Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

дъра-бъра :)
eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

2GOOD написа:Не мога да разбера, защо имаше протест вчера... Бойко излезна каза 8% надолу тока, ЧЕЗ си отиват... не оставка.. на ви сега оставка и ЧЕЗ ще остане и тока няма да е по-евтин.... :doh:
Лятото увеличиха тока с 13% тези 8% са нищо фактически :) няма как народа да е доволен има хора със сметки над 1000 лева не знам твоята колко след като нон стоп ти работят компютрите но 8% е мизерно намаление на фона на всичко :)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от CzaR »

В кръга на шегата - тока ако се намали с 98 % ромите и те ще плащат. :D

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от DiKeI »

И аз съм на мнение , че Бойко Борисов е най удачния избор за момента . Тия БСП ако дойдат на власт пак ще омажат всичко и всичко стана заради тия провокатори от вчера и полицията беше виновна също , не трябваше да бие така наред те невинните протестиращи които си стояха мирно изядоха боя ..
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от Bat Stoqn »

Спокойно,пак ще си го изберем :dance: Много добър ход от негова страна :clap: на следващите избори ще си състави сам правителството без да зависи от тоя и ли ония.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

Макар че го постнах в крещялката ето малко инфо за какво иде реч във Варна и защо изравнения със земята кмет неще да си покаже носа пред хората :lol: http://www.youtube.com/watch?v=0K-9bOMLdKo

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от aXNJI »

Учудвам се че има такава силна агитация за бойко тука.... хмм странно мислех че хората тук са здраво мислещи. Маргини, гаргини, нз си кой си.... нищо не се чуваше до сега за такива защото всички са под едно командване, или смятате че бойко от обикновена охрана и пожарникар просто ей така е станал главен секретар на мвр :lol:

Относно повторното избиране, силно ме съмнява отново да се избере, неговата сган последните избори имаше прекалено голям достъп до чувалите на ЦИК и не един или два бяха подменени. И с ква цел да се избере един... сотаджия, ако мога така да го нарека, толкова време е на власт и чак сега успява да научи добре листовете дето му дават "сценаристите му" така да се каже. Не казвам че другите са добри, Царя само си взе горите и приватизира половината неща /то и бойко е същия ама при него поне той си ги купуваше.../, Станишев докара ЕРП-тата тук.... като се замисля само при Костов не е било чак такава свинщина както е сега, не че защитавам някой според мен всички са лекета... но все за някой трябва да се гласува, иначе с кво право после ще излезна да ги храня като не ме кефат.

А Дянков днеска кърти отсякъде, още не си е избърсал кафявото по носа от Обамовото трибуквие и вече е свикал прес-конференция да каже че не подава оставка, нема такъв пудлизурко :doh: :lol:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

aXNJI написа:Учудвам се че има такава силна агитация за бойко тука.... хмм странно мислех че хората тук са здраво мислещи. Маргини, гаргини, нз си кой си.... нищо не се чуваше до сега за такива защото всички са под едно командване, или смятате че бойко от обикновена охрана и пожарникар просто ей така е станал главен секретар на мвр :lol:

Относно повторното избиране, силно ме съмнява отново да се избере, неговата сган последните избори имаше прекалено голям достъп до чувалите на ЦИК и не един или два бяха подменени. И с ква цел да се избере един... сотаджия, ако мога така да го нарека, толкова време е на власт и чак сега успява да научи добре листовете дето му дават "сценаристите му" така да се каже. Не казвам че другите са добри, Царя само си взе горите и приватизира половината неща /то и бойко е същия ама при него поне той си ги купуваше.../, Станишев докара ЕРП-тата тук.... като се замисля само при Костов не е било чак такава свинщина както е сега, не че защитавам някой според мен всички са лекета... но все за някой трябва да се гласува, иначе с кво право после ще излезна да ги храня като не ме кефат.

А Дянков днеска кърти отсякъде, още не си е избърсал кафявото по носа от Обамовото трибуквие и вече е свикал прес-конференция да каже че не подава оставка, нема такъв пудлизурко :doh: :lol:
Не твърдя че съм фен на Бойко но вярвай ми предпочитам него пред останалите и да връзкарче е спор няма даже наскоро имаше една статия даваха я по Канал 3 точно за него.А относно Костов там нещата са под всяква критика поне от това което чувам.Иначе си прав за манипулирането на гласовете последните гласувания в полза на герб но кого да избере народа като всички са един дол дренки :(
Последна промяна от eldynari на 21.02.2013, 15:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от minute »

2GOOD написа:Не мога да разбера, защо имаше протест вчера... Бойко излезна каза 8% надолу тока, ЧЕЗ си отиват... не оставка.. на ви сега оставка и ЧЕЗ ще остане и тока няма да е по-евтин.... :doh:

Е как защо, определени хора надушиха, че могат да се възползват и пратиха други хора на определени места да "подклаждат" протестите и да стане анархия. Все пак идват избори. Така, че Бат Бойко направи разумен ход като каза, че се маха. Теоретично няма сега за какво да протестират и да се "омажат" нещата повече (за него). Относно това какъв е от къде се е взел и как така стана Премиер от прост охранител, има много писано по въпросаа, особенно интересни са две книжки на известни журналисти, "Под сянката на Борисов" и "Проекта Борисов". Там има доста интересни факти за това как се става велик :-). Лошото е, че както казахте по нагоре в постовете, трябва да си изберем по - малкото зло. Съмнява ме, че Бойко ще спечели самостоятелно изборите, така, че ще се наложи да прави коалиция с някой, само не се сещам с кой :-). А и има доста време до тогава 3-4 месеца не са малко време, я вижте за една седмица какво стана от мирен протест - кървав орлов Мост! Всичко е въпрос на пари в тази държава, и докато българина не си промени мисленето и манталитета няма да се оправим.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
esquivo
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 29.01.2013, 09:21

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от esquivo »

Б. Борисов е интелигентен човек и знае кога трябва да си тръгне , въпреки че според мен трябваше да си изсара мандата , но както и да е .... Народъ пък сега ли се сети , че ни ограбват , то всяко правителство което се качи граби ве хора е й какво , ако и Борисов си е взел и за какво него винят тези договори с монополите са отдавна и сега влизет в сила ....
И сега какво подал е оставака и всичко ше се оправили , не не мисля така ...
Борисов поне е спомогнал на тази държава с инфраструктурата и аз го признавам.... ами сутринта гледам на тези от Бисер им построил къши , човека прави каквото може зе тази страна .

Сега на следващите избори ще гласувам отново за ГЕРБ !
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

esquivo написа:Б. Борисов е интелигентен човек и знае кога трябва да си тръгне , въпреки че според мен трябваше да си изсара мандата , но както и да е .... Народъ пък сега ли се сети , че ни ограбват , то всяко правителство което се качи граби ве хора е й какво , ако и Борисов си е взел и за какво него винят тези договори с монополите са отдавна и сега влизет в сила ....
И сега какво подал е оставака и всичко ше се оправили , не не мисля така ...
Борисов поне е спомогнал на тази държава с инфраструктурата и аз го признавам.... ами сутринта гледам на тези от Бисер им построил къши , човека прави каквото може зе тази страна .

Сега на следващите избори ще гласувам отново за ГЕРБ !
Тези договори с монополите-са подписани от предишното правителство не мисля че някъде се пише че виним Б.Борисов проблема е че българите сме глупав народ и лесно се манипулираме няма как един човек да издигне България от лайната за 4 години при положение че 20 години се затъваше и затъваше.Но като се замисли човек с подаването на оставката си той си гарантира че евентуално на предстоящите избори ще бъде избран отново тъй като в момента няма как него да обвинят за всичко.Относно орлов мост и мятането на бомбички,камъни и прочее за всичко са си виновни самите полицаи макар че разбира се голяма доза вина имат и малките гаменчета които не отиват да протестират а да провокират полицията,тъжна картинка сме ние българите :( .

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

Нищо чудно че младите хора като мен бягат в чужбина няма да се оправи тази държава и в следващите 20 год ако въобще просъществува толкова :think:

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от Bat Stoqn »

aXNJI я само да те питам,ти на колко години беше когато управляваше Костов :think: Лично аз съм бил свидетел на всичките правителства от както има демокрация в България.На Борисов единствената му грешка е,че не погледна към народа а гледаше само да оправи инфраструктурата в държавата :hand: С който и да приказвам тези два дена за кой ще гласуват на следващите избори,всеки ще гласува пак за него, дори и хора който не са гласували за него на предните :dance: .Протестиращите си казаха че не му искат оставката а да се обърне внимание на монополите,а тези с маските са ти пределно ясни че са платени :wink: НАЛИ.Преди малко гледах канал3,като видях що народ се е изсипал пред парламента в негова подкрепа на коалициите им се е преакало сигурно :lol: За мен няма политик в България до сега който да е направил толкова за нашата Държава,всички само крадяха :twisted:

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от DiKeI »

Трябва да се изгонят почти всички чуждестранни фирми от България , държавата да си ги вземе пак и малко по малко нещата ще се оправят вярно е , че доста трудно ще стане ама ако не се предадем ще успеем .
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от aXNJI »

Тяна, по време на костов съм бил на 10-11 разбирала ми е тиквата тогава, но седя и си лафя с баща ми и с негови приятели ами тогава сметните за парно са им били по 35-40-50 лева, сега не падат под 250, а суровината няма 500% увеличение от тогава.

Бойко кво... инфраструктура.... кво? Абе хора той е направил няколко километра кофти магистрала само, нищо повече!!! Която нема и 1 година след рязането на прословутата лентичка стана на вълни.
Приватизира булгартабак чрез посредническа фирма, да бе добър премиер.... Жена му си отвори банка! Само да кажа че за да можеш да регистрираш банка, минималния първоначален капитал с който трябва да разполагаш е 300 000 000 лева. Брей от закуската?
Айде моля ви се, всички знаем но никой не иска да каже кой всъщност е бойко, всички си мълчат щото не 1 или 2 случая има на тва как нахлуват качулатите заради тва че някой е пуснал нещо против бойко.

Ескиво, мога само да ти кажа че част от предизборната кампания на Борисов гласеше че ще се бори против монопола и не е интелигентен а има 20 човека зад него които са интелигентни и му пишат неща на листчета с простички думи за да може поне да разбере кво казва като ги наизусти.
esquivo написа:Народъ пък сега ли се сети , че ни ограбват , то всяко правителство което се качи граби ве хора е й какво
Ами мога да ти кажа че масата българи са ОВЦЕ, никой да не ми се обижда, но си е така. Това е останало още от турско робство, да ходиш с капаците и с наведена глава и да викаш "е той краде ама всички крадът кво да направим". Ако поне 20% от българите бяха будни през всички тия години на прехода, нямаше да сме на тва дередже. Ако бяхме като гърците, режеш ми заплатата с 20 евро, щи направя е*ати протеста, ше те сваля от власт. Ако бяхме така Кремиковци и всички останали заводи още щяха да работят, нямаше да има ЕРП-та, нямаше да гледаш 200лв ток декември, нито да пушиш цигари по 6лв кутията /да знам 5 са но почакайте няколко месеца/.

Но масата са като теб "народъ сега ли се сети".... той поне се е сетил!

А относно навалицата пред парламента в подкрепа на бойко, една част са дупедавци отишли там на заплата, другата част са всички държавни служители които са там по заповед!
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от CzaR »

Ахиле като видя, че ти си писал и се отказвам да ти чета поста. :lol: Ти пишеш яко романи хахаха :lol: Казвай ги нещатата в по сбит разказ. :P
В следващото правителство пак ще са ГЕРБ + още някой в коалиция. :) Няма да може да вземе пак цялата власт Б.Б. :)

Отговори