Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от Joler »

Source of Life написа:
FallAngel написа:Смятам че ти отговориха на въпроса по добър отговор няма да получиш. :clap:
- е мерси на олд :clap: :clap: :) доста се потруди тои си написа цяла диктовка само да обяснява кои знае тои колко ги е хваштал штом толова знае нали е така или греша ?
саMO не и пиши писмо :) If you know what i mean :)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от CzaR »

Получи достатъчно информация, сега ти си на ход. :) Първия урок беше безплатен. :)

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от OldDirtyBastard »

Source of Life написа:
FallAngel написа:Смятам че ти отговориха на въпроса по добър отговор няма да получиш. :clap:
- е мерси на олд :clap: :clap: :) доста се потруди тои си написа цяла диктовка само да обяснява кои знае тои колко ги е хваштал штом толова знае нали е така или греша ?
А ти не можеш да си представиш и колко още други ме мразят, преди 6 -7 месеца ми баеха и жената ми вика гледат те със лоши, зли очи, МНОГО ОЧИ ... си викам бах маа му :D :lol:

Потребителски аватар
inthaheadshoty*
Редовен
Мнения: 83
Регистриран: 12.02.2013, 14:08
Мишка: a4tech
Ник в CS: jOHNY.kA
Местоположение: Dimitrovgrad

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от inthaheadshoty* »

CzaR написа:Утиваш и казваш, че я харесваш. Какво сложно има :?: :lol: :lol: :lol:
Някоя друга " умна " тема няма ли да измислиш ? :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:

Бараш я за газа и и казваш ,че я харесваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ползвай бутона Едит.

Потребителски аватар
Leader
Новак
Мнения: 17
Регистриран: 13.12.2012, 20:59
Мишка: Logitech
Ник в CS: Leader

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от Leader »

Тази тема ме изуми и не се сдържах да пусна коментар :lol: при днешните социални мрежи, скайп майп, смс-и и прочие е мн лесно да забиеш някоя "кака" дори да се срамуваш, просто трябва да я усетиш мръсница ли е или добричка :think: другото е лесно. Няма се пуашиш копеуе, хубавите неща стават бавно :dance:
Желанието да имаме това, което нямаме, ни пречи да ползваме, това което имаме.

Потребителски аватар
llNanakoll
Ex-CS Admin
Мнения: 31
Регистриран: 25.04.2011, 16:51
Ник в CS: Chun Hwa-nim

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от llNanakoll »

Ама без майтап, земи и го кажи, а не овъртай :roll:
Изображение

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от OldDirtyBastard »

То това не е овъртане. Ами, ако й каже, че я харесва и тя не го отрази подобаващо само, ще се почувства кофти :roll: Ще си увеличи шансовете с близост и лека заигравка :whistle:
Още в детската градина смених подхода с пускане на ръце и пощипване, имаше едно момиченце Дианчето няма да я забравя, беше ми комшийка на съседното легло и лелките ни слагат да спим и ние в дъното на стаята и аз се надигам и я пощипвам за още плоските гърдички и тя постоянно : Миткооооо, стига дееее и аз няма стига :lol: :lol: :lol: :lol: накрая ми легна 8) още малък си бях гадинка :D
Във всеки случай дори да не ти се отвори парашута няма се отчайваш, всичко е една шега, един цирк и всички играем в него :P

P.S. Ако ти обърне гръб, настигаш я, хващаш я и целуваш едно хубаво, ако си вземеш шамар, кажи й обръщам и другата буза и крадеш още една цунка 8)

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от c00L_MacKa »

OldDirtyBastard написа:Не е тъпанари, ако знае, че му е влязла под кожата, ще го води за носа и ще го прави каквото си иска. Те сега и 13 годишните са малки кучки. Няма да се въртиш и около нея да й предлагаш помощ и прочие, момичетата/жените обичат да имат момчета под ръка за всичко. Мани ги тия думи харесвам та и не знам си кво, ще гледаш да я хващаш, докато сама, отпусни се, бъди си спокоен и освободен както си сега докато го четеш това, няма от какво да те е срам да говориш с нея, повечето разговори, ще ти позволят да скъсяваш дистанцията между вас неусетно ;) вметни, че яко парче, сладуранка, направи се на ударен като кажеш, че чак сега си забелязал като си толкова близко до нея, веднага, ще зачерви бузки, абе целта ти е да скъсиш дистанцията между вас като цяло от там една-две случайни ръчички по врата по кръста, ще пуснеш, да я накараш да се поотпусне около теб и целувка сама, ще ти падне на устните :whistle: ще се научиш да бъдеш уверен в себе си, щото те всичките чакат някой да ги сграбчи :D то като цяло моят личен подход е тоя само, че в пъти по-встъпателен за ръчички и да си искам целувчици 8)
Зависи, кой к'во иска. Ако искаш секс за 1 нощ т'ва горе е вариант, но само до там. Особено частта "че е яко парче и сладурана" и "една-две случайни ръчички по врата по кръста, ще пуснеш", на момичето ще и стане ясно, че си загорял и търсиш нещо, без значение к'во е само да топнеш чушката, дето се казва :lol: .
Ако търсиш нещо друго от нея подхода ти трябва да е (според мен) коренно различен. Разбира се първо трябва да я впечатлиш с нещо, било то с някоя интересна тема или просто с държанието си, за да ти обърне внимание или въобще да те забележи, че съществуваш в нейното обкръжение. После трябва да разбереш к'во й харесва, къде обича да ходи. Например момче от типа "Бад бой" или "непринудения сладур" и по т'ва ти самия се нагласяш как да се отнасяш с нея. По това си и правиш изводите дали ще й хареса да я заведеш например на балет или в някоя крейзи чалга тупалка. :D
OldDirtyBastard написа: Гошо
Жената от 25 до 35г.:
Бекас – бие се със златен куршум. Много е подвижна, хитра и предпазлива. Трудно се улучва и се сваля заради обилната и вкусна храна - няма да си хванеш с думите ХАРЕСВАМ ТЕ :D

В Сл. Бряг една на 27 й звънях 5 пъти и на 6-тия ми прие поканата да излезем ама знаех, че, ще приеме искаше само да и покажа достатъчен интерес към нея, ти тука с две думички, ще ми тръгваш на лов за жени :hand:
А т'ва незнам къде си го чел, но е абсурдно грешно, зависи от девойката. :roll:

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от fRsT »

Много големи разбирачи, ръчички, ала-бала... Пък по въпроса ти- останалите достатъчно хубави съвети ти дадоха, ама аз ще ти дам само 1 (ти ако искаш се вслушвай..)- Недей да бавиш, тогава идва момента с това, което прочетох малко по- горе: Приятел под чехъл :lol: Като имаш нещо за казване- кажи го, пък ако не стане е*** си му майката :dance:
Изображение

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от bastarka »

Така като чета коментарите на момчето,той не е на повече от 12 години.(може и да греша)Той е много зелен още и едва ли разбира,повечето от нещата,които му казвате.
Според мен,съвети изобщо не му трябват.Излишни са.
1во защото имаме прекалено малко информация както за за самият него,така и за момичето.
Това са си много индивидуални неща,а съветите са едни от най-специфичните " насоки".
В момента на тази възраст на него все още му трепери под лъжичката.Това са едни от най-вълнуващите емоции,така че нека им се радва,нека разследва,нека опитва различни подходи,нека е креативен,нека трупа опит и нека го направи сам.
Всеки от нас е минал през това! :whistle:

След време ще претръпне,ще стане тигър и ще ги мачка каките :lol:
Така,че моето момче няма от какво да се срамуваш,всеки изпитва такива чувства не се страхувай давай смело пък каквото стане.
Изображение

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от minute »

bastarka написа:Така като чета коментарите на момчето,той не е на повече от 12 години.(може и да греша)Той е много зелен още и едва ли разбира,повечето от нещата,които му казвате.
Според мен,съвети изобщо не му трябват.Излишни са.
1во защото имаме прекалено малко информация както за за самият него,така и за момичето.
Това са си много индивидуални неща,а съветите са едни от най-специфичните " насоки".
В момента на тази възраст на него все още му трепери под лъжичката.Това са едни от най-вълнуващите емоции,така че нека им се радва,нека разследва,нека опитва различни подходи,нека е креативен,нека трупа опит и нека го направи сам.
Всеки от нас е минал през това! :whistle:

След време ще претръпне,ще стане тигър и ще ги мачка каките :lol:
Така,че моето момче няма от какво да се срамуваш,всеки изпитва такива чувства не се страхувай давай смело пък каквото стане.

Абсолютно съм съгласен :-(. Ти си този който трябва да прецени подхода в конкретната ситуация. Варианти много, съвети много, но само ти си се познаваш теб и познаваш нея!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от OldDirtyBastard »

Да я впечатля с интересна тема - ммм да помисля, дай да си говорим по световни въпроси или пък глобалното затопляне :lol: Не, мерси не е в мой стил :hand: С държанието си - ммм да бъда ли себе си или някой друг :think: Никога не съм си правил труда да впечатлявам жените, не знам, защо, но винаги те са се лепяли по мен, а на някои като не им обърна внимание не са ми интересни и злобеят, така съм научен.

Особено частта "че е яко парче и сладурана" и "една-две случайни ръчички по врата по кръста, ще пуснеш" - тази част се нарича елемент на ухажване, а аз съм направо луд по нея, докосванията са фактор, че мъжа желае тази жена, изключително важно е това нещо за нас, ако искам секс за една вечер, ще отида при някоя с която си знам приказката и няма да си хабя думите за теб :) Нели никога не си мисли, че знаеш какво се върти в главата на един човек, че след секса на сутринта може да ти каже например - искам да ти се обадя, да се виждаме , но ти вече беше определила границата с "до там"

Долното е в кръга не шегата разбира се, но не е абсурдно, патилия си има обица на ухото ;)

Нека да обобщим : 21 Мар 2013, 11:56 | Source of Life: ма тва къде ми каза олддиртибазтард беше от по голяма полза от всичко което ми казахте сичко се опитах и накрая клъвна Изображение

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от c00L_MacKa »

Това с границата "до там" и преди него не го разбрах, но както и да е, да не спамим повече темата. :doh:
Още един Off topic: Само не разбрах Източника на живот как от 20.03.13, 19:00 до 21.03.13 11:30 успя Сичко да опиташ? :lol: :lol:

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от OldDirtyBastard »

Оф не знам и аз вече 14 джина съм опткал от как сме будни и почвам и аз да не се разбирам нещо са изблещих май :think: :D Нищо стария котарак винаги е насреща бойз 8)

Потребителски аватар
fRsT
Ex-CS Admin
Мнения: 71
Регистриран: 09.02.2009, 14:05
Местоположение: varnamaika
Контакти:

Re: Как да кажа на момиче,че я харесвам ?

Мнение от fRsT »

Тая тема не е ли за lock вече, момчето си е свършило работата :think:
Изображение

Заключена