Молба за преразглеждане на бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
bogomil
Напредващ
Мнения: 25
Регистриран: 04.06.2012, 17:20
Мишка: Tech A4
Ник в CS: bogo
Местоположение: Не знам :Д
Контакти:

Молба за преразглеждане на бан

Мнение от bogomil »

1.Ник в играта - "bo"
2.Сървър PsychoTraining's Dust2Only (de_dust2)
3. За демо - не мога да се оправя :lol:
4.Пост на бана http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=15037
5.Здравейте, попринцип обичам да играя в деадмача, но играех в "dust2 only" и влезе някакъв хакер и нищо неможехме да направим, нямаше админ изтеглих си и аз хак да му се противопоставя, но тогава влезе админа и... :naughty: Много съжалавам за това няма да се повори :? . Има ли начин да играя пак.Ако трябва ще бъда на тест период или каквото кажете. Дори на регистриране в сайта прочетох условията ,което съм сигурен, че повечето не са направили :) Разбрах че може да ми бъде намален бана. Много ще се радвам ако уважите моя шаблон :)
Изображение

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от essential »

Прочел си правилата и въпреки това си влезнал с хак в сървърите? Хора, за това е крещялката в сайта - да викате админи при нужда.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от minute »

Едва ли, :-( Айма си е много тежко провинение и си се наказва с постоянен бан, а историята как се е случило сме я слушали много :-). Ако колегите решат може и да ти се намали бана, но така се създава чувство за ненаказаност с което не съм много ОК. Но пък може и да ти дадем шанс, знае ли човек ! :-)
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от moses »

Заглавието и самата тема май нямат нищо общо .... :laughing-jumpingpurple:
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от aXNJI »

Що за извинение е това???
Ако утре станеш свидетел на това как някой обира банка с пистолет, кво за да не останеш по-назад ти ще обереш друга банка с калашник за да му покажеш че не той е най-голям?

Покажи демо, ако се вижда че си бил с хак според мен бана трябва да остане, играчите тук не искат да умират и да не могат да играят нормално само защото някой искал да затвърди теза. Има си начин за справяне с хакери, пишеш в крещялката и влиза админ. Може да не е моментално, но до 10 мин админ ще влезе. Според мен бана трябва да остане. На нито един от играчите които си убил с хак не му пука защо си играл с хак пука му че си го убил нечестно.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от fallangel »

Смятам че Mr.KlaAs трябва да вземе решението. Бана си е негов, и трябва да се уважават решенията на админите. Затова няма да предприема никакви действия докато той не се изкаже.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от r3l4x4 »

Последния път, когато дадохме шанс.... 1 час по-късно последва бан по същата причина.... така, че бана остава :snooty:
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от blinkin89 »

aXNJI написа:Що за извинение е това???
Ако утре станеш свидетел на това как някой обира банка с пистолет, кво за да не останеш по-назад ти ще обереш друга банка с калашник за да му покажеш че не той е най-голям?

Покажи демо, ако се вижда че си бил с хак според мен бана трябва да остане, играчите тук не искат да умират и да не могат да играят нормално само защото някой искал да затвърди теза. Има си начин за справяне с хакери, пишеш в крещялката и влиза админ. Може да не е моментално, но до 10 мин админ ще влезе. Според мен бана трябва да остане. На нито един от играчите които си убил с хак не му пука защо си играл с хак пука му че си го убил нечестно.
Колегата тук се е изразил мн ясно и го подкрепям изцяло. Хака си е хак. По твоята логика дай всеки да си пусне един хак и да стане сървър за хакери. аз съм за бана да се остави. Може би да не е постоянен но поне за известно време !!!

bogomil
Напредващ
Мнения: 25
Регистриран: 04.06.2012, 17:20
Мишка: Tech A4
Ник в CS: bogo
Местоположение: Не знам :Д
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от bogomil »

Аз се регистрирах въе форума днес и тук прочетох условията. Само да кажа, че преди да пусна хака се извиних на останалите предварително. Но нищо нямаше да направя само се натопих :doh: трябваше си админ. Ако ми кажете как да използвам пищялката ще е супер :) Дано да има админи с добри сърца :pray: Какво да направя тоя си "играеше" не идваше админ :( Вижте сега, ако съм играл с хак нарочно сега да съм влязъл в друг сървър и да си играя. Ама си харесвам тези сървъри особено деадмача :lol: попринцип не играя с хак. Нямам приятели админи да го потвърдят. Като вляза кажем си здрасти тва онова, просто влизам и си играя :)
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от r3l4x4 »

bogomil написа:Аз се регистрирах въе форума днес и тук прочетох условията. Само да кажа, че преди да пусна хака се извиних на останалите предварително. Но нищо нямаше да направя само се натопих :doh: трябваше си админ. Ако ми кажете как да използвам пищялката ще е супер :) Дано да има админи с добри сърца :pray: Какво да направя тоя си "играеше" не идваше админ :(
Кажи една стабилна причина.... за махане или намаляне на бан ?И каква е гаранцията, че утре няма да си пак в листата 8)
I'll **** you till you love me

bogomil
Напредващ
Мнения: 25
Регистриран: 04.06.2012, 17:20
Мишка: Tech A4
Ник в CS: bogo
Местоположение: Не знам :Д
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: Богомил

Мнение от bogomil »

r3l4x4 написа:
bogomil написа:Аз се регистрирах въе форума днес и тук прочетох условията. Само да кажа, че преди да пусна хака се извиних на останалите предварително. Но нищо нямаше да направя само се натопих :doh: трябваше си админ. Ако ми кажете как да използвам пищялката ще е супер :) Дано да има админи с добри сърца :pray: Какво да направя тоя си "играеше" не идваше админ :(
Кажи една стабилна причина.... за махане или намаляне на бан ?И каква е гаранцията, че утре няма да си пак в листата 8)
Причина ли. Каква причина мога да кажа просто искам да продължа да играя тук :)
Последна промяна от bogomil на 04.06.2012, 20:00, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Молба за преразглеждане на бан

Мнение от r3l4x4 »

Няма такива админи тук... всичко се записва 8)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Молба за преразглеждане на бан

Мнение от 2GOOD »

Не решението не е на Клаас, а си е на всички... ясно е че играчът е бил с хак при това AIM, аз искам да знам на каква възраст е Богомил, чисто статистически ;)

П.С.
===
Промених му заглавието :whistle:

bogomil
Напредващ
Мнения: 25
Регистриран: 04.06.2012, 17:20
Мишка: Tech A4
Ник в CS: bogo
Местоположение: Не знам :Д
Контакти:

Re: Молба за преразглеждане на бан

Мнение от bogomil »

2GOOD написа:Не решението не е на Клаас, а си е на всички... ясно е че играчът е бил с хак при това AIM, аз искам да знам на каква възраст е Богомил, чисто статистически ;)
Аз съм на 17 години и 5 месеца. играя цс от 3 години :)
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Молба за преразглеждане на бан

Мнение от 2GOOD »

Аз предлагам да му намалим бана на 1 месец...

НО при условие, че играча след 1 месец сам пише в тази тема, моля изтрийте ми бана. Разбирам, че ти харесва веригата и т.н., но наказанието си е накзание, при положение че за wall даваме седмица, мисля че месец в този случай е достатъчен.

Нека колегите се изкажат :think:

Отговори