Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Благодаря за съвета ами да за 2 седмици виждам макар и малак ефект върху тялото ми започвам да се оформям добре , но имам голям проблем с тия гърди много са ми малки сравнени с другите мускулни групи някакъв съвет как да ги оправя вдигам колкото мога тежко уж да растат правя по 8 повторения
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

Ами гърдите са ти слаби, или има мазнинки и не се вижда мускула?

Виж, първо може да подобриш възстановяването - прави гърдите след почивка и почивай след тях.
Второ причината може да е, че не можеш да осъществиш добре Mind - muscle relation и включваш прекалено много рамената и трицепсите. Обърни внимание на техниката, не заключвай лактите горе, променяй упражненията всяка четвърта или пета тренировка - реда на упражненията, вида на упражненията и т.н
Включи предизтощение - прави три серии флайс, кросовер и т.н като първо и после мини на тежките.
Тежкото трениране не винаги е правилно проведено. Ще кажа какво имам предвид:

Ако вземеш тежест с която можеш да направиш 8 макс и ги нарпавиш в първата си серия, на втората ще направиш трудно 6, а на третата 4. Това не е идеята. С тежеста за която 8 ти е макс направи първата 7 или 6, втората също , но вече ще чувстваш тежестта много по=-тежко. Третата серия изцеди всичко. не прави дроп серии и други напреднали техники всеки път. Всяка четвърта седмица последните две упражнения, последната има серия да е дроп серия.
води си дневник и се опитвай да вдигаш повече:)

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Ами гърдите ми са слаби смисъл имам малко мазнинки по тях но мускулите ми се виждат като ги стегна не са мазни това ми е тренировката за гърди



Понеделник: Гърди/ Корем

• 3 серии повдигане на щанга от хоризонтален лег (8 - 10 повторения)
• 3 серии повдигане на дъмбели от полулег (8 - 10 повторения)
• 3 серии флайс от полулег (8 -10 повторения)
• 3 серии пек- дек (8 - 10 повторения)
• 3 серии кофички с акцент върху гърдите (до отказ)
• 2 серии повдигане на краката от вис (15- 20 повторения)
• 2 серии молитва на скрипец с максимална тежест (10- 12 повторения)
• 2 серии коремни преси на пейка от наклон с тежест зад глава (или без, в зависимост от възможностите ви) (10- 12 повторения)


Преди бях на друга но сега от две седмици съм на тази
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от Vendetta »

Редуцирай упражненията.. обема е огромен.
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

alex.mitev написа:Ами гърдите са ти слаби, или има мазнинки и не се вижда мускула?

Виж, първо може да подобриш възстановяването - прави гърдите след почивка и почивай след тях.
Второ причината може да е, че не можеш да осъществиш добре Mind - muscle relation и включваш прекалено много рамената и трицепсите. Обърни внимание на техниката, не заключвай лактите горе, променяй упражненията всяка четвърта или пета тренировка - реда на упражненията, вида на упражненията и т.н
Включи предизтощение - прави три серии флайс, кросовер и т.н като първо и после мини на тежките.
Тежкото трениране не винаги е правилно проведено. Ще кажа какво имам предвид:

Ако вземеш тежест с която можеш да направиш 8 макс и ги нарпавиш в първата си серия, на втората ще направиш трудно 6, а на третата 4. Това не е идеята. С тежеста за която 8 ти е макс направи първата 7 или 6, втората също , но вече ще чувстваш тежестта много по=-тежко. Третата серия изцеди всичко. не прави дроп серии и други напреднали техники всеки път. Всяка четвърта седмица последните две упражнения, последната има серия да е дроп серия.
води си дневник и се опитвай да вдигаш повече:)
Като му гледам тренировката за гърди няма почти никакъв шанс за развитие! Тялото по време на такава тренировка влиза в катаболизъм и се получава разяждане на мускулите. Дроп сериите са добри при изгаряне на мазнини и изкарване на вода... при обикновен трениращ резултата си е отрицателен- освен ако не е както казва Алекс - при този случай се получава единичен стрес. За упражненията може да се каже, че една тренировка е добра след 6-7 седмица. Съвета ми прави само базови упражнения и внимавай как тренираш раменете и трицепсите.
Пробвай - избутване от хоризонтален лег 3 серии, избутване от вертикален 2 серии ,3 серии кофички с тежест. Имам една методика, която е доста добра в подобни случай, но трябва да тренираш с човек, който знае за какво става дума. Ако можеш да бутнеш на лежанката примерно 200 кг 2-ца, оставяш на всички серии 200, и те пазят 3-ма човека, като ти свалят точно толкова килограми, колкото са нужни за да ги бутнеш 4-6 пъти. Ако правиш стабилни раменни преси- внимавай натоварват страшно много горната част на гърдите - за това и съм писал 2 серии. Когато тренираме с културистични методики покачването на сила става само с покачване на мускулна маса. Забравих най-важното загрявката е 1 серия с 50 % от работната тежест и 2 серии с 75 % от работната тежест- може да я разпределиш на 3-те упражнения и стават почти като още 2 работни серии- но леки. За да тръгнат гърдите - трябва да тръгнат и всички мускули участващи в тренировката на гърдите 8)
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Добре но от цялото ви писане почти нищо не разбрах може ли по накратко да ми обясните според вас как е по добре да ги тренирам гърдите и които упражнения да правя както и по колкото серии и повторения да правя
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

alex.mitev
Напредващ
Мнения: 44
Регистриран: 05.06.2012, 21:54

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от alex.mitev »

Щом не разбираш, знчи ти е рано да се захващаш с нещата, за които се говори.

Прави 3 упражнения.
Хоризонтален лег 3 работни тежко. Една загряваща серия с тежес , с кощято можеш да нарпавиш 15, но спри на 12. Една вработваща с тежест която можеш да направиш 12, но направи 10. И накрая три работни с 6-8 повт.
Наклонен лег - 2 работни. Тук пак правиш една згрпваща и една вработваща и после 2 работни с 6-8
КОфички, ако можеш с тежест - 3 работни - за да не те удари в рамената на прави една серия без тежест до колкото можеш (без отказ) и после с тежест по 8.

Така разбира ли се?

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Да разбрах ви по принцип. Рамото ми е доста добре може би най добре развития ми мускул на тях съм много добре , а трицепса ми е нормален според като правя френско с 30 кг 3 серии по 8 повторения мисля че и на него долу горе бивам само тия тъпи гърди на правя по 3 серии като преди това имам една загряваща с 50 кг и после три само с 70 понеже нямам партньор който да ми помага . Преди цикъла с свалянето на мазнините около корема и краката както бях написал по горе вдигах 80 кг ама явно и мазнините са давали някаква сила ;)

Иначе съм тренирал преди 2 год на почти същия принцип като този който ми предлагате сега той беше такъв : Извинявам се че е на латиница ама така беше ми го написал братовчед ми искам да знам дали и вие сте на неговото мнение :

Zagrjbka zadalzitelno - 5min vartene na kolelo + 5 serii ot parvoto ypraznenie
parva serija 50% ot tova koeto moze da vdigne6 - 10 povtorenija, vtora serija 60% samo
6 povtorenija, treta serija 70% samo 4 povtorenija, 4etvarta 80% samo 3 povtorenija,
peta 90% samo 1 povtorenie.
Zapo4va6 s gardi
1* Povdigane na 6tanga ot leg sled zagrqvkata sas maxmimalnata tejest v smisal
da moje da napravi6 minimalno 5 povtorenija a maximalno 7 povtorenija, kato sled petoto
povtorenie trjbva da ti e dosta trydno a na sedmoto edvam s posledni sili da moze da go
napravi6 bez pomo6t, taka 4e pove4e da ne moze6 i da iska6. Tova e mnogo vazno za vsjko
ypraznenie. pravi6 samo 2 serii ne pove4e.
2* Povdigane na 6tanga ot puloleg 2-3 serii po 5-7 povtoreniq
3* Povdigane na dambeli ot puloleg 2-3 serii po 5-7 povtoreniq
4* Kofi4ki s tqloto napred v naklonena pozicia 2-3 serii po 5-7 povtoreniq
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Здравейте бяхте прави от тоя TEST FREAK никаква файда не видях от другите добавки които взимах поне имах сили за тренировка и ме възстановяваха . Сега след като ги спрях чувствам повече умора . Главно от цялата работа с хранителния режим и добавките видях малка промяна та сега опирам до вас .Ако може да ми предложите хранителен режим както и тренировъчен за покачване на ММ като гърдите са ми приоритет имам възможност и дам пари за някой безвредни препарати за постигане на оптимални резултати . Ще съм благодарен ако ми отделите малко от времето си


Сегашното ми тегло е 76 кг
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

DiKeI написа:На 20 години съм , имам опит около 3 -4 години бях 84 кг , но след двумесечен период на сваляне на мазнинките около корема и краката сега съм 74 кг успях за тия два месеца доста добре да се изчистя и сега искам да кача чиста ММ затова и съм прибягнал до този режим и тези продукти :)

Kато си пускал темата преди месец си бил 74 кг-ма, сега си 76. За близо месец 2 кг са си добре. Довечера ще отговоря на въпросите ти 8)
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

Благодаря
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от r3l4x4 »

DiKeI написа:Здравейте бяхте прави от тоя TEST FREAK никаква файда не видях от другите добавки които взимах поне имах сили за тренировка и ме възстановяваха . Сега след като ги спрях чувствам повече умора . Главно от цялата работа с хранителния режим и добавките видях малка промяна та сега опирам до вас .Ако може да ми предложите хранителен режим както и тренировъчен за покачване на ММ като гърдите са ми приоритет имам възможност и дам пари за някой безвредни препарати за постигане на оптимални резултати . Ще съм благодарен ако ми отделите малко от времето си


Сегашното ми тегло е 76 кг
Видях хранителния режим, които съм ти направил предния път и е на 90 % перфектен. Няма как да няма резултат освен ако нещо не правиш както трябва 8) За препарати - безвредни няма. За добавки може да добавиш към това, което взимаш сега aakg, leucin и alanine 8) Гърдите искат сериозни килограми, за да започнат да растат, може да се вкарат и разтягащи серии. Също така ги измести в началото на тренировъчната седмица и трябва да засилиш всеки мускул, който е от голямо значение за тренировката на гърди.
I'll **** you till you love me

DiKeI
Редовен
Мнения: 63
Регистриран: 13.12.2011, 21:11
Мишка: 3.3
Ник в CS: DiKeI
Местоположение: Маршалови острови

Re: Какво ще кажете за тоя режим на хранене ?

Мнение от DiKeI »

r3l4x4 написа:
DiKeI написа:Здравейте бяхте прави от тоя TEST FREAK никаква файда не видях от другите добавки които взимах поне имах сили за тренировка и ме възстановяваха . Сега след като ги спрях чувствам повече умора . Главно от цялата работа с хранителния режим и добавките видях малка промяна та сега опирам до вас .Ако може да ми предложите хранителен режим както и тренировъчен за покачване на ММ като гърдите са ми приоритет имам възможност и дам пари за някой безвредни препарати за постигане на оптимални резултати . Ще съм благодарен ако ми отделите малко от времето си


Сегашното ми тегло е 76 кг
Видях хранителния режим, които съм ти направил предния път и е на 90 % перфектен. Няма как да няма резултат освен ако нещо не правиш както трябва 8) За препарати - безвредни няма. За добавки може да добавиш към това, което взимаш сега aakg, leucin и alanine 8) Гърдите искат сериозни килограми, за да започнат да растат, може да се вкарат и разтягащи серии. Също така ги измести в началото на тренировъчната седмица и трябва да засилиш всеки мускул, който е от голямо значение за тренировката на гърди.
Под разтягащи серии какво точно имаш на предвид , тренирам ги винаги в началото на седмицата след 2 дена почивка стремя се да вдигам колкото мога повече като от месец ми дадоха съвет първо да правя загряваща серия на пекдек или флайс за да изолирам рамената до колкото се може и има ефект накрая на тренировката ги усещам по добре гърдите , иначе рамената и трицепса са ми доста добре . За препаратите сега не приемам нищо и мисля да посъветвам съвета на Алекс и да не давам толкова пари за добавки а главно за храна , но все пак мога да си позволя да взема нещо от което ще има доказан ефект
Изображение

По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях!

Отговори