Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

дъра-бъра :)
Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от Bat Stoqn »

aXNJI За всичко изписано от теб са виновни тези който сега защитаваш :D Бил чул,ами и аз чувам че през комунизма е било рай ама мен не ме кефи :snooty: за Костов най големия крадец недей да приказваш.Нали при него имаше закон в който министъра взимаше 10% комисионна на всяко приватизирано предприятие.Кой взимаше тези пари :?: сам си отговори.Кой продаде БГА Балкан на безценица,а Нефтозавода кой даде за 1 лев на руснаците :?: :?: :?: :?: Айде да не изброявам че ме мързи.Тройната коалиция няма какво да я коментирам,вече си бил достатъчно голям за да разбереш далаверите им сам :wink: :hand:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от aXNJI »

Изобщо не съм казал че Костов е цвете за мирисане. Ако се замисли и разрови човек ще намери нещо за всяко правителство, кой кво продал, кой кво приватизирал. И костов го е правил, но тогава хората не бяха толкова бедни както сега. Ако беше легално щях да ти снимам фактури на Изи кредит. Миналата година по това време събирани кредити дневно и тази година.... разликата е в нули по-малко. Нито Станишев, нито царя, нито костов бяха добри управляващи, аз наблегнах на факта че тогава беше по-понусимо за обикновения човек. А за бойко... е може би дойде в кофти момент, може кризата да е виновна от част, не знам. Но ако беше интелигентен и имаше акъл щеше да направи нещо против ЕРП-тата и монопола, именно искрата която ни подтикна да излизаме.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от DiKeI »

aXNJI написа:Изобщо не съм казал че Костов е цвете за мирисане. Ако се замисли и разрови човек ще намери нещо за всяко правителство, кой кво продал, кой кво приватизирал. И костов го е правил, но тогава хората не бяха толкова бедни както сега. Ако беше легално щях да ти снимам фактури на Изи кредит. Миналата година по това време събирани кредити дневно и тази година.... разликата е в нули по-малко. Нито Станишев, нито царя, нито костов бяха добри управляващи, аз наблегнах на факта че тогава беше по-понусимо за обикновения човек. А за бойко... е може би дойде в кофти момент, може кризата да е виновна от част, не знам. Но ако беше интелигентен и имаше акъл щеше да направи нещо против ЕРП-тата и монопола, именно искрата която ни подтикна да излизаме.
Костов когато стана министър държавата не е била както сега , той си е крал и приватизирал както и другите след него , крали продавали на безценица , взимали заеми и накрая като се проявиха всички последици от тия неща , Борисов дойде на власт и кризата удари и сега за всичко обвиниха него не казвам , че и той е безгрешен , но той почна да оправя малко по малко нещата да залавя престъпниците които преди никой не закачаше , да изпълнява проекти от които предишните правителства само крадяха и не изпълняваха . Вярно , че за тия 4 години можеха и други неща да се направят , но все пак е направил много повече от предните правителства . На мен ми харесват изказванията на Волен Сидеров него също го подкрепям той поне казва каквото мисли .
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от Still Ballin »

Изображение въобще няма да се мъча да ги защитавам , трябват ни млади здраво мислещи и разумно разсъждаващи хора . а не да ми се въртят 20 години едни и същи измекяри . Ако ме питате всички трябва да си вземат поука от бургаския кмет , който наистина направи много :clap:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от eldynari »

BTK_BaBka написа:Изображение въобще няма да се мъча да ги защитавам , трябват ни млади здраво мислещи и разумно разсъждаващи хора . а не да ми се въртят 20 години едни и същи измекяри . Ако ме питате всички трябва да си вземат поука от бургаския кмет , който наистина направи много :clap:
Варненци мислихме да ви откраднем кмета(на Бургас) :lol: :lol:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от aXNJI »

DiKeI написа: Костов когато стана министър държавата не е била както сега , той си е крал и приватизирал както и другите след него , крали продавали на безценица , взимали заеми и накрая като се проявиха всички последици от тия неща , Борисов дойде на власт и кризата удари и сега за всичко обвиниха него не казвам , че и той е безгрешен , но той почна да оправя малко по малко нещата да залавя престъпниците които преди никой не закачаше , да изпълнява проекти от които предишните правителства само крадяха и не изпълняваха . Вярно , че за тия 4 години можеха и други неща да се направят , но все пак е направил много повече от предните правителства . На мен ми харесват изказванията на Волен Сидеров него също го подкрепям той поне казва каквото мисли .
А тии... осъзнаваш ли че той е най-отдолу под всички лайна по улицата, така да се каже главното лайно. Залавя само тия дето не му плащат и тия дето му се противопоставят или му пречат. Останалите си бачкат за него.

А днеска точно си мислех, два варианта които биха били много ефективни за бъдещите правителства, да не повтарят грешките, единия е да се направи демонстрация както в Румъния по времето на Чеушеско, или да падне имунитета на народните представители и всеки да може да бъде поведен под съдебна отговорност за действията си, ощетява държавата с 4 милиона /примерно/, той не е по-различен от онзи който обира къщи, даже той работи на по-мащабно ниво. За това смятам че трябва да може да им се поиска отговорност когато се наложи.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
esquivo
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 29.01.2013, 09:21

Re: Борисов подаде оставка ей сега я втасахме

Мнение от esquivo »

eldynari написа:
esquivo написа:Б. Борисов е интелигентен човек и знае кога трябва да си тръгне , въпреки че според мен трябваше да си изсара мандата , но както и да е .... Народъ пък сега ли се сети , че ни ограбват , то всяко правителство което се качи граби ве хора е й какво , ако и Борисов си е взел и за какво него винят тези договори с монополите са отдавна и сега влизет в сила ....
И сега какво подал е оставака и всичко ше се оправили , не не мисля така ...
Борисов поне е спомогнал на тази държава с инфраструктурата и аз го признавам.... ами сутринта гледам на тези от Бисер им построил къши , човека прави каквото може зе тази страна .

Сега на следващите избори ще гласувам отново за ГЕРБ !
Тези договори с монополите-са подписани от предишното правителство не мисля че някъде се пише че виним Б.Борисов проблема е че българите сме глупав народ и лесно се манипулираме няма как един човек да издигне България от лайната за 4 години при положение че 20 години се затъваше и затъваше.Но като се замисли човек с подаването на оставката си той си гарантира че евентуално на предстоящите избори ще бъде избран отново тъй като в момента няма как него да обвинят за всичко.Относно орлов мост и мятането на бомбички,камъни и прочее за всичко са си виновни самите полицаи макар че разбира се голяма доза вина имат и малките гаменчета които не отиват да протестират а да провокират полицията,тъжна картинка сме ние българите :( .


Да прав си така е , съмнявям се скоро да се намери човек , който да оправи тази държава , но незнам за вас но аз съм доволен от Б. Борисов , който иска да говори , че е бил мутра ,че незнем си какво , не че го боготворя , но човека е помогнал много на държавата , като развива инфраструктурата , а и също да не забравяме колко спортни клубове е отворил и не на последно място човека помага на пострадалите от село Бисер като им строи нови къщи и много други неща , а сега всички го правят най долния и незнам още какво ....
Изображение

Отговори