Моля бърз съвет?!?

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...
Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Моля бърз съвет?!?

Мнение от lanselot »

http://mallbg.com/Philips-%D0%B3%D0%B5% ... 30913.html

http://mallbg.com/%D0%93%D0%B5%D0%B9%D0 ... 28192.html

Хора, искам да знам, на кои слушалки са по-добри характеристиките, понеже днес мисля да ги поръчвам. Мерси предварително :Щ
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от minute »

Според мен Филипса, не само защото по - ми харесват като марка. Не, че Термалтейк са лоши но не съм сигурен в производството им на слушалки точно :-). Предимствата на Филипса според мен:

1. По - удобни:
2. Ще свирят по силно заради повишената максимална сила на входящия сигнал, смисъл на Филипса можеш да подаваш до 500мв сигнал което е пет пъти повече отколкото на другите. Тоест щом има възможност за подобно входно ниво (не е задължително винаги да са ти на макс) си мисля, че ще са по качествени като изработка и като качество на звука, щом при 500мв, от Филипс смятат че няма да има изкривявания значи ще да е по - добре :-).
3. Производителя (както казах по - горе).

Степенувал съм ти ги по важност според мен, да са удобни, да са качествени (не само на звук но и на изработка, с цел по - дългото им използване), и производителя да има традиции в подобен бранш.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от lanselot »

Мерси за подробобния отговор, а по принцип намираш ли някакви плюсове в Термалтейк-а, или са значително по зле, щото вече ги поръчах и да знам дали да отменям доставката :D
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от Still Ballin »

съгласен съм със фалл
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от minute »

Аммммм, не знам, може би магнитите (ако на Филипса не са такива) смисъл неодимовите магнити сравнително от скоро намират приложение в техниката и са в пъти по силни от класическите стари такива. Друг + е по дългия кабел ( но не винаги ) и евентуално позлатения жак ( за което само теоретично би трябвало да е по добре :-) ). Дали да отменяш си решаваш ти, но мисля, че няма да има кой знае колко фрапиращи разлики между двете. Най добре е при такива покупки на място, нали знаеш. Да чуеш да видиш и така :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от Style »

Поръчай си тия Philips :wink:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от CzaR »

Аз лично бих си поръчал Филипса. Първото което е по-евтини, ако не ти харесат как звучат може да бъдат продадени. И евентуално да се закупят другите. :) Принципно по-скъпото е по-добро, но не винаги е така. :)

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от moses »

Имам 1 приятел, които има същите филипс, но без микрофона и не е доволен изобщо :wink:
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от Fair Play »

Аз лично бих спестил още 40лв, за да закупя рейзър електра (или някой продукт от Analog / USB PC моделите им) или логитеч :)
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от r3l4x4 »

Нито едните.... нито другите :naughty: не стават за гейминг колкото и реклама да правят за това иначе имам наблюдения относни филипса и не са добри и разликата е много голяма спрямо моите steelseries. Подкрепям мнението за събиране на пари 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от Fair Play »

r3l4x4 написа:Нито едните.... нито другите :naughty: не стават за гейминг колкото и реклама да правят за това иначе имам наблюдения относни филипса и не са добри и разликата е много голяма спрямо моите steelseries. Подкрепям мнението за събиране на пари 8)

Много добро качество предлагат steelseries (бях ги забравил в по-горния пост :lol: )! Но и другите не са гола вода.
Трябва да ги пробваш на място преди да закупиш каквото и да било.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от aXNJI »

minute написа:Според мен Филипса, не само защото по - ми харесват като марка. Не, че Термалтейк са лоши но не съм сигурен в производството им на слушалки точно :-). Предимствата на Филипса според мен:

1. По - удобни:
2. Ще свирят по силно заради повишената максимална сила на входящия сигнал, смисъл на Филипса можеш да подаваш до 500мв сигнал което е пет пъти повече отколкото на другите. Тоест щом има възможност за подобно входно ниво (не е задължително винаги да са ти на макс) си мисля, че ще са по качествени като изработка и като качество на звука, щом при 500мв, от Филипс смятат че няма да има изкривявания значи ще да е по - добре :-).
3. Производителя (както казах по - горе).

Степенувал съм ти ги по важност според мен, да са удобни, да са качествени (не само на звук но и на изработка, с цел по - дългото им използване), и производителя да има традиции в подобен бранш.
Съгласен съм. Но единствената причина да може да се вкара повече сигнал е защото през жака не излиза такава мощност както през USB :)
И ако съм научил нещо от учителя ми по цифрова схемотехника, то е:

Колкото повече омове е импеданса при магнита толкова по-силни са слушалките, търси тези с повече импеданс, това значи по-голяма амплитуда при говорителя и съответно по-силен звук.

Както релакса каза steelseries са една доказана марки за такива стоки и ето няколко модела които ти подбрах, но трябва да спестиш още 50-60 кинта :)
SteelSeries 5H v2 Първия линк го бях объркал, моделите бяха едни и същи на 99% :lol:
SteelSeries 7H USB Gaming Headset with Virtual Surround 7.1 Sound (Black)
SteelSeries 4H

И оставяме най-добрите според мен, за най-накрая. Това са слушалките с най-добри параметри които видях + това са най-добри като цена SteelSeries 3H VR :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Моля бърз съвет?!?

Мнение от de_vlak »


Отговори