Несправедлив бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Несправедлив бан

Мнение от Ek3eKyToPa »

То щеше да е хубаво ако наистина бях хакер, ама...
Какво да се прави... Да наричаш някого, който не е играл цс от 3 години хакер си е направо смешно, но както и да е...

1. Ник: <-SG-> Ek3eKyToPa
2. Сървър: PsychoTraining's Dust2Only
3. Демо: http://file.bg/c165020UPoMr
4. Линк към бана: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=14813

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване спрямо plesnatiq

Мнение от essential »

Последно това оплакване от админ ли е или оплакване от неправомерен бан?
Гледахме те 3ма админи достатъчно врътки. Аз демото не мога да го гледам, за да посоча моменти понеже си на протокол 47. Така че се обръщам към колегите.

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване спрямо plesnatiq

Мнение от fefaka »

Ти си абсолютен уол.
Последна промяна от fefaka на 19.05.2012, 18:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Оплакване спрямо plesnatiq

Мнение от OldDirtyBastard »

ТИ БЕШЕ МЪЛНИЕНОСНО ПОРАЗЕН от plesnatiq :scared-shocked: :laughing-rolling: :!:

Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Re: Оплакване спрямо plesnatiq

Мнение от Ek3eKyToPa »

Оплаквам се по-скоро от бана.
Откат си имам - ако искате и на Team Viewer ме гледайте ако не ви се вярва.

Преди малко пак ме банна същия админ, тъй като съм бил влязал да играя по време на течащ бан. Ако може по-бързо съдете дали съм хак или не... Макар че по мое мнение не би трябвало да има проблеми.

От админа оплакване нямам - сметнал е , че съм бил хак - банна ме. Ето качих демото като доказателство - ако искате и на SPEC ме вижте как играя...

Просто нямам какво повече да каже. 1 колега ми препоръча сървъра. Каза ми, че си има админи , защити и т.н. и след 3 години почивка от CS на 2рият ден решихте, че съм хак.

Надявам се скоро да получа отговор. Приятен ден.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване спрямо plesnatiq

Мнение от essential »

30 минути те гледахме на SPEC, защо смяташ, че не сме?
Пак ще помоля, колегите, които са на protocol47 да прегледат демото и да се изкажат.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от zlatoto »

Дори не доизгледах демото... В началото се прикриваше, че нямаш екстри ама после сам се издаде :wink: Като цяло още с първия фраг ми грабна вниманието :lol:

Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Re: Несправедлив бан

Мнение от Ek3eKyToPa »

Много интересно какво ме е "издало да съм бил хакер" като не съм. Много ми е чудно - посочи ми моменти в демото, които мислиш, че съм чийтвал. Просто си умирам от мисълта да се посмея на безумните "чийтвания" , за които говориш. Тъй и тъй няма някой интересен нов филм да си изтегля, ше се посмея на грешката ти.

Прегледах първите 20 минути на 2х скорост - 1вият килл си бе чист късмет...
По нататък единственото нещо, което лично аз бих сметнал за хак е дупченето през стените - при всички ситуации съм видял, че от другите страни има някой или се кашират там редовно. Ако нещо друго не ти харесва кажи ми - ще прескоча до съответният момент и ще видя какво ви вълнува.

Използвай бутона EDIT!

Потребителски аватар
OldDirtyBastard
CS Admin, Jr.
Мнения: 395
Регистриран: 04.05.2011, 19:30
Ник в CS: OL' DIRTY BASTARD IZ NO GOOD

Re: Несправедлив бан

Мнение от OldDirtyBastard »

Once thunderstruck, twice shy :oops:

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Несправедлив бан

Мнение от Still Ballin »

Гледахме те с колегите достатъчно време , за да преценим че си бил с хак . Искам мнение и от другите колеги !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от CzaR »

Аз също гледах демото, доста моменти си явен, най-вероятно си бил он/офф. :)

Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Re: Несправедлив бан

Мнение от Ek3eKyToPa »

Еми какво да кажа ... или вие не може да различите хакер от нормален играч, или аз играя така все едно съм с хак или просто когато админа, който ме банна беше репортнат - вие се застъпяте за него. Друга причина няма просто.

Ще си изчакам бана пък ако пак решите да ме отстраните - гледайте да е с причина поне: обида, флаш на съотборници и т.н. , тъй като мен с хак просто не може да ме сварите, защото не ползвам. Пък ако пак решите, че съм хак ви казах - пускам Team Viewer-a и ще ви оставя да се наслаждавате на играта ми колкото искате.

Ще се видим след седмица.

foreignn
Редовен
Мнения: 81
Регистриран: 21.04.2012, 23:43
Ник в CS: Cr4

Re: Несправедлив бан

Мнение от foreignn »

Демото беше прегледано и според мен цъкаш на on/off.А за това,че прекалено много вярваш в себе си - правиш си видео чрез фрапс / камтазиа със същата игра,защото всеки човек си има различен стил на игра и да видим дали използваш помощни средста.Мислиш ли,че някой админ ще иска да банне играч без причина (Така веригата губи хора).

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Несправедлив бан

Мнение от M-Power »

Гледах го демото и аз. Моя излишен коментар :) по него е че няма Он/Офф. На моменти просто мерника му е там където не трябва и го мислите за Wall. Толкова хора не видя, докато си минаваше из картата че все едно BOT EASY на ДЕМО гледах :) Прекалено малко му бяха Лъки Шотсовете че да е Wall. Лично мое нетежащо и излишно мнение по въпроса :)
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от fallangel »

M-Power написа:Гледах го демото и аз. Моя излишен коментар :) по него е че няма Он/Офф. На моменти просто мерника му е там където не трябва и го мислите за Wall. Толкова хора не видя, докато си минаваше из картата че все едно BOT EASY на ДЕМО гледах :) Прекалено малко му бяха Лъки Шотсовете че да е Wall. Лично мое нетежащо и излишно мнение по въпроса :)
На същото мнение съм, за мен е чист.

Заключена