Оплакване от неправомерен бан: lotos

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от fallangel »

Правата на tAkethAt се отнемат докато се изяснят нещата.

п.с. Забравих да кажа демото да се качи на нормален сървър иначе няма да го гледам.

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от North »

http://dox.bg/files/dw?a=7c0f11eb4d

Ако искаш ще го кача и в rapidshare :)

Изгледах го още два пъти - веднъж с пуснат допълнителен wall и веднъж чисто. Докато го гледах с wall не забелязах нищо явно, но някак си все така се оказваше че отива натам, накъдето има терористи, и мерника му се оказва върху тях като се покаже някъде. После като го гледах без добавки ми се откроиха няколко момента, които не бях забелязал преди:

2:22 - как реши че терориста ще се движи залепен за стената а няма да дойде централно, при положение че въобще не го видя, а след това изскокна и моментално му удари глава
4:01 - за момент се видя само "яката" на един от терористите, който се прибра, но въпреки това стрелна с deagle-a все едно очакваше да излезе. Чак пък толкова бързи рефлекси?
6:46 - мята флашка в стената така че да падне на площадката долу където са двама терористи, а не в тунелчето
Малко след като беше afk и тръгна през вратата на X, уби един от терористите горе, след което продължи, но се върна и застана на входа на тунела, където имаше двама, въпреки че оттам не се чу нищо
21:02 - погледна нагоре към дупката точно 1 секунда преди единичката да излезне, след което 15 секунди докато не го убиха гледаше само вратата

Въпреки това от това демо не се наемам да кажа дали играе с wall или не. Има подозрителни моменти, но не са 100% доказателство :roll: Ако някой пази другото демо, да го постне и него да го гледаме.
Изображение

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от blinkin89 »

Take аз се застъпах за теб, но сега като изгледах демото дали съм бил прав. Аз съм те гледал преди 3 месеца някъде. Изгледах демото и останах доста изненадан. Изгледах 1вите 5 мин. 2ри път и не знам какво да кажа. За мен имаше помощни средства ( какви точно не знам ). Пиши все пак дали съм прав или не, че ми е интересно какво ще кажеш. Така или иначе вече си без права и нищо не губиш. Ще изчакам да видя твоят отговор по въпроса, но за мен има нещо, а рядко се случва да сбъркам. Случвало се е, но наистина рядко.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от essential »

Ако реши да се признае, желая да ми отговори на един въпрос - ква е файдата?

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от tAkethAt »

North написа:http://dox.bg/files/dw?a=7c0f11eb4d

Ако искаш ще го кача и в rapidshare :)

Изгледах го още два пъти - веднъж с пуснат допълнителен wall и веднъж чисто. Докато го гледах с wall не забелязах нищо явно, но някак си все така се оказваше че отива натам, накъдето има терористи, и мерника му се оказва върху тях като се покаже някъде. После като го гледах без добавки ми се откроиха няколко момента, които не бях забелязал преди:

2:22 - как реши че терориста ще се движи залепен за стената а няма да дойде централно, при положение че въобще не го видя, а след това изскокна и моментално му удари глава - до колкото знам, терориста не уолкваше ;)
4:01 - за момент се видя само "яката" на един от терористите, който се прибра, но въпреки това стрелна с deagle-a все едно очакваше да излезе. Чак пък толкова бързи рефлекси? - не се сещам за такъв момент от демото .. (не казвам, че го няма ;) )
6:46 - мята флашка в стената така че да падне на площадката долу където са двама терористи, а не в тунелчето - ми, не мисля, че това показва, че ги знам къде са .. Смисъл, често ми се случва да мятам така флашки :)
Малко след като беше afk и тръгна през вратата на X, уби един от терористите горе, след което продължи, но се върна и застана на входа на тунела, където имаше двама, въпреки че оттам не се чу нищо - точно там, не се чу нищо от демото, мислех, че е само от player-a, с който го гледам, ама не знам, защо е така :)
21:02 - погледна нагоре към дупката точно 1 секунда преди единичката да излезне, след което 15 секунди докато не го убиха гледаше само вратата - и за това не се сещам ..

Въпреки това от това демо не се наемам да кажа дали играе с wall или не. Има подозрителни моменти, но не са 100% доказателство :roll: Ако някой пази другото демо, да го постне и него да го гледаме.
Не знам, каквото искате правете

П.С.
Фейр, мерси за комплимента, относно актьорските ми качества :)
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от blinkin89 »

с "не знам" не си много убедителен :naughty:

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от tAkethAt »

blinkin89 написа:с "не знам" не си много убедителен :naughty:
Решението е в техните ръце, не в моите :)
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от Tissy »

Цецко, съжалявам с измами само в България можеш да успееш, БРАВО!
Wall, не за 1ви път.
GL and HF

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от Style »

Искам да се изкажа за последно по темата:
1. Докато играеше с ника лотос те подозирах и не помня анхи или рел ме попита за теб и каза, че си го съмнявал.
2. Не знаех, че lotos е takethat и затова го баннах, защото ми се виждаше wall
3. Написах по-горния си пост с извинение до таке, защото както писах по-горе не знаех, че това е той (лотос) и малко се притесних, защото знам че таке си играе, а и съм баннал админ :mrgreen:

Рядко бъркам с бановете :)


П.П: take що така бе бате? и даже не се оправдаваш, като не се оправдаваш това доказва, че си играл с wall и не ти пука какво ще стане с теб и правата ти. :think:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от zlatoto »

Игра с хак на админ --> Бан във форума и сървърите.
При положение, че му е все тая, още повече... :!:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от fallangel »

zlatoto написа:Игра с хак на админ --> Бан във форума и сървърите.
При положение, че му е все тая, още повече... :!:
Речено сторено :lol:

Заключена