Препоръчайте някаква диета

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Препоръчайте някаква диета

Мнение от SuperB »

Ами аз често ходя да тренирам street fitness и в нас си тренирам лицеви опори, коремни преси и др. Та мисълта ми е да ми кажете някоя диетка защото имам коремче, пък идва лятото и треа се ходи на плаж ...

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от essential »

Изпреварвам релакса - дай всякакви данни за теб.

Потребителски аватар
SuperB
Редовен
Мнения: 53
Регистриран: 28.04.2012, 08:44
Мишка: A4Tech

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от SuperB »

ами на 14 съм висок съм 165, тежа 61 кила... и така . И да ми кажеш и какво не мога да ям ?

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от Tissy »

:D Милия,
ти си на 14 години не ти трябват никакви диети, ходи бягай, спортувай, играй навън с децата. Те първа започва тялото ти да се оформя, сега имаш коремче, след година-2 ще се издължиш - корема ще изчезне и ще бъдеш наред.
Това е според мен. Още повече, за подрастващи съм против диетите и хранителните добавки. Тези органи който лишаваш от даден продукт, ще са ти необходими цял живот, а от повечето хранителни добавки (протеини, аминокиселини, креатини разни - говоря за тези на прах които са, не за тези в храната) се натоварват черния дроб и бъбреците, а те сега се развиват при теб, предполагам не искаш да ги изтормозиш сега и след време като си на 20-30 год, в разцвета на силите си да се чувстваш като 50 годишен ходейки до тоалетната през 20 мин понеже бъбреците ти не работят както трябва.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от essential »

Tissy написа:за подрастващи съм против диетите и хранителните добавки
:!:

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от r3l4x4 »

Тялото и хормоните ти още се развиват и не е желателно да прибягваш до екстремни "глупости". Но и другите не са прави 8) Не свързвайте диетите с тотални лишения или глад 8) Просто направи нещата както трябва да са. Махни напълно сладките неща, тестените изделия, алкохол и газирани напитки, ограничи въглехидратите след 17-18 часа. Увеличи калориите идващи от белтъчини. Трябва ти режим с балансиран калориен прием и ще разчиташ изцяло на кардио и тренировки за горене на мазнини. Хранителни добавки - има какво да се вземе и доказано не вреди, но голямото НО е това , че ти не работиш и ще гърбиш вашите за тези пари - за това давай пари само за храна. Препоръчвам кросфит тренировки - щом ще е с подръчни материали 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: Препоръчайте някаква диета

Мнение от Cartman »

Намери един баир и прави спринтове ( 50 -100 м) . 10 спринта ( на макс до върха и после бавно слизаш ) 4 пъти седмично . След 2 месеца няма да го има корема . Спазвай горните съвети и с постоянство стават чудеса :) Успех :clap:
Изображение

Отговори