Oбщи приказки

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Oбщи приказки

Мнение от de_vlak »

Има ли проблем във умереното трениране всеки ден?Все по 4 все по 5 все по 3 дена не мога разбера защо не всеки ден?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Въпроса ти е критично мащабен.... зависи от много неща:
1) какви са целите ?
2) колко ще тренираш ?
3) какво ще тренираш ?
4) как ще тренираш ?
5) как ще се храниш? в какъв период си?
6) натурално или не ?
7) тренираш ли други спортове освен да ходиш на фитнес ?
8) какво работиш и каква е дневната ти активност ?
9) какъв е метаболизма ти и какъв е процента ти мазнини ?
10) какъв е стажа ти ?
.... и още доста фактори 8) Тоест трябва да знаеш наистина какво правиш 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Oбщи приказки

Мнение от de_vlak »

този въпрос явно наистина е доста сложен и наистина трябва знаеш къде ти е мястото за такава тренировка.Следващия ми е бях чел надявам се да нарпавя реклама във бб-теам ,че някъв пич правил на серийки на ден по 700 лицеви до колко на ден и във колко дни може се прави това чудо на чудесата и във такива големи цифри какво става като цяло - сваляне оформяне качване ?

А до първия защото 1 месец лежах като цяло имах невроза ли нещо на психическа основа от нищотот нерви ли не знам седях 1 месец лежах не можеш дишам кръвното на всяко чуство ми се качваше на 160-100+ и само лежах и ядах качил съм около 4-5 кг и като имам мн енергия мога тренирам ако става на въпрос 2пъти около 30мин общи упражнения всеки ден.Примерно:
Ден1->загрявка на всичко , дигане на дъмпели 4 серийки по 10
лицеви до откат 5пъти
някво как да го кажа тия задържащите се упражнения ( на предмишници на земята във стойа за лицеви опори )
Ден2->загрявка - трицепс рамо и коремни
ден3->крака и малко подскоци
Ден4->колкото мога лицеви веднага коремни веднага клякания х5 колкото мога почти до откат щото е почивен ден
и се повтаря до ден 8 -> Просто наистина дигнах мн бързо щото аз ям доста и без движение отивам на кино и така качих 5-6 кила през този 1месец.

Всичко е във домашни условия+ Субота неделя вила - бягане и ако изнамеря някое дръвче набирания(Но това не е сигурно.)Като цяло искам да си върна форма близка до старата за кратко време ,че малко се дразня.
Фитнес и публично бягане се изключват ( От високи шумове започвам се ядосвам явно от неврозата и си мисля ,че всичко мене гледа и покачвам кръвно и спазъм на дишането ли както се нарича ( не съм се интересувал ,но се получава и ако съм задъхан не мисля ,че е приятно)Поне докато се пооправя трябва има нещо щото нещата тръгват към зле

Като цяло очаквам релакс-а да сподели някъв опит заради тая простотия където ми е на нервна почва и да помогне да подържам нещо и да върна.Благодаря предварително.

Всичко натурално без странични неща

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

този въпрос явно наистина е доста сложен и наистина трябва знаеш къде ти е мястото за такава тренировка.Следващия ми е бях чел надявам се да нарпавя реклама във бб-теам ,че някъв пич правил на серийки на ден по 700 лицеви до колко на ден и във колко дни може се прави това чудо на чудесата и във такива големи цифри какво става като цяло - сваляне оформяне качване ?
- по принцип след 8-10 повторение тялото започва да се самоизяжда. Тялото има една много интересна черта- приспособява се.... примерно си доста обемен и буташ да речем 200 кг на последна серия лег и решаваш да правиш със 100 кг-ма по 30-40 броя.. какво следва? казано на лесноразбираем език тялото решава, че не му е нужна толкова голяма маса, за да бута тези смешни килограми и започва този процес. Естествено е индивидуално и отново има редица фактори. Това какво ще се случи отново зависи от генетиката и храненето.

А до първия защото 1 месец лежах като цяло имах невроза ли нещо на психическа основа от нищотот нерви ли не знам седях 1 месец лежах не можеш дишам кръвното на всяко чуство ми се качваше на 160-100+ и само лежах и ядах качил съм около 4-5 кг и като имам мн енергия мога тренирам ако става на въпрос 2пъти около 30мин общи упражнения всеки ден.Примерно:
Ден1->загрявка на всичко , дигане на дъмпели 4 серийки по 10
лицеви до откат 5пъти
някво как да го кажа тия задържащите се упражнения ( на предмишници на земята във стойа за лицеви опори )
Ден2->загрявка - трицепс рамо и коремни
ден3->крака и малко подскоци
Ден4->колкото мога лицеви веднага коремни веднага клякания х5 колкото мога почти до откат щото е почивен ден
и се повтаря до ден 8 -> Просто наистина дигнах мн бързо щото аз ям доста и без движение отивам на кино и така качих 5-6 кила през този 1месец.

Всичко е във домашни условия+ Субота неделя вила - бягане и ако изнамеря някое дръвче набирания(Но това не е сигурно.)Като цяло искам да си върна форма близка до старата за кратко време ,че малко се дразня.
Фитнес и публично бягане се изключват ( От високи шумове започвам се ядосвам явно от неврозата и си мисля ,че всичко мене гледа и покачвам кръвно и спазъм на дишането ли както се нарича ( не съм се интересувал ,но се получава и ако съм задъхан не мисля ,че е приятно)Поне докато се пооправя трябва има нещо щото нещата тръгват към зле

Като цяло очаквам релакс-а да сподели някъв опит заради тая простотия където ми е на нервна почва и да помогне да подържам нещо и да върна.Благодаря предварително.

Трябва да разбереш едно нещо тялото ти е подвластно на ума... не и обратното. Истината е, че това, което ти се случва си го правиш ти сам и всичко е там в главата ти. Кое те кара да се чувстваш неспокоен и несигурен? Кое в теб те притеснява? От какво се срамуваш ? Къде е позитивното мислене? Къде ти е мотивацията ? Научи се да виждаш малките неща.. те крепят света, но човек започва да ги вижда, когато се разочарова напълно от големите и в един момент всичко изчезне. Запомни едно нещо от мен: това в главата ти или какво се случва там си е изцяло твоя работа, там си само ти. Концентрирай се над себе си и мисли за това, че правиш нещо, което си струва. Сериозно ли смяташ по такъв начин да се откажеш примерно да тичаш навън, защото нещо те ядосва? Излез... ядосай се, но бъди по-силен от себе си! Това се нарича мотивация, тя съществува във всеки и докато я има възможностите са неограничени! Ако искаш да постигнеш нещо... качествено ... нямаш място за слабости. И се концентрирай над нещата, които те успокояват(такива няма... има само по-малко дразнещи)
I'll **** you till you love me

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Oбщи приказки

Мнение от Bat Stoqn »

Имам един приятел който казва,организма е селско нещо :think: Не съм специалист по психология,но от личен опит зная че каквото сам си направи човек друг не може да му го причини :hand: de_vlak отиди на хомеопат,имат много добро решение за твоя проблем със психиката.И най хубавото е,че е на билкова основа без странични ефекти :dance:

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Oбщи приказки

Мнение от de_vlak »

аз пичове 1 месец го държах отидах на лекар и се оправих още същия ден -> доктора малко ме стресна пих 1 валидол и във същия ден ми беше последния валидол - то е мента със валериян.И така след 2 дена нямах спазъма държа ме просто 1 седмица стягането във сърцето и тфа е просто не е напълно ,но явно няма има лесен начин трябва пак да е по трудния както винаги -.- и то явно е предизвикано от разминаване на чуства и действия и се получава това просто ми трябваше отново старт ,но както казах пак по-трудния.
Да обесня като цяло какво е чуството и за какво трябва каквото мислите да правите да не стане като мен.Искаш пребиеш пребивай искаш да отидеш отивай искаш да кажеш нещо казвай.При срива на тия нерви се получава във началото леко задъхване все 1 си взимаш полувин глътка въздух.След това почва стягане във сърцето ) без въздух и болки във сърцето ужас 24 часа мислиш как ще е следващата глътка въздух.После след като трае продължително при слаби нерви почвате да мислите ,че от всичко ви става нещо там боли там не боли всъщност не не боли.При ярост или нещо което не е приятно за вас дигате кръвно аз лично преди да ида при лекаря ония където ме пререждаха се ядосах ,че аз чакам от 30мин просто раздразнение влизам - 160-100 сиг пих валидол и падна на нормата 130-80.за 10мин това също предизвиква виене на свят.Във момента който доктора каза ,че е на психическа основа и ме правише ,че съм яко луд и ме пращаше на един от най-добрите психиатри хвърлих валидола и за 5 часа се оправих щото мислих ,че това заболяване е смешно и така 5 часа лечение.Но не всичко е бутни клечка пий винце.Такаче ако има нещо го правете не се стресирайте излишно не знаете кога ще ви дойде и не знаете дали ще сте толкова прости да не видите смисъл във нещо такова и да ви мине като на мен за 5 часа.Може да продължи доста дълго и до доста луди състояния и панически стресове и пищенията.И така от 2 седмици съм бомба г/д =))) ,но не напълно.Благодаря за 2та коментара единия получителен другия за усложнения ще ги имам във предвит и 2та.

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Oбщи приказки

Мнение от EASY »

Мнениеот r3l4x4 » 24 Мар 2012, 12:03
От години при нас в Бургасе се продава от човек на човек по около 7-8 лева 500 гр в буркани :lol:

Конско месо мога да намеря на тази цена само че на килограм.Мога да намеря всякакво месо ако се интересувате.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

Аз съм силно заинтересован... дай малко повече инфо за всякакъв вид месо :shifty:
I'll **** you till you love me

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Oбщи приказки

Мнение от Still Ballin »

:clap: :clap: :clap:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
EASY
Напредващ
Мнения: 38
Регистриран: 20.03.2012, 19:48
Ник в CS: EASY!!!, T0,zZz
Местоположение: Стара Загора

Re: Oбщи приказки

Мнение от EASY »

Конското е 8 лв. с кокал.8.50 лв. обезкостено.Телешко 9-9.50лв. Говеждо 8-8.50лв.Риба-шаран 3.50лв. толстолоб 1.70лв. За цените на рибата не съм 100% сигурен. Да уточня,става въпрос за 100 км. от Бургас.В момента няма налично месо,при интерес може да се уреди.Да уточня още нещо,ако става въпрос за малки количества ще трябва да се чака защото никой няма да си колни коня (примерно) за 10тина кг. месо,а и разстоянието не е малко не си струва разходката,но както си прецените.Ако имате въпроси конкретно за още някъкво месо питайте.Това е от мен.
Силно заинтересованите могат да ми пишат на л.с. телефон за връзка ще е най-добре,за да обясня по конкретно за какво става въпрос.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Oбщи приказки

Мнение от r3l4x4 »

На мен ми трябват около 50-тина килограма месо месечно... за това ще се мисли
I'll **** you till you love me

Отговори