GPS за андроид

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

GPS за андроид

Мнение от aXNJI »

Така... заглавието говори само за себе си. Ударих на камък в копането за навигация, Garmin Navigator v.8.0.1 не подкарва, TomTom Go Live не зарежда, може да е от слабия нет да не може да свали картата, той е в процес на тестване, намерих кракнат Navigon той... has stopped working UNEXPECTEDLY :think: ... и други варианти нямам.... Качил съм Bgmaps, google maps, google earth и още няква глупост, но ми трябва гласово напътствие, не става да седя и да зяпам постоянно дисплея...

Ако някой знае някоя програма и я има много "ша го обичам" :lol:

П.С. телефона е LG 4X HD P880 с андроид 4.03 software version V10h /последния ъпдейт за тоз чукундур/.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: GPS за андроид

Мнение от EASY »

Аз имам някъква на моя тел. iGO се казва и мисля че имам нужните файлове за инсталацията. Но ми трябва помощ да ги кача :lol:
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: GPS за андроид

Мнение от fallangel »


Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: GPS за андроид

Мнение от aXNJI »

Ами... казаха ми че е тесла, + това не ставаше, пробвах го и него
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: GPS за андроид

Мнение от minute »

За мен това е навигацията :D . Боднал съм я на таблета и до сега не се е издънила. Ползвам я почти всяка седмица в София (вече по навик) , водила ме е в Пловдив, в Бургас :D През Румъния и Букурещ, ходил съм до Германия и вътре из Берлин, в Словакия е тествана, абе направо който ти е казал, че не става не съм сигурен дали изобщо я е инсталирал :D . Аз моята си я взех обаче от форума на андроидБГ (лицензи :D ).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
_DiDaKa_
Напредващ
Мнения: 32
Регистриран: 28.06.2011, 22:14
Мишка: a4tech X7
Ник в CS: _DiDaKa_
Контакти:

Re: GPS за андроид

Мнение от _DiDaKa_ »

За мен това е навигацията :D

И аз съм я ползвал в доста страни (Германия, Австрия, Словакия, Харватска, Сърбия) работи си перфектно и е лесна за използване

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: GPS за андроид

Мнение от fallangel »

aXNJI написа:
Ами... казаха ми че е тесла, + това не ставаше, пробвах го и него
Ами значи има някакъв проблем при теб, щом не става. Тоази си е за андроид REQUIRES ANDROID: 2.0.1 and up, плюс това си е от маркета. :think:

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: GPS за андроид

Мнение от c00L_MacKa »

Sygic съм ползвала, за БГ наистина има много добри карти в сравнение с Гармин, айГОУ :D , на гугъл навигациите и други. Има я в андроид форума кракната, но все пак ти препоръчвам преди да тръгнеш на път да погледнеш 2-3 пъти маршрута и да настройш навигацията само на магистрали и второстепенни пътища, защото има някои пътища, които са само на картата и като те прекара през тях, не се знае дали няма да се прибираш пеша. :lol:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: GPS за андроид

Мнение от aXNJI »

Така, това е приложението което потръгна
com.sygic.aura-24-v11.2.6.rar
с огромна благодарност към _DiDaKa_ за нея.

Иначе като цяло повечето които инсталирах преди това или забиваха или просто не искаха да се стартират като процеси... може да е така ако краковете са правени за предни версии преди ICS, макар че малко ме съмнява, но факт не тръгваха, това е единственото което потръгна :)

Иначе... за пътя има сравнително голяма вероятност да се пътува с пикап /за конкретния случай за който ми трябва навигацията/ с 4х4 бързи и бавни, така че нема ядове ;)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Отговори