Оплакване от некоректни банове

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

Здравейте, пиша ви тази тема относно последователните ми наказания
или по друг начин казано - поредните ми банове.
Моят nick e "kRUCHMA E DUSHATA MI !!"
Играя много често в сървъра PsychoTraining's Dust2Only
и всеки ден получавам бан от различен администратор.
Затова реших да кача демо и да се промени това.
Линк към демото: http://dox.bg/files/dw?a=5ee9bcc72d

Моля без негативно отношение и псувни към тази тема!

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от 2GOOD »

При така написан пост няма да има негативни мнения и псувни ;) НО моята препоръка е 1-во да играеш с 1 и същи ник, и второ да качиш демо за точно определен бан, така ще сме на ясно че не си бил хак.

Очаквам колегите да се изкажат и все пак на това демо ли те банват понеже не става ясно....

Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

Това е последното демо, когато получих бан от администратора "Tissy".
От няколко дена играя в тези сървъри само с това наименование.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от 2GOOD »

Tissy рядко греши .. но все пак хора сме... :)

Не ти намирам въобще бана... знаеш ли си SteamID-то

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от essential »

Steamid няма. Да започвам ли да слагам банове без причина щом продължават да се махат без причина?
С Tissy и North от определено време го наблюдаваме. Банван е около 5 пъти, при което банът му моментално биваше премахнат. Страхотни своеволия. Този път аз те наблюдавах и извиках Tissy да не би той да вижда нещата от друга гледна точка. Така че аз също заставам зад вече несъществуващия бан.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от 2GOOD »

хм....////

Код: Избери всички

28.07.2012 - 00:03:43	Alien	87.120.126.75	Ban edit	Deleted ban: ID 16897 (<kRUCHMA E DUSHATA MI !!> <STEAM_ID_LAN>)
ще се караме...

Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

Замисляли ли сте се защо банът моментално ми е премахнат?
Банът биваше премахван и бива от човек, с който съм играл
в един отбор както свободно така и по турнири.
Той нямаше да ми премахва наказанието ей така без причина
и много добре го познавам и знам, че ако бях хак нямаше
да се занимава да ми премахва бан-a.
А доколкото до STEAMID-то не смятам, че е нужно.
Няма да ви обяснявам защо вие сигурно се досещате
в днешно време хората бъгват така да се изразя всички
програми, блокиращи хакове и скриптове като започнем
от "ESL Wire" и стигнем до "Aequitas".
Не обръщам внимание на STEAM-а понеже той отдавна е разбит.

Дано сте ме разбрали наистина какво имам в предвид.

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от North »

Специално заради теб направих един малък експеримент. Преди 3-4 дни като беше в Д2 влязох за малко и видях че беше със статс около 40-4. Поседях малко и те гледах как играеш, при което след първата врътка почна постоянно да пишеш /rs, да сменяш отборите и да се правиш на ударен. После излязох, смених ника и продължих да те гледам, при което докато другите мрънкаха че вече няма админ в сървъра, ти продължи със старите си изпълнения, без дори да ги прикриваш - за 5-6 минутки направи 50-3, и си ходеше по картата все едно си безсмъртен. Още повече, гледаме те точно 3-ма човека и сме на едно и също мнение. Един път случайност, втори път съвпадение, трети път има нещо гнило :naughty:
Изображение

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Bat Stoqn »

2GOOD написа:хм....////

Код: Избери всички

28.07.2012 - 00:03:43	Alien	87.120.126.75	Ban edit	Deleted ban: ID 16897 (<kRUCHMA E DUSHATA MI !!> <STEAM_ID_LAN>)
ще се караме...
Баси своеволията :snooty: Ето за това те банват постоянно,ако си беше пуснал тема още от начало и я бяхме разгледали всичките щяхме да преценим да ли си хак или не.Така че се сърди на себе си :hand: че търсиш решение на проблема си по втория начин :evil:

Потребителски аватар
Joler
Ex-CS Admin
Мнения: 132
Регистриран: 29.06.2012, 10:19
Мишка: SteelSeries Kinzu V2 PRO EDITION

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Joler »

http://dox.bg/files/dw?a=c683be130b Бих искал да кача тази снимка , не съм админ , но може да ви помогни за нещо . А относно резултата познавам много добри играчи кати есентиал , тиси, гетов, нинджа он стероидс , херо , но ти със този резултат те пасти да ядат . Това което норт го казва , че си се мятал 1-2,1-2,1-2 е вярно защото по това време и аз бях във сервера . Дано да съм помогнал с нещо.

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от r3l4x4 »

Joler написа:http://dox.bg/files/dw?a=c683be130b Бих искал да кача тази снимка , не съм админ , но може да ви помогни за нещо . А относно резултата познавам много добри играчи кати есентиал , тиси, гетов, нинджа он стероидс , херо , но ти със този резултат те пасти да ядат . Това което норт го казва , че си се мятал 1-2,1-2,1-2 е вярно защото по това време и аз бях във сервера . Дано да съм помогнал с нещо.
В резултата не виждам нищо нередно Жужи :shifty: За своеволията за премахване на бана 2гюд да се заема. Демото аз лично ще го видя по-късно и ще вземем решение :!:
I'll **** you till you love me

Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

North написа:Специално заради теб направих един малък експеримент. Преди 3-4 дни като беше в Д2 влязох за малко и видях че беше със статс около 40-4. Поседях малко и те гледах как играеш, при което след първата врътка почна постоянно да пишеш /rs, да сменяш отборите и да се правиш на ударен. После излязох, смених ника и продължих да те гледам, при което докато другите мрънкаха че вече няма админ в сървъра, ти продължи със старите си изпълнения, без дори да ги прикриваш - за 5-6 минутки направи 50-3, и си ходеше по картата все едно си безсмъртен. Още повече, гледаме те точно 3-ма човека и сме на едно и също мнение. Един път случайност, втори път съвпадение, трети път има нещо гнило :naughty:
Разбрах че в тези сървъри преобладават играчите от Варна и Бургас (за тези от Варна)
ще оставя телефон и skype, който иска да се свърже с мен, за да играем от зала, защото
не знам как по друг начин да ви докажа, че не ползвам екстри или програми.

Skype: agreepet
Телефон: 0893988138

Ivelin
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 28.07.2012, 00:10
Мишка: Steelseries Sensei RAW
Ник в CS: kRUCHMA E DUSHATA MI !!

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Ivelin »

Joler написа:http://dox.bg/files/dw?a=c683be130b Бих искал да кача тази снимка , не съм админ , но може да ви помогни за нещо . А относно резултата познавам много добри играчи кати есентиал , тиси, гетов, нинджа он стероидс , херо , но ти със този резултат те пасти да ядат . Това което норт го казва , че си се мятал 1-2,1-2,1-2 е вярно защото по това време и аз бях във сервера . Дано да съм помогнал с нещо.
Приятелю такива снимки се намират постоянно:

http://dox.bg/files/dw?a=a59bd39866
http://dox.bg/files/dw?a=d78c7cff12

НО не там е въпросът.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от essential »

Можеш ли да ми обясниш, защо като имаш steam играеш без такъв? Т.е. имаш купена играта, но решаваш да играеш с пиратска.
Или нямаш steam? Което ще рече, че не играете по никакви Online лиги, турнири, купи, понеже и твойто приятелче няма. Турнири на място се правят много рядко вече.

Потребителски аватар
Alien
Ex-CS Admin
Мнения: 32
Регистриран: 05.06.2008, 19:44
Мишка: steelseries kinzu optical
Ник в CS: Alien

Re: Оплакване от некоректни банове

Мнение от Alien »

Значи 2 от 3те админа са доста слаби така ли да разбирам ? :) само незнам тиси кво е видял,след като сме играли аз ивелин и той 5ци :) мн странно ... и кво ся някой като играе мн повече от вас тряа да го банвате постоянно ли? все едно аз да си пусна звукът ?! и мен ли ще баннете? :(

есс ме разочарова мислих че ги усеща повече нещата :) прощавам му обаче и на писито също :D


Тиси мсггггггггггггггггггг ме :)

Отговори