Оплакване от некоректни банове

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Dreadlord.GG »

Alien написа:Значи 2 от 3те админа са доста слаби така ли да разбирам ? :) само незнам тиси кво е видял,след като сме играли аз ивелин и той 5ци :) мн странно ... и кво ся някой като играе мн повече от вас тряа да го банвате постоянно ли? все едно аз да си пусна звукът ?! и мен ли ще баннете? :(
Крайно слаби аргументи :doh: :idea:

Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

essential написа:Можеш ли да ми обясниш, защо като имаш steam играеш без такъв? Т.е. имаш купена играта, но решаваш да играеш с пиратска.
Или нямаш steam? Което ще рече, че не играете по никакви Online лиги, турнири, купи, понеже и твойто приятелче няма. Турнири на място се правят много рядко вече.
Пичага със сигурност аз когато съм играл със STEAM
ти си вървял прав под масата повярвай ми
и не в момента в наличност нямам оригиналната игра,
но не мисля че трябва да я ползвам, за да играя в
някой определен масак.До гуша ми дойде да пиша по форумите
и да се обяснявам, оставил съм по - горе телефон и
който е от Варна Нека да дойде да поиграем на живо и
после да си прави изводи за моята игра.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от essential »

Ivelin написа: Пичага със сигурност аз когато съм играл със STEAM
ти си вървял прав под масата повярвай ми
Тук се посмяхме всички заедно :lol: .

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от moses »

Има ли смисъл да се дискутира. Човека и в момента си играе :)
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от North »

Alien написа:Значи 2 от 3те админа са доста слаби така ли да разбирам ? :) само незнам тиси кво е видял,след като сме играли аз ивелин и той 5ци :) мн странно ...
И как така реши това? Твоя човек прави невъзможни изпълнения, шмекерски работи докато има админ в сървъра, има стеам а не играе с него, и накрая 3-ма души сме на едно мнение, обаче понеже той е твой приятел, веднага търсиш вината в другите. :roll: Аз нямам никакви претенции да съм голям играч, но да ме изкарваш мен и другите идиоти - няма да стане.
Alien написа:и кво ся някой като играе мн повече от вас тряа да го банвате постоянно ли? все едно аз да си пусна звукът ?! и мен ли ще баннете? :(
Хайде да не говорим за това, защото точно ТИ нямаш право да коментираш по въпроса "някой като е по-силен от мен значи е хак". Да не караме 2GOOD да вади логове.
essential написа:
Ivelin написа: Пичага със сигурност аз когато съм играл със STEAM
ти си вървял прав под масата повярвай ми
Тук се посмяхме всички заедно :lol: .
Определено :lol:
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от 2GOOD »

Готина темичка... искам ясни отговори от админи за демото - кой смята, че е хак и кой не/// Относно държанието на Alien искам да го "помоля" да се държи по-сериозно и стига вече лапешки истории ама аз го познавам. Банове ще триеш само твоите или някой по погрешка от колега админ - да се разбира че е объркал цифричката като е банвал.

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Tissy »

Този играч толкова много играе ( наистина стреля детето, евала за което ) но такива ситуации нереални просто... Само един пример (други примери няма да давам, да не си издавам методиката на анализ над даден играч) за който му исках демо и той отказа да ми даде, Аз съм афк тръгвам си от терорската база към малка(Б) и след като скочих от наща почнах да уолквам стигнах до тъмно и чувам как въпросния играч застанал в долната част на тъмно, стреля с авп-то и убива наще на хикс. Аз си продължавам на уолк и си мисля е сега в гръб ще го взема(нито пистолет с нож съм сменял, нито съм тропвал) слизам от последната стълбичка на долно тъмно съм и какво да гледам при положение, че има 3-4 горе на хикс от нашите стрелят с калашници, той се обърнал към мен и ме убива, след което пак се обръща към хикс и уби още един или 2ма. Веднага след като започна следващия рунд му поисках демо, и отговора беше ела в доом 3 да ми гледаш демото( ако беше с няколко месеца по-рано щях да ида но вече съм в съседния град и ще ми замине 30 мин път и 20 лева бенз, както и да е мисалта ми е че пича (даже пичлето бих го нарекъл) се прави на интересен и не сътрудничи, само при това положение заслужава бан за уол (след като предаде демо да се докаже, че не е и да му го махнат, нали така). Айде не го банах тогава но започнах да си го следя :) и извода до който стигнах е "Wall-hack", може и да бъркам, но не вярвам и Есеншъл да бърка, Даниел е пристрастен :) играли заедно, мн ясно ако някой хване bvb или prison3r с уол-хак и аз ще твърдя, че не са :) но след едно демо то си проличава.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от 2GOOD »

Много силно мнение, благодаря.. засега клоня към бан искам и други да се изкажат.

Потребителски аватар
Alien
Ex-CS Admin
Мнения: 32
Регистриран: 05.06.2008, 19:44
Мишка: steelseries kinzu optical
Ник в CS: Alien

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Alien »

Значи правете квото искате! Закво ме питате като в крайна сметка щом ще го баннете ? Слаба преценка като цяло на всички ;) Няма кво да го гледам демото гледал съм го достатачно и не е хак, не съм пристрастен просто се вижда че играе хлапето и всички нули ревете заради това :) Ако толкова ви е зле ще му кажа да не влиза повече за да може да си цъкате на спокойствие! ;) Значи херо може да си играе с уалла и ти го казвам 1320412312312 пъти ,а ся моя приятел , който ОЧЕВИДНО играе доста неможе еми добре ... и запомни Ники ХЕРО Е ОН ОФФ независимо от това колко си го гледал :) Всеки път убива с пре-файър ВСЕКИ път но не ми се занимава повече ... Ай ся кажете кой е пристрастен. Лека нощ !

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от lanselot »

Няма да си пусна демото, щото не съм адекватен вмомента, но от прочетеното по-горе, разбрах, че съм голям балък да чета 20 минути тема, която всъщност вече е разрешена. Инак, пича си е дал телефона ( тепърва ще почвам да му пиша смс-и ) и мисля, че с това си своеволие, закопва всички вас от Варна, всички вас от Меден Рудник и всички нас от запада ;д. Значи, все има някоя чайка, която е от Варна и би приела поканата му за съвместна игра в някой клуб. Мале шо ми се спи!
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от lanselot »

lanselot написа:Няма да си пусна демото, щото не съм адекватен вмомента, но от прочетеното по-горе, разбрах, че съм голям балък да чета 20 минути тема, която всъщност вече е разрешена. Инак, пича си е дал телефона ( тепърва ще почвам да му пиша смс-и ) и мисля, че с това си своеволие, закопва всички вас от Варна, всички вас от Меден Рудник и всички нас от запада ;д. Значи, все има някоя чайка, която е от Варна и би приела поканата му за съвместна игра в някой клуб. Мале шо ми се спи!
Аа Иначе понеже мненията са доста различни относно играта на " Кръчма е душата ми ", нека бана бъде премахнат, той ако всъщност реши да влезе "отново" с хак (което адски ме съмнява :obscene-moneypiss: ) ще го спипаме маймуната мръсна. Ей, от утре пак почвам да играя, голяма болница!
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от essential »

lanselot написа:
lanselot написа: Аа Иначе понеже мненията са доста различни относно играта на " Кръчма е душата ми "
Какво си чел и къде видя различни мнения? :lol:

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Tissy »

Офтопик: Като съм гледал Херо 100тина пъти наистина има моменти в които се изисква да имаш мега рефлекси, но на турнира като си цъкахме пак го гледах, и се убедих, че играе много добре не ги знае и има наистина бързи рефлекси (макар да не беше играл 2 седмици цс)

Гледах демото, чисто е няма смисъл да го дърпате и да си губите времето и да се обсъжда (или поне няма моменти в които да се осъмниш)

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от essential »

Tissy написа: Гледах демото, чисто е няма смисъл да го дърпате и да си губите времето и да се обсъжда (или поне няма моменти в които да се осъмниш)
С няколко админа имаме нов материал от вчера. Така че темата да остане отворена.

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Tissy »

Гледах другото демо, имам малко материал анализ :) очаквам първо колегите да се изкажат относно новия компромат :) след това и аз.

Отговори