Oбщи приказки

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

r3l4x4 написа:Аз месечно само за пилешко давам 350-400 лева... така че съм много навит. Може да се съберем няколко човека и всек ида вземе каквото му трябва :dance:
Ами може да направим партия,ще питам едно приятелче да ли иска да се включи.Но първо чакам отговор дали има конче за ядене :lol:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Не че няма да го изям целия :lol: но на мен ми трябват само около 50 кг месечно - чисто месо.... подчертавам чисто :lol: за това остатъка какво да го правя и куче нямам :roll:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Oбщи приказки

Мнение от EASY »

Релакс както обещах но с малко закъснение проверих за риба има шаран 3.50лв. и толстолоб 1.70лв. до колкото разбрах.За телешко няма в момента.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Благодаря за информацията!
I'll **** you till you love me

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

Ралакс няма коне бре :snooty: миналата седмица един познат продавал на 5 кинта килото,готово изчистено без жили,но не знаел че търся да купя :lol: Но продължавам да търся :hand:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

tqnata78 написа:Ралакс няма коне бре :snooty: миналата седмица един познат продавал на 5 кинта килото,готово изчистено без жили,но не знаел че търся да купя :lol: Но продължавам да търся :hand:
Ами кажи им когато имат .. да ни сигнализират :lol:
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Здравейте и от мен.За да не отварям нова тема ще задам въпросите си тук,с надежда да получа отговор :) .Относно мен-на 31 г.,197 см,103 кг. Телесни мазнини-около 24 %,мерени с калипер.С фитнес започнах в 7-ми клас,и от тогава насам(за последните 15-тина години) може би ми се събират 5-6 години тренировки,но много разпокъсани.Затова и формата ми е меко казно никаква...Твърдо решен съм да намаля мазнините,и бих желал да получа отзиви за Intermittent fasting метода.Колебая се между периодичното гладуване и НВД.Скоро четох и книгата на Lyle McDonald-The rapid fat loss handbook,та незнам дали да не пробвам и този метод...С две думи доста се обърках и незнам как да постъпя.Сега възобновявам тренировки след поредното двумесечно прекъсване,правя и кардио.Друго което ме интересува е,дали се намира Ефедрин по аптеките?Аз имам 10 ампули,но сякаш са твърде малко за да видя ефект от тях...Ще се радвам да споделите някой "стак" за отслабване.Надявам се модератора да ми отдели време,но ще се радвам на всички мнения.Благодаря предварително!

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

На мен ми е интересно как на този ръст и тези килограми имаш 24% мазнини :think: Релакса ще ти помогне,не се притеснявай :hand:

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

tqnata78 написа:На мен ми е интересно как на този ръст и тези килограми имаш 24% мазнини :think: Релакса ще ти помогне,не се притеснявай :hand:
Ами явно съм доста затлъстял ектоморф :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

bobsan написа:Здравейте и от мен.За да не отварям нова тема ще задам въпросите си тук,с надежда да получа отговор :) .Относно мен-на 31 г.,197 см,103 кг. Телесни мазнини-около 24 %,мерени с калипер.С фитнес започнах в 7-ми клас,и от тогава насам(за последните 15-тина години) може би ми се събират 5-6 години тренировки,но много разпокъсани.Затова и формата ми е меко казно никаква...Твърдо решен съм да намаля мазнините,и бих желал да получа отзиви за Intermittent fasting метода.Колебая се между периодичното гладуване и НВД.Скоро четох и книгата на Lyle McDonald-The rapid fat loss handbook,та незнам дали да не пробвам и този метод...С две думи доста се обърках и незнам как да постъпя.Сега възобновявам тренировки след поредното двумесечно прекъсване,правя и кардио.Друго което ме интересува е,дали се намира Ефедрин по аптеките?Аз имам 10 ампули,но сякаш са твърде малко за да видя ефект от тях...Ще се радвам да споделите някой "стак" за отслабване.Надявам се модератора да ми отдели време,но ще се радвам на всички мнения.Благодаря предварително!

Не вярвай на калипера - по вероятно е да ти измери температурата на тялото отколкото мазнините :lol: (в рамките на шегата)

"Lyle McDonald-The rapid fat loss handbook" какво видях в тази книга - има доста неща, които са истина и са така както трябва да бъдат,но няма как да ме грабне след това цитата :"How to lose 4-7 pounds of fat and 10-20 pounds of weight in 2 weeks". От там ме губи тотално ( за инфо 2,2 паунд са 1 кг) Тоест 1,8-2,7 кг мазнини за 2 седмици като останалите 2.7-6,3 кг са вода и мускулна маса - чиста антиреклама - за отслабване ок, но за изчистване на мазнини кофти 8)

Intermittent fasting- това е на принципа периодичен глад- самостоятелното му приложение е голяма глупост и ефекта отминава след захранването. Приложението му най-добре става като се добавя в различни режими - тоест различните разновидности на диети с изключение на кето диетата там не препоръчвам. Като цяло няма никакъв смисъл от глад. Не се заблуждавайте, че когато кантара покаже 2 килограма надолу имате по- малък корем :shhh: недостатъци - забавяне на метаболизма, изгаряне на голямо количество мм по време на физическа дейност, игра с хормоните(особено при жените ще е кофти) и доста други, но по-незначителни.

НВД ще ти свърши доста добра работа- при хора с по голям процент мазнини върши добра работа, защото резултата е умерено бърз в зависимост от няколко фактора. Не съм запознат как тренираш и правиш кардио, но какво и колко ,Въглехидратите, които се приемат са пряко свързани с подкожните мазнини и при теб 1 гр на кг ще са ок.Белтъчините ги фиксираме на 2.5 гр на кг останалите калории - мазнини. Да ефедрин хидрохлорид има в аптеките на Софарма 1 мл 50 мг е струва между 0,85-1,1 лева. Стак за отслабване- най-вероятно ми намекваш за ECA стак- определено е добър и то доста, но не знам дали някога си взимал нещо подобно и дали въобще си пробвал различни видове бърнари. 10 ампулки ефедрин не са нищо- трябва да взимаш еца стака 25-40 дни като дозите на ефедрина и кофеина се увеличават . кофеинова непонусимост имаш ли ?Ефедрина е на база амфетамини- запознат ли си със страничните ефекти? Чувствай се поканен да питаш каквото искаш... ще отговоря така както стоят нещата реално 8)
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Благодаря за отделеното време и изчерпателния отговор!Относно тренировките,мисля за два,три месеца да тренирам цялото тяло в един ден,а след това да правя сплит(освен ако не ми препоръчаш друго)...Кардиото го правя през ден на стадиона- 30 минути при пулс около 160-170.Според теб колко калории трябва да приемам дневно за да свалям при моите около 100кг.(за въглехидратите и протеина разбрах)? Относно добавки-пробвал съм Mitotropin на Gaspari,и съм приемал L-carnitine-с това се изчерпва опита ми с бърнърите:)А за стака ECA прочетох доста в нета напоследък.Виждам че се препоръчва прием 3 пъти по 20 мг ефедрин,с десеторно повече кофеин-незнам дали това е удачната схема?Иначе нямам кофеинова непоносимост.Като странични ефекти на ефедрина са ми известни повишаване на кръвно налягане,пулс.Има ли дългосрочни негативни ефекти при приема му,например увреждане на сърцето?И дали е ефективен орален прием на ампулите,защото ако трябва да ги инжектирам по няколко пъти на ден ще ми дойде в повече.Относно стаковете за сваляне,в друг форум четох за комбинация от Theophylline,7-keto,Yohimbine,само че за трансдермално приложение,но идея си нямам за начина на приготвяне на подобна смес...

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

bobsan написа:Благодаря за отделеното време и изчерпателния отговор!Относно тренировките,мисля за два,три месеца да тренирам цялото тяло в един ден,а след това да правя сплит(освен ако не ми препоръчаш друго)...Кардиото го правя през ден на стадиона- 30 минути при пулс около 160-170.Според теб колко калории трябва да приемам дневно за да свалям при моите около 100кг.(за въглехидратите и протеина разбрах)? Относно добавки-пробвал съм Mitotropin на Gaspari,и съм приемал L-carnitine-с това се изчерпва опита ми с бърнърите:)А за стака ECA прочетох доста в нета напоследък.Виждам че се препоръчва прием 3 пъти по 20 мг ефедрин,с десеторно повече кофеин-незнам дали това е удачната схема?Иначе нямам кофеинова непоносимост.Като странични ефекти на ефедрина са ми известни повишаване на кръвно налягане,пулс.Има ли дългосрочни негативни ефекти при приема му,например увреждане на сърцето?И дали е ефективен орален прием на ампулите,защото ако трябва да ги инжектирам по няколко пъти на ден ще ми дойде в повече.Относно стаковете за сваляне,в друг форум четох за комбинация от Theophylline,7-keto,Yohimbine,само че за трансдермално приложение,но идея си нямам за начина на приготвяне на подобна смес...
Не тренирай цялото тяло в един ден.... разпредели мускулните групи с максимално време за почивка, прави тежки тренировки с по-малко повторения. С тази активност ще са ти нужни около 2500 калории( с около 20 % под дневните). Да ефедрина може да предизвика дългосрочни негативни ефекти - например да увреди сърцето(умора, липса на апетит, безсъние, високо кръвно- може да се предотврати до една степен с аспирина) има още доста....но има и много +плюсове 8) . може да започнеш така:
1 седмица 40 мг ефедрин 200 мг кофеин 100 мг аспирин
2 седмица 60 мг ефедрин 300 мг кофеин 100 мг аспирин
3 седмица 80 мг ефедрин 400 мг кофеин 100 мг аспирин
4 седмица 100 мг ефедрин 500 мг кофеин 100 мг аспирин

Може да се приема орално, мускулно или подкожно - безпроблемно и да орално е доста ефективен( все пак и този на хапчета е хидрохлорид тоест нямат разлика 8) ). Може да добавиш Л карнитин(3-6 грама дневно) към стака- нищо повече не е нужно 8)

Кардиото го вкарай 40-50 мин през ден сутрин. Предполагам си решил и тренировката на цялото тяло да я правиш в дните, когато не тичаш.... това няма да бъде проблем и с нормална тренировка.
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Мисля да те послушам за всичко което казваш.Ще наглася тренировките,кардиото и суплементите според твоите препоръки.Искам само да доуточним нещо-като сметна протеина и въглехидратите излизат общо около 350 гр(250гр Б+100гр.В),което е около 1400 калории.Това значи ли че трябва да приемам над 100 гр. мазнини за да докарам калориите до 2500?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

bobsan написа:Мисля да те послушам за всичко което казваш.Ще наглася тренировките,кардиото и суплементите според твоите препоръки.Искам само да доуточним нещо-като сметна протеина и въглехидратите излизат общо около 350 гр(250гр Б+100гр.В),което е около 1400 калории.Това значи ли че трябва да приемам над 100 гр. мазнини за да докарам калориите до 2500?
Да точно така ще приемаш около 100 грама мазнини 8) За тренировките и храненето, както и в случая медикаментите - можеш да питаш всичко 8)И при теб е желателно всеки ден да бъде измерен с индивидуален коефицент на активност - така калориите всеки ден ще са различни и най-вече самите мазнини... малко е нестандартно, но е от любимите ми подходи
I'll **** you till you love me

bobsan
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 22.06.2012, 20:11

Re: Oбщи приказки

Мнение от bobsan »

Снабдих се с ефедрата,съставих диетата,сега остава само да спазвам режима :) Засега не мисля да смятам калории всеки ден според активноста,а ще се придържам към 2500 ежедневно.Благодаря ти за помощта!След време ще пиша за резултати.Поздрави!

Отговори