Оплакване от неправомерен бан: lotos

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от tAkethAt »

1. Името, с което сте играли когато са ви баннали - lotos
2. Името на сървъра, в който са ви баннали - Dust2 Only
3. Линк за сваляне на демото, което е било автоматично записано в папката cstrike - http://www.4shared.com/file/w8fzPnue/omgve.html
4. Линк към бана ви в нашата система - http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=15241
5. Всякакви допълнителни материали, които мислите, че ще помогнат за премахването на неправомерно сложения бан - На моменти не се чуват звуци от демото, прегледах цялото демо, не знам дали е от player-a ми, но определено някой стъпки/звуци не се чуват ..
Последна промяна от tAkethAt на 04.06.2012, 10:13, променено общо 1 път.
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от essential »

Присъствах, когато те баннаха. И имам само един въпрос - права ли нямаш? Защото през цялото време 'lotos' се дразнеше и пишеше, че този и онзи бил хак, вместо да гледа и да банва. :wink:

П.С. когато натисна на линка за сваляне на демото - "Грешка при качването. Моля опитайте по-късно."

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от tAkethAt »

essential написа:Присъствах, когато те баннаха. И имам само един въпрос - права ли нямаш? Защото през цялото време 'lotos' се дразнеше и пишеше, че този и онзи бил хак, вместо да гледа и да банва. :wink:

П.С. когато натисна на линка за сваляне на демото - "Грешка при качването. Моля опитайте по-късно."
Е, аз до колкото се сещам, помолих да гледате само 1 човек .. Даже, не съм казал, че е хакер, попитах дали е чист, защото ми направи впечатление :)
Не знам какво му става на dox-a, ето демо : http://www.4shared.com/file/w8fzPnue/omgve.html
П.С.
Дори аз не разбрах, че съм баннат, чак днес узнах (2 дни нямах интернет - събота, неделя) .
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

Потребителски аватар
AnHiMiLaToR
Kinda Boss
Мнения: 447
Регистриран: 05.06.2008, 21:43
Мишка: Logitech G1
Аватарът на The Prodigy
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от AnHiMiLaToR »

Интересни са ми две неща:

1. От къде на къде имаш права и молиш другите да гледат вместо ти да го правиш?
2. Как така ще те баннат като имаш права?

:?

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от minute »

AnHiMiLaToR написа:Интересни са ми две неща:

1. От къде на къде имаш права и молиш другите да гледат вместо ти да го правиш?
2. Как така ще те баннат като имаш права?

:?
Аааа, това е лесно. Правата са му по ник и ако не е с него няма права, + това дори и да е имал, няма защита от бан тъй като е младши админ, демек и да е бил с правата си го отнася :-).
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от North »

Нищо което да прилича на wall не видях на демото, освен онзи момент в който тръгна да стреляш по oWeN от базата на двойките, докато той беше на стълбите, но оттам се чу и awp да стреля - предполагам и затова си тръгнал да го дупчиш :) После си се чу ясно как заобиколи и продължи към ярда. Никаква причина за бан.

ПС: Хубаво е човек да си купува броня :lol:
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от 2GOOD »

Добре бе човек... архивирай го това демо (Десен бутон Add To .... rar / zip) и го прикачи направо тука.. тоя сайт иска регистрации простотии..

Потребителски аватар
tAkethAt
Ex-CS Admin
Мнения: 321
Регистриран: 24.08.2011, 06:44
Мишка: CANYON
Ник в CS: slabAK

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от tAkethAt »

North написа:Нищо което да прилича на wall не видях на демото, освен онзи момент в който тръгна да стреляш по oWeN от базата на двойките, докато той беше на стълбите, но оттам се чу и awp да стреля - предполагам и затова си тръгнал да го дупчиш :) После си се чу ясно как заобиколи и продължи към ярда. Никаква причина за бан.

ПС: Хубаво е човек да си купува броня :lol:
Тогава се чуха стъпките му, този wallbang го има и на клипове, от там съм го научил ;)
2GOOD - регистрацията се прави за по-малко от 2 минути ..
"О, неразумни и юроде! Що се срамуваш да се наречеш българин, и не четеш, и не говориш на своя език?

job
Редовен
Мнения: 64
Регистриран: 02.03.2011, 11:06
Мишка: Delux xD
Ник в CS: nqma nikakvo znachenie

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от job »

тропат зад теб (до теб) не чуваш...лалкват пред теб чуваш... най странното демо което съм гледал :lol:

П.С. takeR e чист бъди спокоен :P

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от Style »

Опа, направил съм грешка, явно съм натиснал по погрешка твоя номер, защото гледах един потенциален хакер, направи една последна врътка (доста явен wall)и напусна сървъра, а в бързината с amx_bandisconnectedmenu съм баннал теб.
Искрено ти се извинявам :shifty:
Последна промяна от Style на 06.06.2012, 20:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от 2GOOD »

tAkethAt написа: 2GOOD - регистрацията се прави за по-малко от 2 минути ..

Нямам намерение да правя регистрации... има толкова много начини за качване на демота.

Сега не разбрах - да трия ли бана

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от Style »

Трий го! :mrgreen:

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от Fair Play »

ТОВА БЕШЕ КРАЯ ! ЧАШАТА ПРЕЛЯ !

Доста дълго пазихме тайни и провеждахме доста експеременти (тайни операции), които бяха успешни (както предположихме)

Операцията по разкриване на Тейк започна още от началото на м.Април, като в средата на м.Април той получи бан за уолл.
Тогава изгледах по-малко от половината демо, но бях на 100% сигурен, че играе с помощни средства.
Аз съм такъв характер, че казвам всичко, което мисля директно в очите и веднага си бях написал коментара в темата.

Нека ви припомня:
Тоя геймплей направо ме разби :lol: :lol:
Вика на по-силният "wall" и като видя, че няма админ и той пусна walla :lol:
Да, on/off е... Използва само walla, за да надникне къде са противниците и го изключва :mrgreen:
Друг старши админ може да изгледа демото, но ще стигне до същото заключение.


След няма и минута имаше и подкоментар от джоб:
Fair Play написа:Тоя геймплей направо ме разби :lol: :lol:
Вика на по-силният "wall" и като видя, че няма админ и той пусна walla :lol:
Да, on/off е... Използва само walla, за да надникне къде са противниците и го изключва :mrgreen:
Друг старши админ може да изгледа демото, но ще стигне до същото заключение.



самият той е админ! евала ти правя! това демо е тука от една седмица и никой нищо... спрете да триете ами го махайте


КОМЕНТАРИТЕ БЯХА ИЗТРИТИ, ЗАЩОТО ИСКАХМЕ ДА ПРОДЪЛЖИ АКЦИЯТА НИ ПО РАЗКРИВАНЕТО НА АДМИНА !


Също така искам да добавя, че демото спира на 02:35 или нещо подобно. Пише ми дисконект с причина №8. Не знам защо изкарва този еррор.
В тези две минути и половина имаше една адски явна ситуация и няколко по-скрити.
Тя беше на 02:23 ето и директен пейст от конзолата ми след 6-7 преразглеждания на убииството му:
] 02:23 - ne znae che e tam i direktno s mernika mu izliza - apsurd da go e chul



Нямаш място в екипа и форума, като играеш с непозволени средства :!: :!: :!: :!: :!:
Толкова слаба стрелба, че няма на къде :!: :!: Да не говорим какъв актьор си :!: :!: :!:
Време е да си отидеш в канала където ти е мястото ! Тук при нас няма актьори и фурнаджииски лопати :!: :!:
Ако не ти изнася се разкарваш :!: :!: :!: В твоя случай ние ти теглим една голяма майна и забравяш за нас :!: :!:
Не може такава наглост винаги... Всеки път минаваш метър ама сега чашата преля.
Този коментар го пиша без да съм говорил с останалите, дали още да те гледаме или ти казваме прав ти път или в твоята ситуация - прав ти канал към океана ние сме на сушата :!:



Лог от скайп още когато трябваше да те разкараме:
[16.4.2012 г. 17:24:45] ;p: от job » 16 Апр 2012, 17:02

Fair Play написа:Тоя геймплей направо ме разби :lol: :lol:
Вика на по-силният "wall" и като видя, че няма админ и той пусна walla :lol:
Да, on/off е... Използва само walla, за да надникне къде са противниците и го изключва :mrgreen:
Друг старши админ може да изгледа демото, но ще стигне до същото заключение.



самият той е админ! евала ти правя! това демо е тука от една седмица и никой нищо... спрете да триете ами го махайте
[16.4.2012 г. 17:24:48] ;p: trii tova mnenie !:!!!!
[16.4.2012 г. 17:24:50] ;p: barzo
[16.4.2012 г. 17:25:02] ;p: http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1383
[16.4.2012 г. 17:25:17] ;p: pro-to iztri moito poneje iska da izlovim takethat
[16.4.2012 г. 17:35:02] - -> Break My Fall <- - : ti o6te kato go napisa i toi go iztri
[16.4.2012 г. 17:35:02] - -> Break My Fall <- - : :D
[16.4.2012 г. 17:35:30] ;p: da ma job go beshe vidql dobre che pro-to se otzova na miga v koito mu pisah i go iztri i tova :D




Хайде сега да видим, как другите ще мислят за теб ? Моля изкажете се!

Градиш репутация години, срива се за секунди!
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

job
Редовен
Мнения: 64
Регистриран: 02.03.2011, 11:06
Мишка: Delux xD
Ник в CS: nqma nikakvo znachenie

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от job »

казах ви на турнира в който участвахме заедно с него пак беше с wallhack :D тоя път очаквам поне едно мерси :P

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: lotos

Мнение от r3l4x4 »

И онзи ден като бях вътре без да знам, че е той - казах, че лотос е хак 8) Дори без звук го видях :shifty: И само да вметна изтрих и покрих всичко,за да пазя репутацията на сървара, докато сме сигурни на 10000%(трябваше да сме сигурни и за другия, за да няма покриване след акция :naughty: ) И само защото следях и още един админ(няма да кажа кой)-той се оказа чист 8) Fair Play - bcdein.....2Гюд сложи "а" флаг на момчето... от 10000 години играе тук и е админ от толкова :shhh:
I'll **** you till you love me

Заключена