Хакер "az sum na 7 godini"

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
N'aeX
Напредващ
Мнения: 22
Регистриран: 06.06.2012, 17:11
Ник в CS: N'aeX

Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от N'aeX »

1. az sum na 7 godini
2. classic
3. wall
4. http://dox.bg/files/dw?a=822d8bdeb3 (надявам се демото да не е развалено, като предните два пъти :( )
5. има го9
6. Половината сървър се оплака от него (от противниковия отбор, без да преувеличавам). Има един момент, където не може да се обърка, че е без хак (където коли с нож, към края е).

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от minute »

Аз играх малко сутринта с него, вярно, че статса му беше 30 - 5, но това не го прави хакер. Гледах го но човека просто си стреля и има звук. Разбира се моето мнение не е окончателно, моля колегите да погледнат и те демото! Също така ви качвам и нещата от моята гледна точка, като можете да гледате демото директно след 13, 14 минута. По - специално ако някой му се занимава да прегледа моментите между 14 - 16 минута и 21 - 23 минута.
Както се и очакваше се пищеше здраво тоя хак оня хак, къде са админите и т.н. ....
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

N'aeX
Напредващ
Мнения: 22
Регистриран: 06.06.2012, 17:11
Ник в CS: N'aeX

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от N'aeX »

Имам "стаж" като админ доста дълго време и може играта ми да не е доста добра, но преценката ми що-годе бива. Всеки може да сбърка, но има доста съмнителни моменти. Все пак и със сватбарски колони да си пак едва ли ще се чува всичко. f0rest също е добър, ама едва ли някой пищи, че е хакер.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от essential »

N'aeX написа:Имам "стаж" като админ доста дълго време и може играта ми да не е доста добра, но преценката ми що-годе бива. Всеки може да сбърка, но има доста съмнителни моменти. Все пак и със сватбарски колони да си пак едва ли ще се чува всичко. f0rest също е добър, ама едва ли някой пищи, че е хакер.
CS с колони не може да се играе и да чуваш, използват се слушалки (:

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от minute »

Колеги, моля за повечко активност, какво да го правим седемгодишния :-). Ако е хак да го банваме и да се свършва.
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

N'aeX
Напредващ
Мнения: 22
Регистриран: 06.06.2012, 17:11
Ник в CS: N'aeX

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от N'aeX »

essential написа:
N'aeX написа:Имам "стаж" като админ доста дълго време и може играта ми да не е доста добра, но преценката ми що-годе бива. Всеки може да сбърка, но има доста съмнителни моменти. Все пак и със сватбарски колони да си пак едва ли ще се чува всичко. f0rest също е добър, ама едва ли някой пищи, че е хакер.
CS с колони не може да се играе и да чуваш, използват се слушалки (:
Ставаше въпрос за 7 годишния.. Едва ли ще чуе някой, където е доста далеч от него. И за това с колоните мога да поспоря. Играя с мощен буфер и чувам всичко, но стига толкова офф. ;п

Потребителски аватар
llNanakoll
Ex-CS Admin
Мнения: 31
Регистриран: 25.04.2011, 16:51
Ник в CS: Chun Hwa-nim

Re: Хакер "az sum na 7 godini"

Мнение от llNanakoll »

По темата:
Не е "wall"! Със звук си играе. Само това ще кажа, понеже няма какво друго да се каже.
By Chun~
Изображение

Отговори