Несправедлив бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от r3l4x4 »

de_vlak написа:Така пичуе и пички докато записвах тия моменти бяха просто първите 2минути и на есентиал фрага докато го търсих искарах другите 3 от 3 поредни рунда ако толкова не мислите ,че е хак нямате грижи ще си направя труда да направя 15мин филмче да се радване на хака му(ако толкова ва мързи да го гледате вие) ,но както каза Златото секи рунд който няма човече на дадено място той просто не гледа тои знае каде са търси ги и тия моменти ги искарахме във филмчето за вас които есентиал реши защото те са предостатачни.Надявам се нагативните коментари да идват от хора админи които са си направили труда да напишат просто сд-хак във търсачка и да са прегледали филмчето защото коментарите наистина са смешни дори комични за хора които имат титла във форума (Админ).
По-здрави de_vl@k :!:
Благодаря за труда ... да направиш клип 8) но е ненужно да се занимаваш да правиш клипчета за подобни индивиди- явни... бан и толкова :shifty: Единственото, което има значение е, че е баннат и бана му остава и ще бъде удължен с причина наглост на 1 месец 8) И е факт, че по малко от 2-3 % от админите в цял свят могат да усетят определени хакове и хакери- за това няма перфектни админи. Аз мога да се обзаложа, че вътре сега в сървара има във всеки сървар по 5-6 човека (хванете ги ако можете), които играят с непозволени средства. Кофтито е, че има хакове с който могат да изкарат чисто демо- те са на съвсем друга база и се виждат само от компа на който са пуснати или частични норекойли(хващането е абсурдно, но това не би ме спряло) 8) Админите са преди всичко да има ред в сърварите... има си такива, които да ловят 8) Ако искаш ме питай дали съм писал в търсачката cd hack 8) Скоро като оправя компа - ловът ще започне и този път няма да стрелям с ентера :dance:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от CzaR »

Леко се откланям от темата. С кое копче ще стреляш, щом няма да е с ентера ? :lol:

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Несправедлив бан

Мнение от Still Ballin »

de_vl@k , благодаря за клипчето !!!


Релакс може да се пробваш с F12 да гърмиш :)
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Несправедлив бан

Мнение от blinkin89 »

Нека и аз да се изкажа: Не съм дърпал клипчето, но според това от де_влак си е леко валлче, с изключение на последната врътка, където набива в тунела и може би още една от врътките ... или трябва да си адски късметлия, или си вал. За мен си е второто и все пак дано не съм прав. Изгледай клипчето, където се виждат двойките и кажи какво би си помислил ???

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Несправедлив бан

Мнение от aXNJI »

r3l4x4 написа:
de_vlak написа:Така пичуе и пички докато записвах тия моменти бяха просто първите 2минути и на есентиал фрага докато го търсих искарах другите 3 от 3 поредни рунда ако толкова не мислите ,че е хак нямате грижи ще си направя труда да направя 15мин филмче да се радване на хака му(ако толкова ва мързи да го гледате вие) ,но както каза Златото секи рунд който няма човече на дадено място той просто не гледа тои знае каде са търси ги и тия моменти ги искарахме във филмчето за вас които есентиал реши защото те са предостатачни.Надявам се нагативните коментари да идват от хора админи които са си направили труда да напишат просто сд-хак във търсачка и да са прегледали филмчето защото коментарите наистина са смешни дори комични за хора които имат титла във форума (Админ).
По-здрави de_vl@k :!:
Благодаря за труда ... да направиш клип 8) но е ненужно да се занимаваш да правиш клипчета за подобни индивиди- явни... бан и толкова :shifty: Единственото, което има значение е, че е баннат и бана му остава и ще бъде удължен с причина наглост на 1 месец 8) И е факт, че по малко от 2-3 % от админите в цял свят могат да усетят определени хакове и хакери- за това няма перфектни админи. Аз мога да се обзаложа, че вътре сега в сървара има във всеки сървар по 5-6 човека (хванете ги ако можете), които играят с непозволени средства. Кофтито е, че има хакове с който могат да изкарат чисто демо- те са на съвсем друга база и се виждат само от компа на който са пуснати или частични норекойли(хващането е абсурдно, но това не би ме спряло) 8) Админите са преди всичко да има ред в сърварите... има си такива, които да ловят 8) Ако искаш ме питай дали съм писал в търсачката cd hack 8) Скоро като оправя компа - ловът ще започне и този път няма да стрелям с ентера :dance:
Дай на Xel 5 тави мусака и ще ти излови всички хакери дето влизат в сървъра, даже и тези които не са влизали още, но смятат да влязат.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

KAPITAN`PLANETA
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 26.12.2011, 21:45
Мишка: mx 510 logitech
Ник в CS: KAPITAN`PLANETA

Re: Несправедлив бан

Мнение от KAPITAN`PLANETA »

не си хакер ХАХАХАХХАХАХХАХХ

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Несправедлив бан

Мнение от Fair Play »

Аз съм ЗА удължаване на бана или рестартиране на срока му.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Re: Несправедлив бан

Мнение от Ek3eKyToPa »

Изгледах го и какво ? Това, че не проверявам всеки път ме прави хак... че дупча от време на време врати и стени ме прави хак, че удрям случайни хеадшоти с 1 патрон пак ме прави хак, че мерника ми някак си е попадал на хора от другата страна на стената ме прави хак... Вие само speed hack не ми казахте, че сам. За мен и перманентен да сложите все ми е тая вече. Откакто ме баннахте играя в друг сървър по същия начин като във вашия, но там при 5 админа на линия никой не ме е нарекал хакер, по простата причина, че там не мога да направя положителен статс, не мога да убия 1/4 от играчите, които вадят статс от вида 50:2 и т.н. Някой спомена, че едва 2-3% от админите могат да заловят хак, а аз казвам, че от останалите 97-98% админи половината не могат да различат нормален играч от хак и банват наред.
А и още нещо - тъй като колегата админ от вашият сървър спомена, че имате проблем с хакери(или поне такива които мислите за такива) - един съвет. Има си 1 плъгин, който при задаване командата за бан на даден играч, не само банва ник/ип, но и банва компютъра като му прикача файл, така че дори и да си смени ип-то пак няма да може да влезне в сървъра. В сървъра, където играя в момента е с точно този плъгин и е 32/32 всеки път когато вляза.
Успех на админите на psycho-cs и хоста, да направите сървърите си по-добре защитени.

Чао и дано никога да не попадна на идиоти като вас, които както казах не могат да различат хакер от нормален играч.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Несправедлив бан

Мнение от essential »

Изображение

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Несправедлив бан

Мнение от Still Ballin »

:character-oldtimer:
Успех за напред! Научи се без хак!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Несправедлив бан

Мнение от de_vlak »

брат да не си скачал в/у главата си като малък за удоволствие =))))))))

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от r3l4x4 »

Ek3eKyToPa написа:Изгледах го и какво ? Това, че не проверявам всеки път ме прави хак... че дупча от време на време врати и стени ме прави хак, че удрям случайни хеадшоти с 1 патрон пак ме прави хак, че мерника ми някак си е попадал на хора от другата страна на стената ме прави хак... Вие само speed hack не ми казахте, че сам. За мен и перманентен да сложите все ми е тая вече. Откакто ме баннахте играя в друг сървър по същия начин като във вашия, но там при 5 админа на линия никой не ме е нарекал хакер, по простата причина, че там не мога да направя положителен статс, не мога да убия 1/4 от играчите, които вадят статс от вида 50:2 и т.н. Някой спомена, че едва 2-3% от админите могат да заловят хак, а аз казвам, че от останалите 97-98% админи половината не могат да различат нормален играч от хак и банват наред.
А и още нещо - тъй като колегата админ от вашият сървър спомена, че имате проблем с хакери(или поне такива които мислите за такива) - един съвет. Има си 1 плъгин, който при задаване командата за бан на даден играч, не само банва ник/ип, но и банва компютъра като му прикача файл, така че дори и да си смени ип-то пак няма да може да влезне в сървъра. В сървъра, където играя в момента е с точно този плъгин и е 32/32 всеки път когато вляза.
Успех на админите на psycho-cs и хоста, да направите сървърите си по-добре защитени.

Чао и дано никога да не попадна на идиоти като вас, които както казах не могат да различат хакер от нормален играч.
Замислял ли си се, че подобни плугини са забранени. Дори мога да изкарам точки от закона, който забраняват подобни неща 8) Мнението ти в случая е жалък опит да се направиш на велик, но си затъваш и ставаш за смях. Ще имаш не само бан от сървара - перманент... а и от тук (нагъл си, глупав, наивен и до най-висока степен си ограничен). Не може някакъв си на минус 2 годинки, бълващ глупости и играещ с хак да ни казва какъв е екипа. Информацията за 50:2 или за това, че без хак си тотално отрицателен знаеш къде да си я сложиш :!:
I'll **** you till you love me

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от Bat Stoqn »

ама вий още с него ли се занимавате :think: пускайте го по водата

Заключена