Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Здрасти,

Специално се регистрирах, защото ме заинтригува този раздел:)
Смятам да прекратя дългите стероидни цикли! Първо защото винаги имам страшен ефект до 4-та седмица, второ заради собств. тест, трето заради бавното възстановяване. Често резултата се губи. Мисля да се преориентирам към къси 4-5 седмични цикли поради мн причини.

Обмислям два варианта:
1. Мастерон + пропионат за 5 седмици по 100 мг от двете през ден, като първата инжцекция ми е 300 мг проп и 200 мастерон
2. Трен. ацетат + тест пропионат за 4-5 седмици. Тук интерсен продукт е Ултрабол 200 на Оптимум , към който съм се ориентирал.
3. класиката стромба с пропионат за 5 седмици също е един евтин вариант, но имайки предивд че преди два месеца и половина ми беше последната инжекция пропиуонат, не знам дали ще реагирам.
От трена ме е страх, защото в предишния цикъл идеята беше последните 4 седмици да го вкарам, но ме изпържи яко - бъбреци, тестиси и т.н

Отворен съм към мнения за най - подходящия цикъл за 4 - 5 седмици. На 27 съм, целта ми е каквото кача да го запазя - само това:) преди съм качвал и по 10 кг, но губил по 8 от тях.

1.86 висок, 86 кг сега. Около 400 грама въглехидрат примема, 260 -300 грама протеин само от месо и яйца и 80 грама мазнии от зехтин и фъстъци.

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Хм никой не отговаря.

Ето на какво се спрях:

1-4 Утрабол 200 (100 мг тест проп. + 100 мг трен ацетат в 1мл), като първите 1 или 2 инжекции ще са по един кубик, а после през ден по 0.5 мл.
1-4 Тамоксифен 10мг.
4-5 евентуално стромба ( имам останала за две седмици) 50 мг дневно.
1-6 LDN 1ml. преди лягане.
3 дни след последната инжекция ако ИМА НЯКЪДЕ ОСТАНАЛ ПРЕГНИЛ 3 пъти по 1500 единици през 3 дена, а също и кломифен 4 дена по 100 мг и десет дена по 50мг. Тамоксифена няма смисъл да го продължавам след 4-та при наличието на кломифен.
Може да вкарам и по 50мг провирон от 1-4 , но за това ще видя.( тъйк като има тест и тамоксифен , може и без провирон да стане).

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от Style »

Компетентното лице ще ти пише при удобен момент, бъди търпелив, но като те гледам с тия препарати и лайна те виждам колко си търпелив :lol:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

когато се прибера по-късно ще пиша 8)
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Style....не схващам за препаратите и лайната както ти се изрази? Това не ме прави нетърпелив. даже съм доста търпелив - да ходиш да пазаруваш, готвиш, носив в кутии всеки ден, да не пиеш алкохол,да си лягаш рано, да тренираш с години след 10 часов работен ден.... пожелавам на всеки да има моето търпение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

Смятам да прекратя дългите стероидни цикли! Първо защото винаги имам страшен ефект до 4-та седмица, второ заради собств. тест, трето заради бавното възстановяване. Често резултата се губи. Мисля да се преориентирам към къси 4-5 седмични цикли поради мн причини.

-Повечето бавнодействащи препарати започват да се усещат добре след 4-5 седмица ( болденона например след 8)
-Какво общо има собствения тест с това дали взимаш бавни или бързи естери подтискането на hpta си е едно и също, възстановяването със сигурност е по-бавно, но си има своите предимства и недостатъци. Страничните ефекти при бавнодействащите са по- леки, но при бързодействащите при наличие на нещо нередно може да се спре тотално веднага 8) По-къс цикъл с бързи естери от 6 седмици не препоръчвам. Почивката между циклите ти трябва да бъде... продължителноста на цикъла + терапията= почивката



Обмислям два варианта:
1. Мастерон + пропионат за 5 седмици по 100 мг от двете през ден, като първата инжцекция ми е 300 мг проп и 200 мастерон
2. Трен. ацетат + тест пропионат за 4-5 седмици. Тук интерсен продукт е Ултрабол 200 на Оптимум , към който съм се ориентирал.
3. класиката стромба с пропионат за 5 седмици също е един евтин вариант, но имайки предивд че преди два месеца и половина ми беше последната инжекция пропиуонат, не знам дали ще реагирам.
От трена ме е страх, защото в предишния цикъл идеята беше последните 4 седмици да го вкарам, но ме изпържи яко - бъбреци, тестиси и т.н

Отворен съм към мнения за най - подходящия цикъл за 4 - 5 седмици. На 27 съм, целта ми е каквото кача да го запазя - само това:) преди съм качвал и по 10 кг, но губил по 8 от тях.

1.86 висок, 86 кг сега. Около 400 грама въглехидрат примема, 260 -300 грама протеин само от месо и яйца и 80 грама мазнии от зехтин и фъстъци.

-бързите естери няма никакъв смисъл да ги вкарваш с начално зареждане. Не даваш никаква информация за предишните си цикли.... Трена ако е истински си е направо опасен препарат и ако е ацетат е почти задължително да се бие всеки ден и има доста специфични неща около него.. както и протекторите. Дозите на препаратите ще се определят от доста неща... както и самите препарати. Това, че след циклите гурбиш постигнатото ми говори за неправилна употреба и за лоша терапия.


Хм никой не отговаря.

Ето на какво се спрях:

1-4 Утрабол 200 (100 мг тест проп. + 100 мг трен ацетат в 1мл), като първите 1 или 2 инжекции ще са по един кубик, а после през ден по 0.5 мл.
1-4 Тамоксифен 10мг.
4-5 евентуално стромба ( имам останала за две седмици) 50 мг дневно.
1-6 LDN 1ml. преди лягане.
3 дни след последната инжекция ако ИМА НЯКЪДЕ ОСТАНАЛ ПРЕГНИЛ 3 пъти по 1500 единици през 3 дена, а също и кломифен 4 дена по 100 мг и десет дена по 50мг. Тамоксифена няма смисъл да го продължавам след 4-та при наличието на кломифен.
Може да вкарам и по 50мг провирон от 1-4 , но за това ще видя.( тъйк като има тест и тамоксифен , може и без провирон да стане).

- тестостерона трябва да е в по-големи количества от трена, тамоксифена е ок, стромбата е добре дошла последните 2 седмици, Налтрексона се измерва в мг не в мл 8) Прегнил по принцип може да се използва с налтрексон при употреба на нандролони и тренболони, но в случая с тези дозички... няма смисъл от него. Кломифена е в пъти по- слаб антиестроген от тамоксифена и е тотално различен... като свойства може и да изглеждат идентични, но например полуживота на кломифен цитрата е 5 дни а на нолвадекса е 14 дни. Провирона би бил само в + Винаги! Тамоксифена няма нищо общо по действие с провирона, както и тестостерона има различно андрогенно-анаболно съотношение спрамо провирона.

Сега съвета ми 8) Дано съм разбрал правилно, че това ще ти е 5 или 6-ти цикъл
6-8 седмици цикъл
1-7 пропионат 75 мг дневно
1-7 тренболон ацетат 50 мг дневно ( честото биене ще намали страничните ефекти и задължително някой друг да ти го бие)
1-7 анавар 60-80 мг дневно ( може да го заместиш с 50 мг туринабол или 50 мг станозолол)
1-7 провирон 50 мг дневно разделен през 12 часа по 25 мг
1-13 налтрексон 1 мг дневно или 2-3 пъти седмично по 250 IU прегнил 8)
1-7 50 мг витамин б6
Интересно ми е на кои производители си харесал продуктите 8)
Протектори: магарешки бодил, тамоксифен, бромкриптин под ръка...
терапия 70 часа след последната инжекция пропионат
1 ден 50 мг тамоксифен
2-10 ден 40 мг тамоксифен
11-20 ден 30 мг тамоксифен
21-30 ден 20 мг тамоксифен
1 ден 100-150 мг кломид
2-21 50 мг кломид
1-40 den 1000 iu витамин Е
1-60 ден 30-50 мг цинк, 400-600мг магнезии и 10-100 мг B6
също с употребата на тренболон препоръчвам 25 мкг цитомел дневно (желателно е)

Храната..... белтъчините са ти ок около 230-50 грама дневно, въглехидратите са ниски( пробвай 500-600 грама), мазнините са ок, но ги махни тези фъстъци вземи си примерно орехи. И това с останалия някъде прегнил не ми харесва как звучи... прегнил се съхранява при температура 1-6 градуса 8)
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Постарал си се в отговора, та нека дам малко повече инфо.

Правил съм 4 цикъла. За болденона съм наясно, че е добре да се ползва 12--14 седмици, но просто отказвам такива по дължина цикли вече.

Ще кажа последния си цикъл:
1-6 омнадрен 750 мг
1-6 метан 30-40 мг.
7 седмица преминах на 4 параболана (хекса) седмично по 76 мг в мл. + стромба 50 мг дневно. На втората инжекция параболан бъбреците почнаха да ме разцепват, тестисите ми се свиха до неузнаваемост, и прочие. Моментално спрях и минах на 500 мг пропионат седмично + 50 мг дневно за 5 седмици. МИнах изследвания за бъбреците и черния дроб и всичко беше ок. Тази болка от къде се появи.... не се знае. През целия цикъл ползвах провирон, без тамоксифен защото не усетих абсолютно никаква ароматизация. Като приключих цикъла, избиха пъпки по гърба, рязко за 2 нощи.
Продължих с кломифен, а прегнил НЯМА никйъде (ттова имам предвид под "останал някъде") В цяла София, кой ли не питах прегнил просто няма.

Нека се съсредоточим на това което ме очаква.

Цикъла мога да го направя макс до 6 седмици, ама максссссссс.

Аз съм човек, който се вслушва в съвети, така че оценявам мнението ти .

Препаратите не мога да ги инжектирам всеки ден! Работата ми и ежедневието не ми позволяват. През ден мога, така че мога да смесвам пропионата с тренболона. Инжектирам само в глутеуса - пробвал съм 3 пъти в бедрата, но после имам страшни болки и схващания. Не се лигавя, просто наистина ми се схващат краката. Инжекциите няма кой да ми ги прави. Само сам.
Кажи ми защо всеки ден да прилагам трена и пропионата? Преедполагам не е фатално да го направим през ден.
А за Налтрексона - говоря за low dose naltrexone . Една таблетка се стрива и разтваря в 50 мл вода дестилирана. От получения разтвор се приема по 1 мл преди лягане. Ако успея да намеря прегнил, изобщо няма да се занимавам с налтрексон.
За провирона съм съгласен - евтин е ще си взема.

Значи твойте мнение е да не използвам тамоксифен по време на цикъла, а да го направя след това в комбинация с кломифен? Провирона ли ще компенсира по време на цикъла от 1-6 седмица?
Ако може да те попитам за функцията на 1-40 den 1000 iu витамин Е
А и никъде не говориш за прегнйил в терапията?

Марките към които съм се ориентирал са Optimum pharma и Алфа фарма. Имам станозол на Алфа, а относно оптимума - техния препарат Ултрабол 200 съчетава 100 трен ацетат и 100 тест пропионат в един мл. Идеята е да правя по един кубик през ден, което прави по 50 мг от двете на ден.
Флор медико и Лика лабс също ги хвалят, но препоръчай нещо ти?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

Омнадрена на jelfa(розовия)... от години не съм чувал някой да го е харесал и + метан е нормално да има стабилна водна задръжка.Parabolan не се произвежда от години е спрян(шанса да е бил менте е над 99%, това, че работи не значи че не е менте) Болката в бъбреците може да се появи от много неща... най-вероятно не си пил достатъчно вода и в следващия момент, когато организма не е добре хидратиран трена удря често там. След цикъла е нормално да избиват пъпки - тялото минава през пубертета наново. Също така от рязките хормонални промени става най-гадното акне - използвай цинкови пасти( при леки случаи).
Прегнил има в Гърция и Турция и много сънародници продават 1500iu струват около 10-14 лева а 5000iu около 12-20 лева.

6 седмици може да стане добро цикълче. Ясно е, че всички маслени разтвори могат да се смесват. Причината поради която е добре да се инжектира трена всеки ден е:
-има по-малък полуживот от пропионата
-достигат се по лесно стабилни нива- по добро кръвно налягане, по-добри хормонални нива и по-малко смущения.
-някои личности са доста капризни от към тренболона задушават се кашлят ( желателно е да има някой около теб)
-ако се занимаваш с бойни изкуства не използвай тренболон

За налтрексона - това което казваш ти се нарича налтрексон- разпада на малки мг го прави ЛДН. Например ако си купиш Ревиа от аптеката с активна съставка налтрексон няма да пише ЛДН нали така 8) А за разтвора може да е 50 мг в 10 мл може и 40 мг в 1000 мл въпрос на избор 8) Мои приятели го използват още преди дори да го има в аптечните ни мрежи 8) С налтрексона нуждата от терапия е доста по-малка, но както казах когато има тренболон може да се взимат едновременно прегнил и лдн. примерно 1 мг налтрексон и 250-500iu прегнил седмично. Да не съм голям почитател на сермове по време на цикъл. Тяхната роля идва с влизането в PCT. Има си инхибитори, които вършат много по-добра работа. И по-горе съм писал, че тамоксифена 10 мг е ок. И това е голяма грешка ако намериш прегнил да не взимаш налтрексон( ще ти излезе 10-15 лева отгоре. Налтрексона е добър за имунната система , за ставите и за много други неща 8) Да не говоря за прегнил в терапията, защото ако се използва по време на цикъла няма особено голям смисъл от него в терапията( зависи много от цикъла този не е толкова тежък)

Витамин Е е антиоксидант,помага на функциите на черния дроб, помага при мускулна дистрофия. Играе важна роля в ендокринната система и по-специално към хипофизата. Правени са хиляди изследвания и на хора и на животни при прием на витамин Е се наблюдават хормонални промени и самия HCG на народен език прегнил става още по-излишен,защото при употребата на големи дози витамин Е нивата му са по-високи от нормалните и се получава така наречения boost( естествено до една степен, но винаги е от полза). Изследванията са доказали, че играе важна роля в производството на хормони и ще помогне за повишаване на нивата на тестостерон по време на терапия и възстановяването им ще стане по- лесно. При големи дози може да се получат мастни натрупвания... за това периода не е желателно да е продължителен 8)

Оптимум фарма се рпави в Турция и България и това е тотален s**t вътре има много тежки метали и може да се получат сериозни инфекции. За Алфата... ще разочатровам доста хора, но и тя се прави тук. Флората си е Българска както и ликата. България произвежда над 50 % от световните ментета и ги изнася стабилно по световните пазари. В едно нещо да сме най-добрите :dance: Теста да в по-високи дози от трена 8)
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Добро утро.

Добре разбрах за витамин Е - ще си взема, намерих за 17 лв 50 капсули по 1000 IU. Налтрексона е ужасно скъп (без значение търговското име) - 28 хапа са около 150 лв. Не знам дали ще ми го дадат на блистер от 7 таблетки за около 35 лв. Ако се продава само цяла кутия, ще пропусна въпреки, че мн ми се иска да взема. Прегнил точно от дилърите няма. Говорих с доста хора последния месец, но никъде. Само по едно време бяха намерили в ГЪрция но се изчерпаха ужасно бързо. Последния месец не знам някой мой познат да е излизал с прегнил - ако имаш идея от къде да си взема малко, пиши на лично.
За Оптимум, знаех че е турска ъндърграунд марка. Ясно ми е , че е менте, но искам да кажа че съм говорил с много хора , които смея да твърдя, че имат опит със препаратите казват , че продуктите имат силна концентрация и работят сериозно.
За Алфа фарм всички са ЗА = може да е нашенско, но са се постарали , не можеш да отречеш - опаковки, ампули и т.н. Цената само , че е ужасно висока. Най-известния дилър на Алфа ( сещаш се кой предполагам?) е постнал във ФБ такива цени, че ..... цикъла който коментираме ще ми излезе 800 лв хахах а, което няма как да се случи. Предложи ми марка - пропуонат на Тестовис , уж аптечен, никой не ми гарантира да е истински. Ако ми помогнеш да се насоча към производители......ще сум благодарен.

Кажи две думи за цитомела - всички ме убеждават, че е мн опасен препарат и да не се мешам там. Плюс това яде много мускул - 3-4 мои познати преди състезания са взимали и казват, че вупреки другите препарати са загубили многоо мускул. Ти препоръучваш 1-6 (докато вкарвам трен) по 25 мг Т3 постоянна доза , така ли?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Добро утро.

Добре разбрах за витамин Е - ще си взема, намерих за 17 лв 50 капсули по 1000 IU. Налтрексона е ужасно скъп (без значение търговското име) - 28 хапа са около 150 лв. Не знам дали ще ми го дадат на блистер от 7 таблетки за около 35 лв. Ако се продава само цяла кутия, ще пропусна въпреки, че мн ми се иска да взема. Прегнил точно от дилърите няма. Говорих с доста хора последния месец, но никъде. Само по едно време бяха намерили в ГЪрция но се изчерпаха ужасно бързо. Последния месец не знам някой мой познат да е излизал с прегнил - ако имаш идея от къде да си взема малко, пиши на лично.
За Оптимум, знаех че е турска ъндърграунд марка. Ясно ми е , че е менте, но искам да кажа че съм говорил с много хора , които смея да твърдя, че имат опит със препаратите казват , че продуктите имат силна концентрация и работят сериозно.
За Алфа фарм всички са ЗА = може да е нашенско, но са се постарали , не можеш да отречеш - опаковки, ампули и т.н. Цената само , че е ужасно висока. Най-известния дилър на Алфа ( сещаш се кой предполагам?) е постнал във ФБ такива цени, че ..... цикъла който коментираме ще ми излезе 800 лв хахах а, което няма как да се случи. Предложи ми марка - пропуонат на Тестовис , уж аптечен, никой не ми гарантира да е истински. Ако ми помогнеш да се насоча към производители......ще сум благодарен.

Кажи две думи за цитомела - всички ме убеждават, че е мн опасен препарат и да не се мешам там. Плюс това яде много мускул - 3-4 мои познати преди състезания са взимали и казват, че вупреки другите препарати са загубили многоо мускул. Ти препоръучваш 1-6 (докато вкарвам трен) по 25 мг Т3 постоянна доза , така ли?
Налтрексона е доста евтин. Ревиа се предлага в аптечната мрежа по 1,2 или 4 блистера по 7 хапчета по 50 мг. Диларите продават хапчетата на цени между 7 и 12 лева за 50 мг 8) Прегнил също има и ще видя дали около нас има. За опита с препаратите например в Бургас всяко четвърто момче използва и твърди, че разбира и има опит.Мой приятел с ги е проверявал и лабораторно хигиенно са много под най-ниското ниво 8) .Да определено най-известния дилър на алфата ми е много познат както и производителите(не забравяй, че все пак си е търговец... аз знам производствената цена на всеки един медикамент... както и материалите, които са нужни) 8) Алфата за сега е на прилично ниво и може да се спреш на нея. За ментетата- най-големите ментета се произвеждат от самите фармацевтични компании, факт е , че едно нещо помага и в същото време вреди на друго нещо ( това е + за търговията с лекарства, хората постоянно търсят помощ. Много Вируси, Инфекции и Ракови заболявания се развиват по този начин)Най-тежките и безднадеждни заболявания са предизвикани именно от хората ( умишлено). Няма да се учудя темата ми да липсва след няколко часа ако продължа да я развивам за това спирам( случвало се е вече). Няма как да ти гарантират, че е истински, защото ментето е 1 към 1 с оригинала( както и на галениката- дори произведителя не може да си ги разпознае)Тестовиса е много добър ако е истински- 2 мл ампулата 100 мг ( фармацевтичните пропионати се падат по 1 мл 50мг, 1 мл 10мг и малко единични случай). Препаратите, които използват приятелите ми не се предлагат свободно из интернет пространството и няма дилари, които да ги предлагат( защото не са ги и чували).Аз не съм търговец, че да намирам и да продавам... просто понякога правя услуги на приятелите си, за това и няма да правя реклами 8) За цитомела ... има 2 типа хора: 1) такива които говорят много и нищо не разбират и такива които си мълчат и знаят за какво става дума. Какво толкова му е опасното на цитомела... с какво вреди повече от клена, ефедрина или от динитрофенола? Цитомела е доста полезен хормон, 25 мкг е много близка доза до тази, която произвежда тялото (10-20 мкг). Той си е силен катаболик ( ако не знаеш какво правиш) При много добра диета и примерно 1 грам тестостерон седмично и 100мкг няма да горят мускулна маса 8) Добра продължителност на циклите с него е около 4-8 седмици, взима се пирамидално. Да дозата 25 мкг е постоянна за цялата продължителност на цикъла. Всички стероиди намалят нивата на Т3, за това е желателно да се приеме външно при такъв цикъл. Т3 ще увеличи силата, издръжливоста, белтъчния синтез, ще предразположи тялото да изгаря мазнини и най-важното по време на диета забавянията на метаболизма ще бъдат минимални 8) По такъв начин се държат нивата по- близки до нормалните 8) може да се замести с Т4 ( има го в нашите аптечни мрежи под името Л-тироксин), но дозите при него трябва да са 5 пъти по-високи 8) струва около 5,5 лева за 100 хапчета по 100мкг
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Разбирам:)

БТв Бургас е многоо хубав град - имам 3-4 колеги от там. И има много яки момчета да, а за разбиращи не знам. Виж аз казвам с опит, не разбиращи - щото познавам с много опит и състезания зад себе си и направо дават убийствени съвети.

Благодаря, че ми помогна да съставя цикъл с тренболон и ми обясни някой тънкости! За съжаление ми излезе един сериозен разход през юни и ще оставя този цикъл в този си вид за средата на Септември, за което мн ме е яд.

Но въпреки всичко ще мога да си позволя шест седмичен цикъл с пропиуонат и станозолол инжекционен:)
Нещата изглеждат така:

1-6 пропионат по 100 мг или 150 през ден
1-6 винстрол 50 мг през ден . единия ден винстрола, другия пропионата ( ще мога да си ги слагам всеки ден, след някой промени в графика ми).
1-2 метан 40 мг дневно .
1-6 провирон 50 мг дневно.
Тамоксифен по 10мг през цикъула. И после през излизането по схема с кломифен. Днеска си купих провирона, Налтрексона 2 хапчета по 50мг, ЗМА за след цикъла, витамин Е ( ще е нужен ли ?).
От витамин Б6 по време на цикъла няма нужда?
За Т3 почваш да ме изкушаваш, гледам алфа имат и т3, но сигурно има по удачен вариант , аптечен? Мога ли да го карам от 1-6 по 25мкг?
Предполагам това е един хап.Може да взема Алфа - и аз не ги пазарувам от интернет. Намерих я на прилични пари.

Та това ще е , а за трена септември, като от сега ще се подготвям леко леко с препаратите.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Разбирам:)

БТв Бургас е многоо хубав град - имам 3-4 колеги от там. И има много яки момчета да, а за разбиращи не знам. Виж аз казвам с опит, не разбиращи - щото познавам с много опит и състезания зад себе си и направо дават убийствени съвети.

Благодаря, че ми помогна да съставя цикъл с тренболон и ми обясни някой тънкости! За съжаление ми излезе един сериозен разход през юни и ще оставя този цикъл в този си вид за средата на Септември, за което мн ме е яд.

Но въпреки всичко ще мога да си позволя шест седмичен цикъл с пропиуонат и станозолол инжекционен:)
Нещата изглеждат така:

1-6 пропионат по 100 мг или 150 през ден
1-6 винстрол 50 мг през ден . единия ден винстрола, другия пропионата ( ще мога да си ги слагам всеки ден, след някой промени в графика ми).
1-2 метан 40 мг дневно .
1-6 провирон 50 мг дневно.
Тамоксифен по 10мг през цикъула. И после през излизането по схема с кломифен. Днеска си купих провирона, Налтрексона 2 хапчета по 50мг, ЗМА за след цикъла, витамин Е ( ще е нужен ли ?).
От витамин Б6 по време на цикъла няма нужда?
За Т3 почваш да ме изкушаваш, гледам алфа имат и т3, но сигурно има по удачен вариант , аптечен? Мога ли да го карам от 1-6 по 25мкг?
Предполагам това е един хап.Може да взема Алфа - и аз не ги пазарувам от интернет. Намерих я на прилични пари.

Та това ще е , а за трена септември, като от сега ще се подготвям леко леко с препаратите.
Винстрола може да се пие.. не е задължително да го инжектираш 8)
Не е желателно да взимаш метан и винстрол заедно 8)
Излизането колкото е по-добро... толкова по-бързо ще се възстановиш и загубите ще са по-малки 8)
От б6 винаги ще има нужда.. най-малкото засилва белтъчния синтез и е пряко свързан с усвояването на белтъчините 8)
Т3 има в турция и гърция 30 хапа по 25 мкг в БГ се продават м-у 6 и 12 лева 8) Да по 25 мкг от 1 до 6 седмица е идеално :wink:
Тамоксифена ако не взимаш метана ще е излишен напълно по време на цикъла 8)
Някои от нещата, които ти казвам са непонятни в БГ и липсва практика
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Гледам в профила ти пише, че се интересуваш от пептиди и т.н

Имаш ли опит с ХГХ Фрагмент 176-191?
И какво можеш да кажеш за GHRH i GHRP? има ли смисъл от употребават има ( ако имаш наблюдения де).

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Гледам в профила ти пише, че се интересуваш от пептиди и т.н

Имаш ли опит с ХГХ Фрагмент 176-191?
И какво можеш да кажеш за GHRH i GHRP? има ли смисъл от употребават има ( ако имаш наблюдения де).


Може и да знам някои неща :lol: но ще отнеме седмици, за да ги напиша :shifty: За това ще сбия малко информация :shifty:

HGH фрагмент 176-191 представлява модифицирана форма на аминокиселини 176-191 в Ц-терминала на растежния хормон. По принцип от цялата молекула на HGH по- малко от 9 процента са 176-191 и точно там се контролира редуцирането на мазнини и изследванията показват, че няма ефект върху растежа и инсулиновата резистивност. Той е вид емулатор... залъгва организма, че приема HGH, вкарвайки формулата според, която се подпомага изгарянето на мазнини и по този начин са направени стотици изследвания при животни и хора... като няма отношение върху кръвната захар. Подпомага изгарянето на мазнини и предотвратява натрупването им. Защо не влияе на растежа - защото не засяга по никакъв начин IGF. Но така стоят нещата от научна гледна точка.
Сега идва практиката и една теория. 1-во резултата е 50 на 50 % тоест при трениращите много от тях не виждат никакъв ефект в-у изгарянето на мазнини- при други ефекта е минимален и се стига до извода, че дават много пари за нищо. Има още един тип хора, които са много доволни от фрагмента ,но са го използвали като добавяне на 176-191 към различни форми на HGH, IGF, много хора го използват в комбинация с GHRH,melanotan II, Ghrp-6, GHRP и CjC-1293. Моето мнение е , че има ефект от него, но му трябва повече време следователно и повече средства, за да покаже ефекта си и ограничението при създаването на липолисисите в растежния хормон си казват думата другото което не се взима често под внимание диетата- хората си мислят, че взимат HGH и могат да чистят мазнини безпроблемно на каквато и да е диета , но нали казваме, тази формула не влияе на IGF , тоест нужна е диета, за да намалим инсулина и да предразположим метаболизма да гори мазнини. Необходимо е 176-191 фрагмента да се взима минимум 3 пъти дневно 5 пъти е оптимално и разтворен би издържал определени часове до 3 дни :shifty: Извод: най-добрия вариант си остава стакването му. Но да не се заблуждаваме ще кажа, че по малко от 5 % от пептидите в световен мащаб са истински :doh:

GHRP- това е пептид от семейството на HGH. Има добър ефект в-у освобождаването на самия HGH. Основната му цел е стимулиране на енергииния метаболизъм, силата и глада. Предимно се използва за лечение на наднормено тегло и схранителни разстройства. Стимулира хипофизата и има действие в-у инсулина с него може да се покачва мускулна маса :dance: Действа много добре на ставите :dance: за това и се използва за рехабилитация :dance: Лошото е, че заради глада и засищането му се покачва тегло и изгарянето на мазнини е много незначително :shifty:

GHRH- Съществува в много форми и всяка от тях си има своята специфика :shifty: аминокиселините варират между 37 и 44. Секрецията му е инхибирана от инсулиноподобни фактори Той принадлежи към семейството на глюкагона и се произвежда от хипоталамуса . Рецептори на somatocrinin са откривани в наколко вида тумори и може да инхибира растежа на туморите. Хиперсекрецията на кодирания протеин е причина за гигантизъм а дефектите в този ген са причина за недоразвитост :shifty:
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

С две думи , свойствата са им пресилени - четох, че хората постигали нечовешки резултати, НО както ти каза - винаги в стак с нещо друго (стероиди в повечето случаи). Извода си остава ГРАМОТНО изградения стероиден цикъл, разбира се при перфектни други условия - и аз като теб мисля, че храната има най най най голямата роля, ама виж че хората дори ги е срам от кутиите. Аз съм ял от кутията докато съм във важна телефонна конференция на бюрото:)

Най-тъжното, което се случва е, че хора които са по 15-20 години в този бизнес не знаят за какво ства въупрос и тровят хората на около. На мен лично, човек който се явява на съустезания,постига не лоши резултати, и подготвя други успешни състезатели, ми направи цикъл, в който приемах параболан 4 пъти седмично със станозолол без тестостерон, и страничните ефекти бяха ужасни (може би до ден днешен се чувствам малко засегнат).

Отговори