Коя е най-добрата подложка?

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Коя е най-добрата подложка?

Мнение от Style »

Чудя се каква подложка да си взема, защото сегашната ми остаря, предложете ми някоя която да бъде удобна за cs и не само... или поне напишете вие с каква сте (няма да е лошо да слагате и снимки) :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от fallangel »

Аз не ползвам подложки.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от Style »

Как така не ползваш, без е Hard :D

Потребителски аватар
Xel
Колоритнa Шматкa
Мнения: 67
Регистриран: 18.08.2010, 18:45
Мишка: с най-великата мишка играя
Ник в CS: Хел
Местоположение: при дъщеря ти
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от Xel »

Принципно играя без мишка и клавиатура, но ако трябва да съм сериозен ползвам тази конфигурация - цък, цък
Подложката е удобна и ергономична. Има дръжда за хвърляне в напечени ситуации, отпред може да се заостри и тогава вече става смъртоносна. Надписът свети в тъмното и много помага да си го четеш на глас, докато правиш хедове. Продава се в комплект с покривка за маса на карета, което създава приятна и задушевна атмосфера в стаята. Лека е и може да се носи навсякъде, аз лично си я нося винаги, когато съм с лаптопа. Мацките много я харесват и винаги може да създаде повод за завръзване на разговор, особено ако е по-млада от '84 набор. Поддържа пълна съвместимост със скъпа периферия и спомага за по-добрата работа на компютъра като цяло. Ползвам я от 14 години и съм много доволен.
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от Bat Stoqn »

Xel написа:Принципно играя без мишка и клавиатура, но ако трябва да съм сериозен ползвам тази конфигурация - цък, цък
Подложката е удобна и ергономична. Има дръжда за хвърляне в напечени ситуации, отпред може да се заостри и тогава вече става смъртоносна. Надписът свети в тъмното и много помага да си го четеш на глас, докато правиш хедове. Продава се в комплект с покривка за маса на карета, което създава приятна и задушевна атмосфера в стаята. Лека е и може да се носи навсякъде, аз лично си я нося винаги, когато съм с лаптопа. Мацките много я харесват и винаги може да създаде повод за завръзване на разговор, особено ако е по-млада от '84 набор. Поддържа пълна съвместимост със скъпа периферия и спомага за по-добрата работа на компютъра като цяло. Ползвам я от 14 години и съм много доволен.

АХАХАХАХАХА жена ми ще те съди да знаеш :lol: :lol: :lol: и аз не изполвам подложка

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от minute »

Не е точно отговор на въпроса ти (Коя е най - добрата подложка????, малко риторичен ми се струва :-) ), аз ползвам това

http://www.a4tech.com/product.asp?cid=&scid=&id=485

Готиното е, че е с две лица (по - грапаво и по малко грапаво :-) ) това доста променя сцеплението на мишката в зависимост от предпочитанията ти :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от zlatoto »

И аз не ползвам подложка...
Точно заради цс спрях да ползвам :)

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от M-Power »

Хаххаха ХЕЛ, ако трябва да си рекламирам нещо или да го продавам ще ти плащам ти да ми пишеш обявата ( рекламата ) :D А иначе по темата и аз съм без подложка, дирекшън на бюрото играя и съм повече от доволен. Верно на ден по 5 пъти минимум си чистя мишката отдолу заради пумии дето полепват ама е по удобно :)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от fallangel »

Style написа:Как така не ползваш, без е Hard :D
Еми аз имам 4 компютъра, ся мога ли на всеки да хукна да им купувам подложки. Двата са лаптопи ама и на тях ползвам мишки не с тъчпад не ми е удобен изобщо.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от Style »

купи си 1 и ще я местиш на 4-те компютъра, аз имам 2 компютъра и 2-та са с подложки, че и на лаптопа имам :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от fallangel »

Не става, аз като ползвам единия жената е на другия и малкия е на третия :lol:

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Коя е най-добрата подложка?

Мнение от tAkethAt »

Най-добрата подложка е тази, която на теб най ти хареса!
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Отговори