китайска !
Ник в CS: Много са!

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от hAMA »

Шофирането не е детска игра :)

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от minute »

tqnata78 написа:Няма смисъл от бързане,нищо няма да се промени ако закъснееш с една минута повече :snooty:
+1, признавам, че и аз преди години карах малко по буйно. Дори си засичах време Враца - София. Разликата между сигурно (пенсионерско) шофиране и в буквалния смисъл "безумнно" е 17минути. Вече не смятам, че за 130 километра дистанция 15 минути по късно си заслужават риска. Лошото е, че акъла идва с ЕГН-то :-(.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от Bat Stoqn »

minute написа:
tqnata78 написа:Няма смисъл от бързане,нищо няма да се промени ако закъснееш с една минута повече :snooty:
+1, признавам, че и аз преди години карах малко по буйно. Дори си засичах време Враца - София. Разликата между сигурно (пенсионерско) шофиране и в буквалния смисъл "безумнно" е 17минути. Вече не смятам, че за 130 километра дистанция 15 минути по късно си заслужават риска. Лошото е, че акъла идва с ЕГН-то :-(.
Аз го казвам с моя опит като шофьор от 1999 година и изминати над 1 000 000 километра.Бързай бавно са казали старите хора :D

Потребителски аватар
bogii
CS Admin
Мнения: 371
Регистриран: 17.10.2011, 16:41
Мишка: G903
Ник в CS: BoGiI
Местоположение: PLEVEN
Аватарът на Pokemon
Зареждане…

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от bogii »

+1 За разумното каране на автомобилите . Като човек преживял няколко инцидента единя доста сериозен смисьла е нулев трябва да се пазим взаимно всичко води само до загуби нищо не печелим

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от r3l4x4 »

Хубаво го каза " да се пазим взаимно", но за съжаление на улицата е пълно с хора, които не знаят къде се намират и такива сладоледи винаги оцеляват на пътя - Xel ги пази...

Иначе е факт, че основното, определящо колко бързо ще стигнете от точка А до точка Б е средната скорост. И това не зависи само от това, че някъде карате със 100 - другаде с 200, важното е да е постоянно- тогава и разхода на автомобила е най-нисък... особено ако е в диапазона обороти когато двигателя е най- тих и най- ненатоварен ( това трябва да го знае всеки според колата си и малкото обороти не винаги значат по-малък разходи - двигателя понякога се мъчи). Пробвал съм много типове каране и дори съм си смятал средната скорост- както и времето. Разликите са в рамките на 5-20 минути и разлика в средната скорост около 5 -10 км/ч :shifty:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Карай внимателно, спаси живот

Мнение от blinkin89 »

Аз съм маниак на тема шофиране и искам да призова всички: КОГАТО СЯДАТЕ ЗАД ВОЛАНА ГО ПРАВЕТЕ С ГЛАВИТЕ СИ И ВИНАГИ МИСЛЕТЕ ЗА ДРУГИТЕ НА ПЪТЯ. НЕ ЧАКАЙТЕ ДА СТАНЕ КЪСНО ЗА ДА СЕ ЗАМИСЛИТЕ :!: :!: :!: Аз съм човек, който обича високите скорости, но първо се замислям дали мога или не и тогава настъпвам педала.

Отговори