Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:С две думи , свойствата са им пресилени - четох, че хората постигали нечовешки резултати, НО както ти каза - винаги в стак с нещо друго (стероиди в повечето случаи). Извода си остава ГРАМОТНО изградения стероиден цикъл, разбира се при перфектни други условия - и аз като теб мисля, че храната има най най най голямата роля, ама виж че хората дори ги е срам от кутиите. Аз съм ял от кутията докато съм във важна телефонна конференция на бюрото:)

Най-тъжното, което се случва е, че хора които са по 15-20 години в този бизнес не знаят за какво ства въупрос и тровят хората на около. На мен лично, човек който се явява на съустезания,постига не лоши резултати, и подготвя други успешни състезатели, ми направи цикъл, в който приемах параболан 4 пъти седмично със станозолол без тестостерон, и страничните ефекти бяха ужасни (може би до ден днешен се чувствам малко засегнат).
То и всеки имащ шофьорска книжка трябва да може да кара ама ..... е под всякаква критика. Но в България е прието да се слуша за такива неща най-големия батко в залата или ако ще правиш нещо по колата си - ще питаш човека с най-бързата кола - но в повечето случай не знаят къде се намират. А за кутиите - до ден днешен си обикалям с торбичка в която има 1 или 2 големи кутии с храна :lol:
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Тъй като в тази тема си говорим само за препарати, нека от делим малко внимание за тренировката и храненето, към които ще се придържам по време на цикъла.

Храненето ще е следното,

1. 7ч 2 цели яйца, 4 белтъка, 200 гр обезмаслено мляко, 120 грама ядки.
2. 10ч 200 грама пилешко, 130 грама ориз (сурово тегло)
3. 13ч. 200 грама пилешко, 130 грама ориз( сурово тегло)
4. 16ч преди тренировка 200 грама пилешко, 130 грама ориз (сурово тегло) 15 грама зехтин.
18;30 - тренировка
5. 19;45-20ч 35 грама протеин, 60-70 грама декстроза
21. часа 200 грама пилешко, 100 грама ориз, 15 грама зехтин.

23 ч. Сън.

Салатите не съм ги писал, но с вечерното хранене може и зелена салата да има.

Тренировка:

понеделник - рамо 9 работни, трицепс 9 работни, трапец 4-6 работни серии.
сряда - гръб 12 работни серии, задно рамо 5 работни, корем 6 работни.
петък - гърди 12 работни серии, бицепс 8работни серии.
неделя - крака, квадрицепс 9 работни, задно бедро 6 работни, прасец 8 работни.

Слаби мускулни са ми гърдите, рацете, прасеца.
Силни са ми краката (най-добри), гърба прилишно, рамото дърпа пред ръцете.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Тъй като в тази тема си говорим само за препарати, нека от делим малко внимание за тренировката и храненето, към които ще се придържам по време на цикъла.

Храненето ще е следното,

1. 7ч 2 цели яйца, 4 белтъка, 200 гр обезмаслено мляко, 120 грама ядки.
2. 10ч 200 грама пилешко, 130 грама ориз (сурово тегло)
3. 13ч. 200 грама пилешко, 130 грама ориз( сурово тегло)
4. 16ч преди тренировка 200 грама пилешко, 130 грама ориз (сурово тегло) 15 грама зехтин.
18;30 - тренировка
5. 19;45-20ч 35 грама протеин, 60-70 грама декстроза
21. часа 200 грама пилешко, 100 грама ориз, 15 грама зехтин.

23 ч. Сън.

Салатите не съм ги писал, но с вечерното хранене може и зелена салата да има.

Тренировка:

понеделник - рамо 9 работни, трицепс 9 работни, трапец 4-6 работни серии.
сряда - гръб 12 работни серии, задно рамо 5 работни, корем 6 работни.
петък - гърди 12 работни серии, бицепс 8работни серии.
неделя - крака, квадрицепс 9 работни, задно бедро 6 работни, прасец 8 работни.

Слаби мускулни са ми гърдите, рацете, прасеца.
Силни са ми краката (най-добри), гърба прилишно, рамото дърпа пред ръцете.
На закуска увеличи белтъците с 3 и намали приема на желтъци с 1. Вкарвай на всяко ядене по едно цяло яйце. Зеленчуци яж когато можеш - не ги прави на салати, само на вечеря както си описал ти приеми една истинска салата и вкарай всичките мазнини там в случая са ти 30 грама зехтин :wink: Можеш спокойно в 10 часа да хапнеш стабилно картофи. След тренировка какъв протеин взимаш - суроватка ли ? Прасеца ти 6-8 работни серии са идеални- какви упражнения правиш и как, също и за гърдите и за ръцете ? Храненето ти е добро :wink:
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Хм с увеличаването на яйцата протеина ще ми скочи над 300 грама .Картофи не съм включил защото нямам много много време да готвя (само събота или неделя ги ям). Илзиам сутрин 7, връщам се в 6 от работа, ако не тренирам ходя да пазарувам:) Семеен съм и се сещаш, че за да мога да угодя на всички:) съм минал на възможно най-оптимизирания вариант - варено месо (пилешко, че става за 10 мин), варен ориз и овес. Нямам проблем с еднообразието - храня се еднотипно до безкрай. Ако трябва да вара или пека картофи ...... просто няма кога, както и да варя яйца.
Кажи каква е идеята на едно яйце с всяко ядене - мазнините да забавят усвояването на протеина ли ? за заленчуците пак съм на опитмизиран режим - правя по 200-300 грама броколи и го разхвурлям в кутиите с ориз и месо или моркови (знам че те не са най-подходящите).
След тренировка пия сега суроватка да:) пил съм кво ли не, матрици, суроватки и т.н Знаем, че това не може да е причина да не ми вурвят тези групи:) Има един протеин на Peak 85 - пшеничен, соев и суроватъчен - по 30 % всеки - има висока биологична стойност. Идва ми многоо изгодно, но нещо спрях да го пия. Добър вариант ли е според теб?

За тренировката съм ..... правил каквото се сетиш. До скоро правех ръцете в един ден. Правил съм удължени серии, почивка пауза супер серии и т.н Над 42 см не съм качвал. Върти ми се около 40 - 41, което не е ок:)
Сега тренирам трицепса с тесен хват или кофички, френско или разгъване на дъмбел над глава и разгъване на скрипец. Като ги въртя ги като на 3седмици правя по една тренировка с дроп серии и т.н На базовите правя по около 8 повторения, на другите до макс 10. (преди правех по 12, но не мисля че има смисъл освен его, че ти влиза кръв). Същото е с бицепса - въртя сгъване с щанга , сгъване с дъмбели, чукове, preacher curls, скотово и концентрично на машина. Променям ги често, защото много бързо свиквам.
За гърди - 4 упражнения - хоризонтална, кофички, пек дек или флайс или кросовер, наклонена . Тук също ги въртя - един път с дъмбели едфин с щанга. ДДва пъти почвам с горна, после почвам с долна. Ако ме болят раменте правщя предизтощение с пек дек.
Нямам една и съща тренировка към която да се придъжам , а по скоро имам набор от упражнения.

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от Vendetta »

В интерес на истината моите ръце бяха в застой докато не спрях да ги тренирам. За сметка на това по същото време започнах да правя набиранки с тежест - подхват.
Товаря и на основните упражнения доста.
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Това съм направил от няколко тренировки насам - по 2-3 упражнения , по 2-3 работни серии без много мотане, без дорп серии, читийнг и нищо. Чисти тежки повторения.

Принципно и аз се набирам, правя тяга, гребане с щанга, раменни преси с колкот мога кг и т.н
За сметка на това краката ми седят релефни на фибри без много много да им се замислям. Ген.....

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Хм с увеличаването на яйцата протеина ще ми скочи над 300 грама .Картофи не съм включил защото нямам много много време да готвя (само събота или неделя ги ям). Илзиам сутрин 7, връщам се в 6 от работа, ако не тренирам ходя да пазарувам:) Семеен съм и се сещаш, че за да мога да угодя на всички:) съм минал на възможно най-оптимизирания вариант - варено месо (пилешко, че става за 10 мин), варен ориз и овес. Нямам проблем с еднообразието - храня се еднотипно до безкрай. Ако трябва да вара или пека картофи ...... просто няма кога, както и да варя яйца.
Кажи каква е идеята на едно яйце с всяко ядене - мазнините да забавят усвояването на протеина ли ? за заленчуците пак съм на опитмизиран режим - правя по 200-300 грама броколи и го разхвурлям в кутиите с ориз и месо или моркови (знам че те не са най-подходящите).
След тренировка пия сега суроватка да:) пил съм кво ли не, матрици, суроватки и т.н Знаем, че това не може да е причина да не ми вурвят тези групи:) Има един протеин на Peak 85 - пшеничен, соев и суроватъчен - по 30 % всеки - има висока биологична стойност. Идва ми многоо изгодно, но нещо спрях да го пия. Добър вариант ли е според теб?

За тренировката съм ..... правил каквото се сетиш. До скоро правех ръцете в един ден. Правил съм удължени серии, почивка пауза супер серии и т.н Над 42 см не съм качвал. Върти ми се около 40 - 41, което не е ок:)
Сега тренирам трицепса с тесен хват или кофички, френско или разгъване на дъмбел над глава и разгъване на скрипец. Като ги въртя ги като на 3седмици правя по една тренировка с дроп серии и т.н На базовите правя по около 8 повторения, на другите до макс 10. (преди правех по 12, но не мисля че има смисъл освен его, че ти влиза кръв). Същото е с бицепса - въртя сгъване с щанга , сгъване с дъмбели, чукове, preacher curls, скотово и концентрично на машина. Променям ги често, защото много бързо свиквам.
За гърди - 4 упражнения - хоризонтална, кофички, пек дек или флайс или кросовер, наклонена . Тук също ги въртя - един път с дъмбели едфин с щанга. ДДва пъти почвам с горна, после почвам с долна. Ако ме болят раменте правщя предизтощение с пек дек.
Нямам една и съща тренировка към която да се придъжам , а по скоро имам набор от упражнения.
Около 300 грама идва протеина да, но по принцип аз взимам под внимание качеството в случая на самото месо ако водната му маса е увеличена с до 40 %- в сурово състояние ще има 40 % по малко протеини. За това аз ям около 2 кг дневно месо. Целите яйца - тоест жълтъците позволяват да се усвоява по- добре самата храна ( има и още много плюсове). Аз по принцип не съм привърженик на суроватката - мисля в една друга тема бях обяснил защо - голям % остава неусвоен от нея и стимулира стабилно инсулина. Вземи си млечен протеин и да този, за който ми говориш комбинирания - е добър. И започни да чиитваш - в такива моменти и застои много помага! За бицепса пробвай с правия лост когато правиш сгъването да сгъваш много бавно и да отпускаш много бавно - едно добро упражнение. Виж и коя част на самия бицепс куца - върха как е ? Трицепса как е ? И той ли куца или е по-добре от бицепса? И тренировките не ги сменяй толкова често. Когато качваш кг-ми растат ли ръцете ? Аз за бицепса правя 5-6 серии и за трицепса 6-8, ръката от 2 години не е падала под 50-51,5 топла
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

До преди месец чистех и стигнах до 1.2 кг телешко на ден - ядях само телешко, но лошото, е че при термична обработка то се свива точно на половина и накрая седя гладен. Минах на пилешко, но не го купувам от големите вериги, а от производител - смея да кажа че не е с по голямо от 30 % водно съдържание, съдейки по това колко се свива при обработка. от 200 грама излизат 140-150 грама пържола изпечена. Също пилешко но от големите вериги се свива до 120 гр. Правил съм мн експерименти.
Мога жълтъците, които така итака хвърлям на заксука да ги сготвя и да ги приемам по 1 с всяко от 4 следващи храннеия?

Аз за 50 см ръка нямам ген! Виждам следваш ниския обем при ръцете , като много мои познати с размери близки до твойте. Но въяпроса ми е последните две години разви ли ти се ръката или успяваш да не падаш под този размер. харакатерно е на вече изградената маса да е нужен по-малък стимул за да бъде поддържана. кажи ми по-добре как успя да стигнеш до този размер:)

Не мога дат и кажа коя част куца, при моя размер не може да се говори за такова нещо. Когато стигна до 43-45 см мисля, че ще мога да отговоря. Трицепса и бицепса вървят еднакво зле, нито една от двете групи не е по-добра от другата.
качвам кг по следния начин - първо ми изчезва пресата (корема и косите коремни), след това изчезва дефиницията на долните гърди (края на горната част на корема и началото на гърдите). Краката не ми се повлияват по никаъв начин, стоят релефни и сухи. Виж ръжете мн слабо качват да кажем сантиметър на 4 кг добавено тегло.............
Това упражнение ще го пробвам с бавните позитивна и негативна фази. но не мисля, че нещо магическо ще се случи:)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:До преди месец чистех и стигнах до 1.2 кг телешко на ден - ядях само телешко, но лошото, е че при термична обработка то се свива точно на половина и накрая седя гладен. Минах на пилешко, но не го купувам от големите вериги, а от производител - смея да кажа че не е с по голямо от 30 % водно съдържание, съдейки по това колко се свива при обработка. от 200 грама излизат 140-150 грама пържола изпечена. Също пилешко но от големите вериги се свива до 120 гр. Правил съм мн експерименти.
Мога жълтъците, които така итака хвърлям на заксука да ги сготвя и да ги приемам по 1 с всяко от 4 следващи храннеия?

Аз за 50 см ръка нямам ген! Виждам следваш ниския обем при ръцете , като много мои познати с размери близки до твойте. Но въяпроса ми е последните две години разви ли ти се ръката или успяваш да не падаш под този размер. харакатерно е на вече изградената маса да е нужен по-малък стимул за да бъде поддържана. кажи ми по-добре как успя да стигнеш до този размер:)

Не мога дат и кажа коя част куца, при моя размер не може да се говори за такова нещо. Когато стигна до 43-45 см мисля, че ще мога да отговоря. Трицепса и бицепса вървят еднакво зле, нито една от двете групи не е по-добра от другата.
качвам кг по следния начин - първо ми изчезва пресата (корема и косите коремни), след това изчезва дефиницията на долните гърди (края на горната част на корема и началото на гърдите). Краката не ми се повлияват по никаъв начин, стоят релефни и сухи. Виж ръжете мн слабо качват да кажем сантиметър на 4 кг добавено тегло.............
Това упражнение ще го пробвам с бавните позитивна и негативна фази. но не мисля, че нещо магическо ще се случи:)
Не не .... аз не говоря за свиването след термична обработка това е нормално. Примерно 100 грама сурови пилешки гърди имат около 23 грама протеин а 100 грама запечени имат около 28-30 грама. Имах в предвид самата водна маса, която дори е инжектирана със разни соли и препарати 8) Жълтъците са ясни вече. Последните 4-5 години тренирах на принципа на триразовите тренировки, моята тренировка е много специфична и понякога стигам до 300-350 мин тренировки дневно- с такава тренировка много хора биха станали 50 кг ако нямат нужната генетика и нужните знания за храненето. Както казах в една друга тема моята страст са бойните спортове тренировката ми е свързана до най-висока степен с експлозивни тренировки, кросфит и HIIT. Тренирам винаги с големи килограми и винаги до тотално изтощение. С такава тренировка и сам разбираш, че трудно може да се развива ръката 8) Просто гледам да си стоя в килограмите, в които се чувствам най-добре 105-110. Изцяло разчитам на храната. белтъчините са ми заковани на 3 грама на кг, въглехидратите на 6 грама и мазнините идват около 2 грама на кг. Дневните калории ги държа около 6000. В близост до тренировките хранененето е насочено към възможно най-калоричното на даден грамаж, така набавям нужни калории за сметка на надут корем- който ще ми пречи да тренирам. Пробвал съм различни принципи и техники на хранене, някои дори създадени от мен и от хранене преди тренировка до друго такова има голяма разлика в постиженията ми най-вече на спринтове или спаринги и издръжловоста ми варира между 40 интервала 30 секунда спринт и 30 секунда вървене и 75 такива интервала. Разликата в поддържане на самия пулс е удивителна същевременно предполагам знаеш колко % от потенциала на белите дробове изпползва човек и , че с правилно и тренирано дишане може да се увеличи % на обработения кислород с до над 20 %. На твоя ръст е съвсем нормално на всеки 3-4 кг да качваш по 1 см ръка 8)Много хора ще обявят начина ми на хранене и тренировки като абсурдни, но оставям страничните наблюдения и глупостите на тях
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Не знам как задържаш тези кг с подобни тренировки.

Може би си натрупал масата преди, да почнеш да тренираш по този начин и след това си вдигнал калориите , така че да опазиш теглото си....

Аз се чудя, сега като взимам препарати, дали да не почна да правя по някоя друга дроп серия или почивка пауза за ръце и за гърди, или да се придържам към тежко вдигане в диапазона 6-8 повторения. Сега възстановителните възможности са на по-високко ниво, така че има повече предпоставки за растеж. Или пък просто на всяка трета седмица да вкарвам по нещо такова за стрес. Също бях пробвал ФСТ 7 преди време и смея да твърдя, че това е техника за хора използващи сериозни медикаменти. Освен да ти падне силата и ад претренираш, друго май не може да стане.
Същото мисля и за стигането до отказ - отказа трябва да бъде достиган само в последната серия на упражненията , след което почивката тряпбва да е по-дълга. Ако достигна на вдигане от лег отказ при първата серия на 100 кг, това значи че следващите серии едва едвам ще ги правя с 90........

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

И още нещо относно комбинирането на тестостерон и тренболон -
В един друг форум, един компетентен потребител изказа мнение, че използването на налтрексон при тест и тренболон е безмислено. едното вдигало нивата на естроген а другото на пролактин. И в двата случаи подтискали в пъти по-силно произодството на тест.
Той също твърди, че за да се предотврати подтискащия ефект на естърогена, тамоксифена е крайно недостатъчен защото не ограничава производството му. Той препоръчва ароматазните инхибитори - Анастрозол или Летрозол за естрогена и Бромкриптин за пролактина.
Какво мислиш за това?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

Килограмите си ги държа с доста храна. Започнах да тренирам, когато бях на 14(във фитнес зала) тогава бях около 65 кг-ма на 180 см и може да се каже, че съм изцяло наслагван. По принцип не харесвам дроп сериите- найстина можеш да ги вкараш на 3-4 седмици , но според мен е по- добре да пробваш 1-2 месеца да правиш противоположните групи в 1 ден( пример - гърди и гръб в 1 ден) може да се раздели на 2 пъти седмично и е много специфична тренировка. За отказа също много зависи от много неща... при мен целите са там където мисля, че е самия отказ да мога да продължа да правя друго с много добри килограми- например докато почивам мога да правя набиранки или кофички. Тоест там където нормалното човешко тяло каталясва- да продължа напред. ФСТ не е лош режим, но зависи според целите и възможностите и храненето при него трябва да е много специфично. Но ако целите мускулна маса или добро развитие - тренирайте по-малко с повече килограми и повече почивки(тренировки не по дълги от 60 мин са ок за средно напреднал) с предимно базови упражнения. И при мен е обратното- при първата серия или първото повторение имам най-малко сила. Например когато сложа 170-80 кг на лежанката- за първото повторение искам много помощ да се свалят килограмите след което започвам само до 7-8.

За комбинирането на тест с трен - в зависимост от дозите в цикъла се определя всичко. Както казах по горе някъде с трен ( трена е дериват на нандролоните) и дека се взима освен налтрексон и прегнил. За това, че едното вдига нивата на естрогена а другото на пролактина- самостоятелно е прав 8) но стакнати нещата изглеждат различни 8) Всички анаболно- андрогенни стероиди са на базата на тестостерона(с леки отклонения има някои на база прогестерон, но не и сред всеизвестните) в случая не случайно тренболона е 19-нор-андроген или 19-нор тестостерон. Тоест научно доказано трена има около 5 %(нандролона е около 15-25) от свойствата на тества да ароматизира в естроген, но ги има + самия тест- какво ще се случи ? Риска се увеличава с доста, защото с тях гинекомастията е наистина подла 8) Дори анавара и мастерона могат да са причинители на гинекомастия! Факт 8) Мощните андрогени стимулират до висока степен естрадиолния рецептор. Това са неща, които се избагват в учебниците по медицина :shifty: На книга излиза едно, но практиката+ много изследвания показва друго. На книга излиза, че е невъзможно тренболона да ароматизира в естроген 8) Без делта- 9 метаболически е невъзможно превръщането. Всичко е тотално индивидуално при самата практика- до такава степен, че не е правилно да се говори кое как е докато не се изследва! За тамоксифена- нямам какво да кажа, защотот няма смисъл само две думи- сравнете формулите му с тези на естрогена - той залъгва организма 8) Аримидекса-ок.. Летрозола - е най-дбория определено е така, но ако ще говорим за кофти неща изключваме бромкриптина и започваме да говорим за "caber" и за 10 дневните дози витамин б6 600-1000 мг дневно(б6 разрушава нервната система в дози над 100 мг) Въпроса е, че с подобни инхибитори се изискват доста знания, защото твърде лесно си играят с хормоните в човешкото тяло
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

Ето, в спора се ражда истината:)

Заинтригува ме с тренировката на антагонисти - тази методика защо мислиш, че е подходяща и как може да се събере в 4 дневен сплит - гърди - гръб, рамо трапец, трицепс бицепс, крака или?

Изобщо какво цели този принцип?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Ето, в спора се ражда истината:)

Заинтригува ме с тренировката на антагонисти - тази методика защо мислиш, че е подходяща и как може да се събере в 4 дневен сплит - гърди - гръб, рамо трапец, трицепс бицепс, крака или?

Изобщо какво цели този принцип?
Подходяща е, защото е тотално различна от това, което правят 99% от трениращите.Има много специфични неща. С такава тренировка лесно се повишават силови постижения, желателно е да се тренира с много големи килограми с по-малко повторения 3-8. Почивките са по-големи. Може да се прави по много начини:Примерно- правиш тренировка за гръб след това тренировка за гърди( с по- малко серии), може да се прави 1 упражнение гръб 1 гърди и така да се редуват, може както правя аз да бъде на принципа на комбинирани серии. Подобна тренировка в рамките на 1 месец дава добър стрес и почивка от всичко, на което е свикнал организма.Не съм изчерпателен, защото съм притиснат от времето :!:
I'll **** you till you love me

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Къс 4-5 цикъл с бързи препарати

Мнение от alex.mitev »

В залата която тренирам ( Радо Gym, известна е) самия Радо тренира така, както и много хора, които той тренира. При няколко от тях забелязвам точно изоставащи гърди и гръб на фона на ръцете. Изглежда наистина практиката не е подходяща за постоянно.
на другия полюс, скоро видях един приятел, ккойто е почнал на скоро да тренира така иакзва, че има добри резултати - той за сведение тренира от 7 години сериозно и не е взимал никаква химия и въупреки това е сложил доста "месо" по себе си, без мн мазнини.

Склонен съм да пробвам метода във втория месец от стероидните паузи. 40 дни терапия с конвенционален сплит и след ова за стрес 1 месец антагонистична тренировка.

Иначе от 9 дена съм на пропионат, стромба, провирон, б6, ЛДН, цитомел 25мкг дневно. храня се с 850 грама месо, 10 белтъка, доза протеин, 80 грама стафиди, 450 грама ориз, 100 грама овесени ядки, 200 мл мляко, 3 жълтъка дневно, 30 грама екстра въргин зехтин. Тренирам тежко в диапазона 6-8 повторения , като само на краката вдигам до 10-15, а при гърба до 10-12. Кардио правя само след тренировка по 15 мин.
Качил съм 1.5, но страното е че чистя, дори при това ядене. За сега съм доста доволен, дано само изчистването продължи без да пипам въглехидратите.
За сега не усещам стероидна умора, впреки, че нямах дълга почивка от последния цикъл. Влияя се дори от ниски дози пропионат (100 мг през ден) - за протокола преди това бях на 750 мг тест седмично. За сега ще държа пропа там където е , ако спра да вдигам ще добавя още 50 мг.
Айде със здраве, че и на мен времето ми е оскъдно тези дни.

Отговори