Тренировка

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
Ma{P}To_+^
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 21.07.2012, 20:17
Мишка: genius
Ник в CS: Ma{P}To_+^

Тренировка

Мнение от Ma{P}To_+^ »

Зна4и мисля от това лято да тръгна на лостове . Миналата година лятото ходих пак за 2 месеца но се разболях доста и спрях . Искам да попитам какво е хубаво да правя и по колко серии,и какво е хубаво да ям . Ако може драснете нещо на 13 години съм :)

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: Тренировка

Мнение от Akuma »

Като за начало, просто прави кросчета за половин, един час и яж храни съдържащи протеин, Витамин С! 8) :)
По късно мисли за Упражнения (лицеви упори и темподобни!) :)
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Ma{P}To_+^
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 21.07.2012, 20:17
Мишка: genius
Ник в CS: Ma{P}To_+^

Re: Тренировка

Мнение от Ma{P}To_+^ »

Ами Акума това с бягането съм го минал .Всеки ден бягам и правя лицеви и коремни. Относно темата искам нещо като програма :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тренировка

Мнение от r3l4x4 »

Ma{P}To_+^ написа:Зна4и мисля от това лято да тръгна на лостове . Миналата година лятото ходих пак за 2 месеца но се разболях доста и спрях . Искам да попитам какво е хубаво да правя и по колко серии,и какво е хубаво да ям . Ако може драснете нещо на 13 години съм :)
Не си изразил ясно целите си, но от всичко, което ще ти кажа основната разлика ще дойде с храненето ти. За това дай още инфорамция за целите си 8)
I'll **** you till you love me

Ma{P}To_+^
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 21.07.2012, 20:17
Мишка: genius
Ник в CS: Ma{P}To_+^

Re: Тренировка

Мнение от Ma{P}To_+^ »

Зна4и първо целта ми е да ка4а някои килограм . След това искам да ка ка4а и мускулна маса това са целите ми :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тренировка

Мнение от r3l4x4 »

Колко килограма си? Колко си висок? Имаш ли някакви заболявания?
I'll **** you till you love me

Ma{P}To_+^
Новак
Мнения: 5
Регистриран: 21.07.2012, 20:17
Мишка: genius
Ник в CS: Ma{P}To_+^

Re: Тренировка

Мнение от Ma{P}To_+^ »

Висок съм 163-4 . 47 килограма съм нямам никакви заболявания :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тренировка

Мнение от r3l4x4 »

Белтъчините ги дръж дневно около 100-110 грама, въглехидратите към 280-300 грама и мазнините около 80-100 грама.
Примерно меню:
Закуска - 2 цели яйца + 3 белтъка + 60 грама овесени ядки + мляко и може някакъв плод
След 3-4 часа 100 грама месо( свинско, телешко, конско или пилешко) + 100 грама ориз(сурово състояние) може да бъде заменен с хляб, овес и картофи + зеленчуци
След 3-4 часа 100 грама месо( свинско, телешко, конско или пилешко) + 100 грама ориз(сурово състояние) може да бъде заменен с хляб, овес и картофи + зеленчуци
След 3-4 часа 100 грама месо( свинско, телешко, конско или пилешко) + 100 грама ориз(сурово състояние) може да бъде заменен с хляб, овес и картофи + зеленчуци

Там където се пада тренировката ... 15-20 мин след нея - 2 цели яйца + 3 белтъка + някакъв бърз въглехидрат(може дори шоколад). 60-90 мин след това се пада едно от по-горните хранения

Тренировката я разпредели така
1 ден гърди и трицепс- 3 серии кофички с наклон напред и 3 серии лицеви опори и 3 серии лицеви опори с тесен хват ( използвай тежести- примерно раница)
2 ден гръб и бицепс - 5 серии набиранки като започваш от широк хват и на всеки 2 серии сменяш хвата с по 1-2 см по тесен, 3 серии набирания с подхват
(отново използвай тежести)
3 ден спринтове и корем- 10 интервала 30 секунди спринт 30 секунди вървене, 3 серии напъди и 6-8 серии корем( упражнения по избор)
4 ден почивка
5 ден почивка
6 ден гърди и трицепс
7 ден гръб и бицепс
8 ден спринтове
9 почивка
10 почивка
и т.н.
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
rraz
Редовен
Мнения: 58
Регистриран: 24.12.2011, 06:04
Мишка: А,поредният сложен въпрос!

Re: Тренировка

Мнение от rraz »

Здравейте!Искам да ти кажа, че според мен е безмислено това с което смяташ да се захванеш (поне на тази възраст)-това е мое мнение!За конктерни тговори си имаме Pro 8).Съвета с кросчето беше най-подходящ,ти си на 13 години и каква мускулна маса смяташ да натрупаш( като Шварценегер във "върхова" форма)! :hand: :hand: :hand:

boko_batkata
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 06.08.2011, 02:38

Re: Тренировка

Мнение от boko_batkata »

напротив, супер си е на 13 години да тренира с упражнения със собственото тегло

Отговори