Несправедлив бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
distance
Ex-CS Admin
Мнения: 155
Регистриран: 22.07.2010, 15:23
Мишка: 3.5

Re: Несправедлив бан

Мнение от distance »

И за мен е чист. Къде го видяхте тоя Wall и аз не знам.

Ek3eKyToPa
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 19.05.2012, 13:49

Re: Несправедлив бан

Мнение от Ek3eKyToPa »

Ето вижте, че има и хора, които виждат, че не съм хакер. Според вас един нормален човек би ли постнал демото си ако бе хак...
Докато играх имаше косур хора, които ползват или играят сякаш ползват хак (да не давам имена, че може да нараня нечий чувства), че моето игране пред тяхното си е все едно да сравниш прохождащо бебе с някой спортист.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от zlatoto »

M-Power написа:Гледах го демото и аз. Моя излишен коментар :) по него е че няма Он/Офф. На моменти просто мерника му е там където не трябва и го мислите за Wall. Толкова хора не видя, докато си минаваше из картата че все едно BOT EASY на ДЕМО гледах :) Прекалено малко му бяха Лъки Шотсовете че да е Wall. Лично мое нетежащо и излишно мнение по въпроса :)
Едни ги вижда през стените, че са там, други които минават не ги вижда... От Х през вратата на 2 пъти ги чакаше и знаеше, че са там, а като нямаше никой дори не поглеждаше нататък!
И защо като няма никой край него не се оглежда, а като има някой скатан той започва да се оглежда... Както и в тунела, където един чакаше. 3ма човека с админски wall са го гледали... За мен си ON/OFF

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Несправедлив бан

Мнение от essential »

Представете си следната ситуация. Стои терорист на малка тъкмо излезнал от тунела и както половината игри се запътва към Х. Отвън има Контра, който е на кашоните при дупката и не се вижда. Нашият човек пуска зоома пред вратата като нито гледа вратата, нито гледа дупка, а гледа през стената със зуум точно в контрата. Фактически това е безумно, понеже веднага може да те убият от дупката или вратата. Това беше поредното такова изпълнение, в което ги поглеждаше през стената. Значи, на крачка съм да си сваля кракнат CS на 47 и да изрежа няколко откъса с wallhack как ги гледа! И да, това не е случайно слагане на мерника преди да излезе, това си е чисто гледане. Също така ми харесва, как третият админ, който също го хулеше с реплики 'за мен е явен' не пише нищо в темата и отказва да вземе участие.

Поздрави,
Чичо Ники.

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Несправедлив бан

Мнение от Still Ballin »

И за мен си оставаш с хак , защото не малко време ти висяхме 3-ма админа на главата и ти следяхМе всяка стъпка !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Несправедлив бан

Мнение от lanselot »

Що така го хулиш бе ;dd
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Несправедлив бан

Мнение от Still Ballin »

lanselot написа:Що така го хулиш бе ;dd
Ми брат нищо лично нямам към него , но и ти да беше в игра с него и да беше го следял как си слага мерника по тях и им излиза на стрелба, как ги следи с мерника си ... Ми е чудно какво щеше да направиш ? а и бяхме 3 админа на едно мнение !!!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Несправедлив бан

Мнение от essential »

de_vl@k си направи труда да извади някакви моменти. Тези моменти според мен и него се отличават най-много:



0;42 голям екшън
Моментът, за който аз споменах започва от 1;39
Последна промяна от essential на 20.05.2012, 21:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bulletstorm
CS Admin, Jr.
Мнения: 228
Регистриран: 29.04.2011, 00:19
Мишка: с кабел
Ник в CS: как дое
Местоположение: у нази на компа
Аватарът на tanko 1
Зареждане…

Re: Несправедлив бан

Мнение от bulletstorm »

0:42 е толкова явен......
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Несправедлив бан

Мнение от eldynari »

bulletstorm написа:0:42 е толкова явен......
+1

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Несправедлив бан

Мнение от Bat Stoqn »

Много сте го чакали според мен :evil: Чист вал :shhh:

Потребителски аватар
M-Power
Редовен
Мнения: 56
Регистриран: 27.05.2011, 19:28
Мишка: logitech
Ник в CS: No English Title ///M-Power Dep fr Amf
Местоположение: Варна

Re: Несправедлив бан

Мнение от M-Power »

Така гледано клипчето вече с въоръжено око станаха ясни работите :) Ексекутор, по-добре се извини за играта си с Wall и за загубеното време по темата ти и когато ти изтече бана последвай моя пример :) И без Wall може да се играе :angelic-little:
Когато кинтите говорят законите мълЧЪТ .... Welcome to България and have a nice път

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от r3l4x4 »

M-Power написа:Така гледано клипчето вече с въоръжено око станаха ясни работите :) Ексекутор, по-добре се извини за играта си с Wall и за загубеното време по темата ти и когато ти изтече бана последвай моя пример :) И без Wall може да се играе :angelic-little:
с walla ли го прегледа или не :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
de_vlak
Ex-CS Admin
Мнения: 117
Регистриран: 20.05.2012, 20:58
Мишка: x750bf
Ник в CS: de_vl@k

Re: Несправедлив бан

Мнение от de_vlak »

Така пичуе и пички докато записвах тия моменти бяха просто първите 2минути и на есентиал фрага докато го търсих искарах другите 3 от 3 поредни рунда ако толкова не мислите ,че е хак нямате грижи ще си направя труда да направя 15мин филмче да се радване на хака му(ако толкова ва мързи да го гледате вие) ,но както каза Златото секи рунд който няма човече на дадено място той просто не гледа тои знае каде са търси ги и тия моменти ги искарахме във филмчето за вас които есентиал реши защото те са предостатачни.Надявам се нагативните коментари да идват от хора админи които са си направили труда да напишат просто сд-хак във търсачка и да са прегледали филмчето защото коментарите наистина са смешни дори комични за хора които имат титла във форума (Админ).
По-здрави de_vl@k :!:

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Несправедлив бан

Мнение от CzaR »

След като изгледах клипчето направено от влакчето, се убедих още повече, че играл с wall-a. :hand: Наказанието за wall е 1 седмица, ще си го изтърпи :!:

Заключена