цикъл за ММ излизане

Диети, тренировки, добавки, медикаменти и др.
kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

След месец мисля да направя цикъл за чиста мускулна маса с хранителния режим и тренировките съм наясно тренирам от както се помня и така нататък. На 26 години съм и съм постигнал доста единствения цикъл кото съм правил е моно със станозолол по 50мг на ден за 40 дни преди около 4 месеца останах много доволен. Следващия цикъл който съм замисли е с пропионат, туринабол и станозолол препаратите ще са на флор медико.
Цикъла ще е следния:
1-50 ден тест проп. през ден по 100мг
1-25 ден туринабол по 40мг на два приема
25-50 ден станозолол по 40мг на три приема
Ако е възможно някой компетентен да ме ориентира за излизането, горе долу съм наясно, просто искам по точно да ми се разясни от какво ще имам нужда по колко и защо. Предполагам че препаратите ще са тамоксифен, клостилбегит, карзил, прегнил + добавки.
но по колко точно и как? това е искам да знам точно :)
п.п. удачно ли ще е по средата на самия цикъл да се приема клостилбегит? ако да по колко и за какъв период
благодаря предварително :)

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

явно компетентния е r3l4x4 така че чакам :)

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от r3l4x4 »

kkkalimata написа:След месец мисля да направя цикъл за чиста мускулна маса с хранителния режим и тренировките съм наясно тренирам от както се помня и така нататък. На 26 години съм и съм постигнал доста единствения цикъл кото съм правил е моно със станозолол по 50мг на ден за 40 дни преди около 4 месеца останах много доволен. Следващия цикъл който съм замисли е с пропионат, туринабол и станозолол препаратите ще са на флор медико.
Цикъла ще е следния:
1-50 ден тест проп. през ден по 100мг
1-25 ден туринабол по 40мг на два приема
25-50 ден станозолол по 40мг на три приема
Ако е възможно някой компетентен да ме ориентира за излизането, горе долу съм наясно, просто искам по точно да ми се разясни от какво ще имам нужда по колко и защо. Предполагам че препаратите ще са тамоксифен, клостилбегит, карзил, прегнил + добавки.
но по колко точно и как? това е искам да знам точно :)
п.п. удачно ли ще е по средата на самия цикъл да се приема клостилбегит? ако да по колко и за какъв период
благодаря предварително :)
Флората предполагам си запознат, че се прави тук. За самия цикъл на мен ми харесва. Вкарай налтрексон от 1 до 80 ден по 1 мг преди лягане. По време на цикъла е хубаво да имаш под ръка тамоксифен( според мен няма да се наложи да го ползваш, но знае ли човек). Излизането започва 70 часа след последния проп. 1 ден 60 мг тамоксифен- за деня, 7 дни- 40 мг тамоксифен дневно, 7 дни-30 мг тамоксифен дневно,7 дни по 20 и после 7 дни по 10 мг.ZMA от началото на излизането до края по около 60 мг цинк дневно, 400-800 мг магнезии и 50 мг б6 дневно. Витамин Е- 1000iu девно през цялото излизане. Това е друго не ти трянва
I'll **** you till you love me

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

спрях се на флората защото няма слабо мнение за нея точно от този човек от който я зимам то ми е ясно че всичко се прави по мазетата :) той ми предлага също така и алфа и оптимум но като че ли всеки казва че флората са по-добре.
налтрексон не съм запознат с него ако може да ми дадеш някаква информация действие, от къде да го взема, цена?
клостилбегит и прегнил няма ли да са нужни? аз за прегнила се съмнявах че ще ми трябва цикъла е къс и с бързи препарати но за клостилбегита незнам нужен ли ми е?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от r3l4x4 »

kkkalimata написа:спрях се на флората защото няма слабо мнение за нея точно от този човек от който я зимам то ми е ясно че всичко се прави по мазетата :) той ми предлага също така и алфа и оптимум но като че ли всеки казва че флората са по-добре.
налтрексон не съм запознат с него ако може да ми дадеш някаква информация действие, от къде да го взема, цена?
клостилбегит и прегнил няма ли да са нужни? аз за прегнила се съмнявах че ще ми трябва цикъла е къс и с бързи препарати но за клостилбегита незнам нужен ли ми е?
Прочети и другите теми(мисля, че съм писал за налтрексона). Но накратко с него тялото при подобен цикъл почти няма да усети употребата на стероиди.Прави прегнила излишен и излизането много по-лесно. Кломифен цитрата е излишен напълно. Алфата е доста по-добре от Флора.
I'll **** you till you love me

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

ще си помисля дали да е флор или алфа
за Naltrexone попрочетох в нета 1мг на ден те хаповете са 50мг и едни хап го разтварят в 50мл и по 1 мл на ден го правят да цената за 80-100 дни няма да е голяма но на цялата опаковка е 130-150 лв а дефакто на мен ми трябват само 2 хапа.... голяма дилема :)
при положенив че не използвам Naltrexone какво трябва да е излизането?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от r3l4x4 »

Ревиа се продава и по 1 блистер, не всичко, което четеш в нета е истина :Д
I'll **** you till you love me

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

точно така не всеки е компетентен в нета.
Ревиа във всяка аптека ли може да се закупи 1 блистер? какточно става аз имам позната апрекарка лесно ли се намира?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от r3l4x4 »

Ще трябва да обиколиш и да разучиш
I'll **** you till you love me

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

а в случай че не успея да се снабдя? какво ще ми предпоръчаш?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от r3l4x4 »

ще успееш и по форумите се продава
I'll **** you till you love me

kkkalimata
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 29.08.2012, 18:39

Re: цикъл за ММ излизане

Мнение от kkkalimata »

по прочетох... :)
благодаря ти за информацията :)

Отговори