оплакване от ланселот

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
opi
CS Admin, Jr.
Мнения: 176
Регистриран: 03.05.2011, 18:38
Мишка: ddz

Re: оплакване от ланселот

Мнение от opi »

:text-+1: Мнение от bastarka » 08 Май 2012, 10:46
Тихи ви искам,защото и двамата сте невероятно криви!Никой от вас няма да се признае за виновен нито за невинен не ми се слушат пак детските спорчета.
Аз предлагам и 2вама за наказание :evil:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
XeRo
Big Boss Pro Player
Мнения: 401
Регистриран: 06.09.2007, 00:43
Мишка: Logitech G203 Prodigy
Ник в CS: XeRo
Местоположение: Бургас
Контакти:
Зареждане…

Re: оплакване от ланселот

Мнение от XeRo »

Ще предприема сериозно мерки и за 2-ма ви, ако продължавате с това си държание, на всичкото отгоре ланселот недопустимо е админ на псува така по такъв начин.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: оплакване от ланселот

Мнение от minute »

XeRo написа:Ще предприема сериозно мерки и за 2-ма ви, ако продължавате с това си държание, на всичкото отгоре ланселот недопустимо е админ на псува така по такъв начин.
+1 :naughty: :shhh:
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: оплакване от ланселот

Мнение от lanselot »

Ся пък съм псувал. Имате доста изкривени представи. Това ми напомня на случея, дето оназ ме беше обвинила в "неправомерен" бан, задето 1 псуше кат` хамалин. Баннал съм човек дето обижда на майка, чети малко молим...
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: оплакване от ланселот

Мнение от SorrowMind »

от лога се вижда като написах "... копелета" ти ме предупреди и започна да убиждаш аверката ми, без да съм казал нищо :) след което ти казах, че ако искаш може тъй да говориш за майка си, но не и за приятелката ми, ясно!? после вече ти ме банна, и докато ми изписваше, че съм баннат.... ти сипах ярмица :) и пак ще го направя ако убидиш някой - било то приятелите ми или роднините :)
П.С: ако просто беше предупредил, без да убиждаш, нямаше да се стигне до тук :)
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

SorrowMind
Пристрастен
Мнения: 131
Регистриран: 09.10.2011, 20:00
Мишка: Razer Lachesis
Ник в CS: SorrowMind
Местоположение: Burgas

Re: оплакване от ланселот

Мнение от SorrowMind »

http://file.bg/c162598hwSdf
ето желаното демо.. само да поясня, това "олигофрен", "майка ти да е*а" и т.н. са СЛЕД като беше сложен бана (във времето между бана и автоматичното изхвърляне от сървъра). Те не са причината за бана.
Последна промяна от SorrowMind на 08.05.2012, 18:07, променено общо 1 път.
No challenge is big enough!
Pain is temporary, Glory lasts forever!
Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

Потребителски аватар
Vendetta
CS Admin
Мнения: 82
Регистриран: 20.09.2008, 22:49
Местоположение: Поморие
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Vendetta »

Ланселот, не се излагай. Дръж се в положение. :}}}
no mersy,no pity,no fear

Никога не е късно да научиш,че си идиот!

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: оплакване от ланселот

Мнение от bastarka »

Първо не се обръщай към мен с " оназ "!
Определено имаш сериозни пропуски във възпитанието :?
Все едно това няма никаква връзка с темата :shhh:
Вече смятам,че напълно затвърди мнението ми за теб. Ти си абсолютно изтървана работа и не ти е мястото в този екип поне не и докато не си дадеш ясната представа как да употребяваш дадените ти права :?
И преди да кажеш " бля бля бля бля ",ще ти кажа само едно,че от както си "админ",ти се държиш нетърпимо.От теб извира една безотговорност и лигня.И преди твоето " бля бля бля бля " отново ще спомена че 5 теми във форума и 5 бана за обида не те правят доходен и успешен 8)
Благодаря за вниманието!Обявявам най-церемонно,че повече по темата " Ланселот" няма да изпиша и една емоция/буква :?

П.С.
XeRo написа:Ще предприема сериозно мерки и за 2-ма ви, ако продължавате с това си държание, на всичкото отгоре ланселот недопустимо е админ на псува така по такъв начин.

Накратко +1 :shhh:
Изображение

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Cartman »

:character-oscar:
Последна промяна от Cartman на 09.05.2012, 02:34, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от r3l4x4 »

Видял съм доста високомерно и надуто държание от Ланселот. Но най-много ме дразни нещо подобно:

\L0404073.log"(84,37):L 04/04/2012 - 18:39:16: "DefuseR * LANSELOT[D]OBI<159><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text "zlatoto dali e hubavka ?")

\L0404073.log"(118,37):L 04/04/2012 - 18:39:29: "DefuseR * LANSELOT[D]OBI<159><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text "tq e po pi4aga ot onaq smrad")

\L0404073.log"(138,3):L 04/04/2012 - 18:39:36: "moses<174><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text " taka e")


Някой да има да каже нещо или по някакъв начин да извини държанието на Ланселот?
За SorrowMind -обикновен играч - псува - банвате го и проблема е решен , но "админ" да се прави на интересен и още повече да обижда и други от екипа - АЗ НЯМА ДА ГО ПРИЕМА И ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН :!: Такива звездички доста са минавали от тук - всичките свършват по един и същи начин. И за Бастарка какъв е проблема - не ти обръща внимание ли? Не се отнася към теб както с разглезен принц ? Най-добре не пишете нищо, защото наистина много се дразня :!:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Style »

СМЪРТ ЗА ГЪЛЪБА ДОБИ, ДОЛУ ПРАВАТА МУ :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Cartman
Ex-CS Admin
Мнения: 131
Регистриран: 25.01.2012, 20:31

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Cartman »

Style написа:СМЪРТ ЗА ГЪЛЪБА ДОБИ, ДОЛУ ПРАВАТА МУ :lol: :lol: :lol:
Да слагаме белите качулки и да го изгорим !!! Долу комунистите :lol:
Изображение

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: оплакване от ланселот

Мнение от Still Ballin »

Това не е академично , а още по-малко колегиално отношение момчета , аз лично имам само добри впечатления спрямо ланселот ... простете му :pray: :pray: , и той да каже повече няма да правя така (да се извини от хората ) и готово . Но може да има неща и случаи , за които не знам ....
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

jakoooo
CS Admin, Jr.
Мнения: 137
Регистриран: 18.06.2011, 02:28
Мишка: bez mishka
Ник в CS: Jako on Steroids

Re: оплакване от ланселот

Мнение от jakoooo »

Значи
1 питаш дали златото дали е хубава това според мен не е твоя работа , пък ако искаш да знаеш като голям мъж отиваш и питаш .
2 наричаш КАКА ми смард :naughty: не брато не съм сагласен това са хора от екипа :) плус това си админ :snooty:
3 ланселост е добро момче НО тоя лог дето батко рел го искара не съм сагласен :!: тря се вземат мерки това е от мен :hand: :) .

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: оплакване от ланселот

Мнение от moses »

r3l4x4 написа:Видял съм доста високомерно и надуто държание от Ланселот. Но най-много ме дразни нещо подобно:

\L0404073.log"(84,37):L 04/04/2012 - 18:39:16: "DefuseR * LANSELOT[D]OBI<159><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text "zlatoto dali e hubavka ?")

\L0404073.log"(118,37):L 04/04/2012 - 18:39:29: "DefuseR * LANSELOT[D]OBI<159><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text "tq e po pi4aga ot onaq smrad")

\L0404073.log"(138,3):L 04/04/2012 - 18:39:36: "moses<174><STEAM_ID_LAN><>" triggered "amx_chat" (text " taka e")


Някой да има да каже нещо или по някакъв начин да извини държанието на Ланселот?
За SorrowMind -обикновен играч - псува - банвате го и проблема е решен , но "админ" да се прави на интересен и още повече да обижда и други от екипа - АЗ НЯМА ДА ГО ПРИЕМА И ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН :!: Такива звездички доста са минавали от тук - всичките свършват по един и същи начин. И за Бастарка какъв е проблема - не ти обръща внимание ли? Не се отнася към теб както с разглезен принц ? Най-добре не пишете нищо, защото наистина много се дразня :!:

Какъв е проблема с този лог ? Разговор между него и мен + това е на say_team не сме писали пред всички да гледат. Поддържали сме някакъв разговор по време на игра и толкова.Това е неговото мнение за бастарка, което не е написано красиво , но знаем , че си имат някаква дразга. Не може всики да се харесваме на 100%. Това , че те не се понасят няма нищо общо с това дали стават за админи или не. Относно самия проблем с Sorrow и като цяло държанието н ланселот според мен вече е друга тема на разговор, там може да се търси вина и на двамата. А и друго в крайна сметка какво излиза : внимавайте какво пишете bigbrother гледа... стига . и ние сме хора и ние имаме емоции. Каквото и да е решението ще има губещи, но едно е ясното и Ние сме хора - грешим.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Отговори