бан!

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
SmAcK**
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.09.2011, 13:20
Мишка: A4
Ник в CS: SmAcK

Re: бан!

Мнение от SmAcK** »

r3l4x4 написа:Про казва - Виновен
Какво ПРО си ти е цървул да не си правил пари от цс е смешко "ПРО КАЗА дибил xxHXAHAxhaXHAHXAH не ме ебе дали ще имам бан или не в сървара ви ,но ми е смешно както си играеш и ти лепат бан за нищо и тоя ПРО КАЗА hxah как да не му теглиш един шамар XhxHXAhxAHa :DD::
ZoNe !?!?!!?

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: бан!

Мнение от minute »

SmAcK** написа:
r3l4x4 написа:Про казва - Виновен
Какво ПРО си ти е цървул да не си правил пари от цс е смешко "ПРО КАЗА дибил xxHXAHAxhaXHAHXAH не ме ебе дали ще имам бан или не в сървара ви ,но ми е смешно както си играеш и ти лепат бан за нищо и тоя ПРО КАЗА hxah как да не му теглиш един шамар XhxHXAhxAHa :DD::

Въздържай, се от подобни коментари!!! Както се сещаш дискутираме ТВОЯ бан!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

SmAcK**
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.09.2011, 13:20
Мишка: A4
Ник в CS: SmAcK

Re: бан!

Мнение от SmAcK** »

Аз не виждам какво има за дискутиране не знам какви филми си вкарва в главата това момче пък и "ПРОТО" :D за вектори диагонали радикали или какво е там XAHXahHAHxha влизам правя 4 рунда и ми слагат бан това каде го има може би само в Златната верига Психо.Бил съм админ на много по големи вериги някой играчи знаят и каде такава дивотия не съм правил да бана някой заради математическите ми изчисления ,че нямало как да стане така ЦИРК !!! Затваряйте Темата дали съм с бан или не се тая аз няма да влезна повече тука като има такива ПСЕВДО АДМИНИ ,а те не са и малко има хора които не знаят за какво са админи . .. 5 пъти пиша на оня Jaco ли какъв е там незнам и аз Запушват входа нарочно да не минаваме другите той вика АЗ какво да направя еее Аз ли да им правя забележка е пич ти си админа не аз това е само един случай от многото мн мн ама мн слаб колектив Чао. Lock!!!!!!
ZoNe !?!?!!?

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: бан!

Мнение от aXNJI »

БИЛ си админ. Но явно вече не си. Което говори ти колко ставаш за такъв, пък си тръгнал да правиш забележки на колегите... смях в залата :lol:
Поне гледа ли демото, което админа който те банна, сложи тук? Това демо не е чисто.
В твоя случай беше ясно че имаш екстри, няма смисъл да те чака повече от тия 4 врътки за които орева форума, пък и нагъл... продължава да спори и обижда.
И първия му пост на смехуркото... кандидатура пернал за админ. Мммда определено ставаш за админ, като ти гледам държанието...
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: бан!

Мнение от r3l4x4 »

Той... "Копилуето" го е казал много добре 8) Всеки ден виждам как се развиват "измамниците". Виждал съм Уау хак, който от личното си демо излиза чист, частичен норекойл- няма хващане, айм хак , който хваща само на определено разстояние от главата - няма хващане и много други скриптове и програми, за който много малко хора знаят, че въобще могат да станат и маниак много искам да ми удариш един шамар... ама да е стабилен... щото нали съм дебил и може да не усетя нищо от женското ти присъствие
I'll **** you till you love me

SmAcK**
Новак
Мнения: 9
Регистриран: 09.09.2011, 13:20
Мишка: A4
Ник в CS: SmAcK

Re: бан!

Мнение от SmAcK** »

"Про" само доказваш колко си зле пич ,а пък за оня ахил няма да коментирам един от псевдо админите Първият ми пост бил за админ как няма да е за админ е ******* нали ви гледам ,че за никакъв уи не ставате банвате играчите,а хакерите си играят леваци А Про ако ще ти стане по добре мога с женската си ръка да ти бръкна в гейското дупе пък да ти стане хубаво ПРО СЕ ПИШЕ ЧАК нямаш ли срам e ... От ей такива админи като вас умряха едни от най хубавите вериги за цс като headoff,eurokom ...
ZoNe !?!?!!?

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: бан!

Мнение от r3l4x4 »

Каза ли нещо ?
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: бан!

Мнение от tAkethAt »

SmAcK** написа:"Про" само доказваш колко си зле пич ,а пък за оня ахил няма да коментирам един от псевдо админите Първият ми пост бил за админ как няма да е за админ е ******* нали ви гледам ,че за никакъв уи не ставате банвате играчите,а хакерите си играят леваци А Про ако ще ти стане по добре мога с женската си ръка да ти бръкна в гейското дупе пък да ти стане хубаво ПРО СЕ ПИШЕ ЧАК нямаш ли срам e ... От ей такива админи като вас умряха едни от най хубавите вериги за цс като headoff,eurokom ...
Мхм, ама по-добре да не беше пускал тема с оплакване, като ще правиш такива панаири .. Така си спечели удължаване на бана и бан и от форума..
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: бан!

Мнение от aXNJI »

В глава пълна с фашкии ти мозък си тръгнал да наливаш. Хабиш се излишно тейк.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: бан!

Мнение от minute »

Играча е с бан от форума за винаги, бана му в сървърите така или инак си е постоянен! И да беше невинен с държането си залужи бан.

Ключ.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Заключена