Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

дъра-бъра :)
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

Мнение от fallangel »

Значи не знам дали се изразих точно в заглавието, искам да пускате снимки на тема psycho-cs.com. Целта е реклама на сървъра но няма да издавам повече като одобря нещо и го реализирам направо ще ви покажа крайния резултат.
Значи на снимката/картинката не трябва да има IP-та, а само адреса на сайта и/или надпис PsychoTraining CS Servers. Снимката/картинката трябва да е на тъмен фон, банера на форума много ми харесва но формата не е подходящ. Предполагам че всичко ще бъде правено на ръка от ентусиастите, награди няма да има :lol: (единствената награда ще бъде лично задоволство на автора на избраната рисунка/картинка 8) )
Почвайте с предложенията.
Забравих да уточня да не ги претрупвате много и да избягвате кървави сцени и кръв :lol:

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

Мнение от 2GOOD »

Страхотна идея ;) Аз в1ера говорих с една рекламна агенция за тениски и може би ще пусна нова тема с конкурс за графика за тениска ;)

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

Мнение от Fair Play »

Дайте някакви ориентировъчни размери... пх или см - няма значение
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

Мнение от fallangel »

Fair Play написа:Дайте някакви ориентировъчни размери... пх или см - няма значение
За предпочитане е да бъде с по голяма резолюция за да може като се ресайзва по нужния размер за мен да не се влошава качеството на картинката/рисунката. Няма да бъде банер така че трябва да е по голямо 1024 x 768 може и повече от това не е проблем, нещо като wallpaper.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Събирам предложения за снимки с рекламна цел.

Мнение от Style »

2GOOD написа:Страхотна идея ;) Аз в1ера говорих с една рекламна агенция за тениски и може би ще пусна нова тема с конкурс за графика за тениска ;)
Според мен ако наистина ти направят тениски може да ги раздавате като награди за спечелени турнири или някой и друг конкурс, защото без мотив ще има в пъти по-малко хора, отколкото с една хубава тениска (дори ще ни рекламира) :)

Отговори