Под Прикритие

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Под Прикритие

Мнение от blinkin89 »

Според мен няма смисъл да има 4ти сезон, защото Мартин вече е разкрит, Джаро вече е разубличен и не може да се върне и да си управлява. Иво го гръмнаха. Просто се губи смисъла във филма. Трябва да сменят всичките актьори и то по-добре да направят един отделен сериал.

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Под Прикритие

Мнение от de_vlak »

Дъщерята на джаро по бански <3

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от zlatoto »

Изображение

Потребителски аватар
SauSer
Модератор
Мнения: 436
Регистриран: 18.03.2011, 21:31
Местоположение: Русе
Аватарът на SauSer
Зареждане…

Re: Под Прикритие

Мнение от SauSer »

Изображение
"Because there’s nothing more beautiful than the way the ocean refuses to stop kissing the shoreline, no matter how many times it’s sent away."

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от zlatoto »

Изображение

Потребителски аватар
*MiLoS*
Нямащ си друга работа
Мнения: 201
Регистриран: 16.06.2011, 17:23
Мишка: acme
Ник в CS: нацепен крак
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Под Прикритие

Мнение от *MiLoS* »

За първи път реших да гледам епизод от сериала , като чух какви нецензурни думи изричат артисти-те повече не мисля и да го гледам :hand: .
Изображение
Изображение[url=steam://friends/add/76561198061927288]Изображение[/url]

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Под Прикритие

Мнение от CzaR »

Е ти какви нецензурни думи искаш да използват ?

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от jijania »

http://vbox7.com/play:79600917ab


И си стрелям гп.Съдия и си пея сома му :lol: :lol:
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Под Прикритие

Мнение от Just.Z »

Мдааа Освен претрупаните вече лафчета на куката които се опитват да са все по оригинални.... и да забавляват 13 годишните .. Нищо не остана вече от тоя сериал.. Все едно гледам ремейк на Заберанена Любов.. 2-ма влизат срещу 5 с автомати и няма пострадали. Предупреждават подкупните ченгета които пазят НАЙ ТАЙНАТА И ГОЛЯМА И ТЪРСЕНА лаборатория в София. Мега якия агент на ГДБОП просто им казва разкарайте се и те си тръгват.. без изобщо да се сети някой , че ще предупредят другите вътре.. Следващия момент НАЙ големите мутри се стрелят с 10 полицая посред бял ден в градинка и няма дори и 1 уцелен в крака... 10 човека стрелят по колата на КУКАТА в която е и Джаро и няма и 1 счупен СТОП на колата... Пълна боза.. нищо не остана в целия филм вече... И от тук на татък ще яде само критика... изобщо не трябваше да има 4 сезон... става като сапунка могат да го дъвчат и до 10 сезон.. Все ще излиза по някоя нова мутра да иска да вземе стола на предходния.. bullshits.
Това ми е мнението !
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
jijania
CS Admin, Jr.
Мнения: 127
Регистриран: 31.03.2013, 20:24
Мишка: Hama-62888 Urage
Ник в CS: jijania
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от jijania »

Just.Z написа:Мдааа Освен претрупаните вече лафчета на куката които се опитват да са все по оригинални.... и да забавляват 13 годишните .. Нищо не остана вече от тоя сериал.. Все едно гледам ремейк на Заберанена Любов.. 2-ма влизат срещу 5 с автомати и няма пострадали. Предупреждават подкупните ченгета които пазят НАЙ ТАЙНАТА И ГОЛЯМА И ТЪРСЕНА лаборатория в София. Мега якия агент на ГДБОП просто им казва разкарайте се и те си тръгват.. без изобщо да се сети някой , че ще предупредят другите вътре.. Следващия момент НАЙ големите мутри се стрелят с 10 полицая посред бял ден в градинка и няма дори и 1 уцелен в крака... 10 човека стрелят по колата на КУКАТА в която е и Джаро и няма и 1 счупен СТОП на колата... Пълна боза.. нищо не остана в целия филм вече... И от тук на татък ще яде само критика... изобщо не трябваше да има 4 сезон... става като сапунка могат да го дъвчат и до 10 сезон.. Все ще излиза по някоя нова мутра да иска да вземе стола на предходния.. bullshits.
Това ми е мнението !

Аз дори и 1 еп. не съм гледал :lol: ма се кефя като качат некви такива простотий
I race to win. If I am on the bike or in a car it will always be the same.
Valentino Rossi

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от zlatoto »

Вкарват все повече агресия и голота във филма. Това не ми харесва. Още първия епизод имаше колко 3-4-5 минутен бой.
Няма я тръпката вече от това какво ще става в следващия епизод, да нямаш търпение до другата неделя.
Не казвам, че не ми е интересно или не ми харесва вече, но определено не е както първите 3 сезона.
Но все пак от уважение към сериалчето, всеки път си дърпам новия епизод :oops:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Под Прикритие

Мнение от CzaR »

Вярно е това, че първите 3 сезона бяха по-добри. Явно продуцентите искат да изглежка повече като американските сериали. :) И е по-добре да гледам " Под прикритие " в този му вариант, от колкото анадалските сериали. :hand:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Под Прикритие

Мнение от zlatoto »

Изображение

Отговори