оплакване от ланселот

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от r3l4x4 »

Мосес имаш ли да кажеш нещо и за кофти държанието към играчите?(мога да изкарам много - изкарах само това защото ме дразни най-много) И сериозно ли казваш, че е нормално да се говори така- приятно ли ти е ? Хората грешат и докато не платят за грешките си- ще ги повтарят :wink: И суровия не е админ - място за сравнение няма - какво ще му сложиш 1-2 дни бан и това е(банвал съм го и за 1 седмица)... но за админ какво правим ?Имали сме и админи, губили правата си за 8-9 месеца заради такива неща :shifty:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от CzaR »

Аз ще бъда кратък и ясен :idea: Не е допустимо такова държание и реплики от админ. Доста админи бяха наказани и ланселот също трябва да бъде наказан :!: Наказанието което аз бих му наложил е 5 дни.
Последна промяна от CzaR на 08.05.2012, 23:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: оплакване от ланселот

Мнение от minute »

Явно, чашата преля :-(. Пускам една лична кореспонденция между мен и Ланс от преди няколо дни където го моля точно за това, да промени малко държанието си. Чете се от долу на горе.
Съжалявам Ланс, но според мен наказанието си е перманентно отнемане на правата, или поне докато не докажеш по някакъв начин, че ги заслужаваш отново.


Re: Малка забележка!
Изпратено на: 29 Апр 2012, 11:17
от lanselot

Със moses така си говорим, затова му казах парцал. Това той мн добре го знае. Като казах форумджия, исках да кажа, че аз съм този който играе най-често в класика сигурно, и знам какво е положението вътре, а той ми обяснява неща за тускана, които без да е влезъл и да ги се увери с очите си, няма как да ги твърди. Прощавайте все пак за острия език

Малка забележка!
Изпратено на: 28 Апр 2012, 21:46
от minute

Ланс, намали малко оборотите. Смисъл оправи си езика към колегите и потребителите на форума инак ще има наказания. Само в последната ти тема има няколко изказвания, които разбирам, че не са точно обиди (като "парцал" "форумджия" и т.н.), но този "Софийски" жаргон не е подходящ за отношение към колеги и съфорумци. Никой от потребителите на Psycho не е заслужил такова отношение и пренебрежение от твоя страна (все пак едва ли си нещо повече от който и да е потребител тук). Не ти казвам да си промениш мнението, всеки е свободен да казва каквото иска (с малки изключения), а просто да промениш начина по който го правиш (поне малко) .
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
mr.klaas
CS Admin, Jr.
Мнения: 135
Регистриран: 20.12.2010, 18:24
Мишка: ddz

Re: оплакване от ланселот

Мнение от mr.klaas »

CzaR написа:Аз ще бъда кратък и ясен :idea: Не е допустимо такова държание и реплики от админ. Доста админи бяха наказани и ланселот сещо трябва да бъде наказан :!: Наказанието което аз бих му наложил е 5 дни.
+1

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: оплакване от ланселот

Мнение от moses »

r3l4x4 написа:Мосес имаш ли да кажеш нещо и за кофти държанието към играчите?(мога да изкарам много - изкарах само това защото ме дразни най-много) И сериозно ли казваш, че е нормално да се говори така- приятно ли ти е ? Хората грешат и докато не платят за грешките си- ще ги повтарят :wink: И суровия не е админ - място за сравнение няма - какво ще му сложиш 1-2 дни бан и това е(банвал съм го и за 1 седмица)... но за админ какво правим ?Имали сме и админи, губили правата си за 8-9 месеца заради такива неща :shifty:
Нямам какво да кажа - казал съм го горе има нужда от промяна по какъв начин вие ще решите. Идеята е в това, че лога който си изкарал е просто разговор между нас и мнението му за даден човек, проведен в цс ,а не в skype примерно. Не може да го съдим И за това , че не харесва някой или нещо понеже сме хора и сами си избираме какво да харесваме и какво не. Това дали харесва някой е едно, а как се държи с него е друго. И разбира се , че можеш да изкараш логове знаем какъв човек е, но по тази логика сигурно за повечето от нас могат да се изкарат логове всички имаме кирливи ризи.
Ясно е, че при него чашата преля, както е ясно какво ще стане, тъй че май няма смисъл да си чешем езиците повече.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: оплакване от ланселот

Мнение от aXNJI »

Банда много писане, много нещо...

Не знам дали само аз мисля така, но според мен доста се отдалечихме от темата. Съгласен съм с мозес, всеки има избухвания, някой по-големи, някой по-малки, хора сме, щом имаш емоции няма как да нямаш избухвания, въпроса е къде ще се забие иглата и дали ще е на болно място. И за лога... ем също може да е дразнещ, може да не е негова работа кой е хубав и кой не и да изказването на последния ред е грубо и жаргонно, но е изказвал мнението си, пред мозес. Не е било публично достояние до този момент.

Но да се върна на темата. Ланс може да е малко груб на моменти и с пиперлив език както става ясно от последната издънка, но пък си върши работата. Перманентно наказание според мен е ПРЕКАЛЕНО строго, аз ще подкрепя цезар в случая за временното наказание, но ще предложа 10 дни /като съм склонен да се съглася и на седмица :lol: /.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: оплакване от ланселот

Мнение от lanselot »

Като ви се от отдаде възможност и максимата "на умряло куче, нож вадиш", напълно важи, но този път аз умряло куче не виждам. Езикът на мен няма да ми бъде променен. Аз някак си основна причина за перманентно отнемане не виждам, но нека ми бъдат свалени правата завинаги. Все пак си мисля, че 282 часа игра са прекалено много, но нали уж трябва да си вършим работата и да влизаме да оправяме поразиите ха. Никога не е ви е било удобно да разговаряте или да спорите с мен, защото аз си казвам нещата с истинските имена. Извиних се на момчето задето обидих приятелката му, но това че обиди майка ми, а преди това и др-те игачи ме наведе на мисълта да го банна. Кво ти разправям. Оназ ми казва да не и викам така. Как да наричам човек, който чуждо мнение не зачите, има най-грозния език, който може да използва момиче, имаща се за голямата работа. Момиче лишено от всякъкво възпитание и култура. Релакс, сори братле, ама изкара най-простия лог, който съм виждал. Защо не се разровиш да видиш тя кви е ги е дробила, щото лично са ми казвали??? А знаете ли кое е най-хубавото? Че от тази ситуация излизам аз печелившия. И не защото ще ми бъдат махнати правата и тва е со куул, а защото се видя кои са мишките и кои чакат и най-малка възможност, да си напишат перманентните боламачи. Факт е също така, че не оценявате и това което се опитвам да направя относно сървърите. Именно идеята да върви напред и нагоре, ме стимулираше да влизам по-често и да има редовен контрол. Някак си, освен злобни коментари от полезрението не ми се мярна 1 смислен довод, за отнемане на правата. И все пак, има хора от веригата с които ти е кеф да общуваш и имат акъл в главата, за което отново съм благодарен на психото. Форца Милан, народе простей и затъвай
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: оплакване от ланселот

Мнение от SorrowMind »

Пак ще ти повторя, ако не бе убидил приятелката ми, а само беше предупредил, нямаше да се стигне до тук. +това аз казах ако искаш може да говориш така за майка си (за някой, който познаваш имам в предвид), но не и за приятелката ми (след като не я познаваш). И след бана вече те нахраних на майка. Ти ми се извини така че е редно и аз да ти се извиня. Колкото за Герито, до някъде си прав, че не зачита чуждото мнение, или по-скоро зачита го тогава когато и е удобно. Но за езикът.. не е така, ти явно си нямаш на идея какъв език използват бургазлийките.
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от CzaR »

Моля, някой главен админ да заключи темата и да реши за колко време да се отнемат правата на ланселот. Достатъчно се разтегна и тази тема.

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Cartman »

@lanselot ,евала мъжки думи!!!
Спечели ме,мислех те за друг типаж. Обичам хората,които си казват всичко в очите.За Гергана си много прав.
Лека вечер от мен!
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от r3l4x4 »

lanselot написа:Като ви се от отдаде възможност и максимата "на умряло куче, нож вадиш", напълно важи, но този път аз умряло куче не виждам. Езикът на мен няма да ми бъде променен. Аз някак си основна причина за перманентно отнемане не виждам, но нека ми бъдат свалени правата завинаги. Все пак си мисля, че 282 часа игра са прекалено много, но нали уж трябва да си вършим работата и да влизаме да оправяме поразиите ха. Никога не е ви е било удобно да разговаряте или да спорите с мен, защото аз си казвам нещата с истинските имена. Извиних се на момчето задето обидих приятелката му, но това че обиди майка ми, а преди това и др-те игачи ме наведе на мисълта да го банна. Кво ти разправям. Оназ ми казва да не и викам така. Как да наричам човек, който чуждо мнение не зачите, има най-грозния език, който може да използва момиче, имаща се за голямата работа. Момиче лишено от всякъкво възпитание и култура. Релакс, сори братле, ама изкара най-простия лог, който съм виждал. Защо не се разровиш да видиш тя кви е ги е дробила, щото лично са ми казвали??? А знаете ли кое е най-хубавото? Че от тази ситуация излизам аз печелившия. И не защото ще ми бъдат махнати правата и тва е со куул, а защото се видя кои са мишките и кои чакат и най-малка възможност, да си напишат перманентните боламачи. Факт е също така, че не оценявате и това което се опитвам да направя относно сървърите. Именно идеята да върви напред и нагоре, ме стимулираше да влизам по-често и да има редовен контрол. Някак си, освен злобни коментари от полезрението не ми се мярна 1 смислен довод, за отнемане на правата. И все пак, има хора от веригата с които ти е кеф да общуваш и имат акъл в главата, за което отново съм благодарен на психото. Форца Милан, народе простей и затъвай
Искаш смислен довод ли ? Питам - Защо се държиш надуто с играчите и постоянно демонстрираш, че си повече от тях и понякога обиждаш? И след като има мишки, които чакат да си сложат перманентните боламачи- защо ти още имаш права ? Много обичаш да се правиш на интересен понякога, но в тези моменти не мислиш много-даже хич :wink: А за логове на бастарка - вадил съм доста... дори за да спреш да ми говориш глупости.. ще ти напомня, че дори заради теб съм вадил нейн лог, за да те защитя :!: Ако и сега беше прав - пак щях да го направя... за това се замисли къде е мишлето 8) И да играта постоянно се следи :wink: да не мислите , че сървара може да бъде оставен всеки да прави каквото си иска :?: Мен не ме впечатли с този опит да кажеш каквото и да е :!: Всеки си изпуска нервите, но при теб е системно :!: Колко време според теб се надявам да промениш нещо малко в държанието си :?: И освен това наказанието още не е ясно, но съм твърдо против да е перманентно, защото явно не съм мишка според критерия ти :lol:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: оплакване от ланселот

Мнение от minute »

lanselot написа:....Езикът на мен няма да ми бъде променен......
Какво да кажа повече? Човека иска да си се държи както си е свикнал и това е. Съжалявам Ланс, но съм ти го казвал и преди не можеш да се чувстваш по - велик от някого (това е позволено само на Xel), още по малко без да го познаваш лично. Ти не спря да тъпчеш да мачкаш със държане, хапливи забележки и обиди 99% от потребителите на сървърите. Съжалявам, но и аз си стоя зад мнението за постоянното отнемане не мога да позволя системно лошо държаш се човек да продължава да бъде член на екипа, още повече и след продължаващото ти високомерно държане и използването на епитети като мишки и други подобни! Нямаш си и на идея колко труд време и средства са вложени в тази верига и трябва да разбереш, че не може човек от екипа да се държи по - подобен начин! Съгласен, съм също така, че със твоите 282 часа игра си допринесъл за сървърите достатъчно (може да съм мишка но не съм сляп), но пак ти казвам ти си АДМИН е човек, така ли трябва да се държиш към играчите и останалите ти колеги? Ако за теб да бъдеш администратор не означава нищо или пък означава, че ще бъдеш нещо повече значи наистина нямаш място в екипа.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: оплакване от ланселот

Мнение от lanselot »

Толкова и следите сървъра значи. Изпускал съм си нервите, но винаги е било във форума. Единични са случеите вътре в сървъра, да не кажа и, че се броят на едната ми ръка. Говорите наизуст. Това за мишката, не го разбрахте, явно не трябва да давам примери, след като оставам неразбран. Минутке, кога бе братле, постоянно съм демонстрирал, че съм повече от играчите вътре. Защо ги говориш тия простотии ми обясни. Как така ти от 1 сложен бан си направи този извод, съжалявам, но не мога да се съглася с теб, защото лично съм си сложил вето, да се държа надменно вътре. По друг начин стоят нещата във форума. Вътре е за игра, тук е за съждения и дискусии. Да съм напсувал някого - НЕ. Опитвате се имам чувството, да промените характера на хората, заради това, че не ви е удобно това, което те мислят, чувстват и говорят. Колкото и да ви е криво, аз си изпълнявам длъжността "админ", повече от добре, това че съм имал хаплив език във форума, не допринася минуси за играта в сървъра... Релакс, тъпо е да омаловажаваш казаното от мен, понеже всичко казано е истина братле и не съм казал, квото и да е... И грешно си разбрал думата мишка. Критерия за тази дума е следния - има хора, които чакат гол и бос, да им падне, някоя пеперуда и да я разкъсат едва ли не - Идентичен е случея.
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: оплакване от ланселот

Мнение от minute »

Ок, съгласен съм, че "избухвания" в сървърите са пренебрежимо малко, но колкото пъти съм бил инкогнито в сървърите няма как да знаеш! Съгласен съм, че и за това надменно държане което съм засичал в СЪРВЪРИТЕ или поне аз го тълкувам като такова, също мога да съм в грешка защото когато си толкова често вътре както теб е ясно, че можете да си имате определени "закачки" с играчите вътре за които аз няма как да знам, че са такива, без да знам предисторията която може да е от преди няколко дни, че и повече. НО форума е тясно свързан със сървърите, не може тук да си един, и то с отношение към "колеги" в сървъра да си друг. Това е факта който най - много ме дразни в твоето поведение, отношението към екипа. Като не те кефи някой, по добре си замълчи, не е нужно да е "онази", "смрад" и др. подобни. Точно за това съм те помоли и в личното съобщение, имай си мнение, просто оправи начина по който го изказваш, това не означава, че искам да ти променям характера, разбиранията или каквото и да било друго.

P.S. И все пак тук е демокрация, и явно няма да ти се махнат правата за постоянно не, че не може но не е в това смисъл на развитието на веригата което желаем, чакам предложения за период, но 5 дни или седмица са малко!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от r3l4x4 »

lanselot написа:Толкова и следите сървъра значи. Изпускал съм си нервите, но винаги е било във форума. Единични са случеите вътре в сървъра, да не кажа и, че се броят на едната ми ръка. Говорите наизуст. Това за мишката, не го разбрахте, явно не трябва да давам примери, след като оставам неразбран. Минутке, кога бе братле, постоянно съм демонстрирал, че съм повече от играчите вътре. Защо ги говориш тия простотии ми обясни. Как така ти от 1 сложен бан си направи този извод, съжалявам, но не мога да се съглася с теб, защото лично съм си сложил вето, да се държа надменно вътре. По друг начин стоят нещата във форума. Вътре е за игра, тук е за съждения и дискусии. Да съм напсувал някого - НЕ. Опитвате се имам чувството, да промените характера на хората, заради това, че не ви е удобно това, което те мислят, чувстват и говорят. Колкото и да ви е криво, аз си изпълнявам длъжността "админ", повече от добре, това че съм имал хаплив език във форума, не допринася минуси за играта в сървъра... Релакс, тъпо е да омаловажаваш казаното от мен, понеже всичко казано е истина братле и не съм казал, квото и да е... И грешно си разбрал думата мишка. Критерия за тази дума е следния - има хора, които чакат гол и бос, да им падне, някоя пеперуда и да я разкъсат едва ли не - Идентичен е случея.
Ами тогава кажи кое от казаното от мен не е истина ? 8)
I'll **** you till you love me

Отговори