Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

essential написа: Пичага, демотата показват всичко. Себе си може да залъжеш, но не и нас. Доста долно е да се играе 'само ярд', защото няма достатъчно хора и някой да заложи на Б.
Високо морална и спортсменска постъпка.
Я са успокой малко ве палячо, за съжаление сте вие че неспазване правилата и всеки си играе по неговите и налага някакъв собствен начин на игра, така както сте я подкарали може и хора за qrd да няма. Нарочно отидох на Б да му вида селските изпълнения на псевдо администратора. Жалка картинка сте.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от aXNJI »

sectro написа:
essential написа: Пичага, демотата показват всичко. Себе си може да залъжеш, но не и нас. Доста долно е да се играе 'само ярд', защото няма достатъчно хора и някой да заложи на Б.
Високо морална и спортсменска постъпка.
Я са успокой малко ве палячо, за съжаление сте вие че неспазване правилата и всеки си играе по неговите и налага някакъв собствен начин на игра, така както сте я подкарали може и хора за qrd да няма. Нарочно отидох на Б да му вида селските изпълнения на псевдо администратора. Жалка картинка сте.
Демек отишъл си на Б за да се заяждаш и после защо те е слейнал така ли да го разбирам?
Последна промяна от aXNJI на 17.08.2012, 21:24, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от BekToP »

Последния ти коментар все едно е изваден от форумите на гонг. Като "псевдо-администраторите" са "селяци", а сървърите като цяло "жалка картинка", за какво се бориш в момента? Претендираш, че си бил ощетен, обвиняваш грешен човек, държиш се арогантно и откровено просташки на моменти, а от останалите очакваш уважение. Съвсем приятелски ти казвам - няма кътче на вселената, където да става така. Дори и изхакания да е сбъркал като те е слейвал, с държанието си до момента изгуби всякакви симпатии от моя страна(пък и предполагам от страна на всички, които са ти чели писанията).
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от moses »

Аз не мога да разбера защо го търпим тоя екземпляр още тука. Той за 3 поста обиди поне 4 админа. :snooty:
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

BekToP написа:Последния ти коментар все едно е изваден от форумите на гонг. Като "псевдо-администраторите" са "селяци", а сървърите като цяло "жалка картинка", за какво се бориш в момента? Претендираш, че си бил ощетен, обвиняваш грешен човек, държиш се арогантно и откровено просташки на моменти, а от останалите очакваш уважение. Съвсем приятелски ти казвам - няма кътче на вселената, където да става така. Дори и изхакания да е сбъркал като те е слейвал, с държанието си до момента изгуби всякакви симпатии от моя страна(пък и предполагам от страна на всички, които са ти чели писанията).
Ама ти някой от екипа ли си, че изказваш мнение бе момче, я са осъзнай малко къде са намираш, после ми казвай. кой с кога са е заял и кого е обидил, защото не знам моят култура, ама админчетата започнаха първи доколкото си спомням. Въпросния админ е без права, искаш не искаш е факт, то си пише даже че не е гледал демото като му ги маха правата, човека. Познай защо, защото сте неадекватни пубери.

Щом си си дал г*за под найм и си правш своеволия, сега ще търпиш.

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от minute »

Sector, искренно те съветвам да успокош тона! Капиш?

Ако искаш да кажеш нещо смислено го направи, защото темата заминава в коша утре!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Потребителски аватар
BekToP
CS Picasso
Мнения: 123
Регистриран: 29.02.2012, 06:07
Мишка: черна
Ник в CS: BekToP, Hans Olo, Nikolaiko Pernik,MuHyC
Местоположение: Стара Загора, Нюрнберг

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от BekToP »

sectro написа:
BekToP написа:Последния ти коментар все едно е изваден от форумите на гонг. Като "псевдо-администраторите" са "селяци", а сървърите като цяло "жалка картинка", за какво се бориш в момента? Претендираш, че си бил ощетен, обвиняваш грешен човек, държиш се арогантно и откровено просташки на моменти, а от останалите очакваш уважение. Съвсем приятелски ти казвам - няма кътче на вселената, където да става така. Дори и изхакания да е сбъркал като те е слейвал, с държанието си до момента изгуби всякакви симпатии от моя страна(пък и предполагам от страна на всички, които са ти чели писанията).
Ама ти някой от екипа ли си, че изказваш мнение бе момче, я са осъзнай малко къде са намираш, после ми казвай. кой с кога са е заял и кого е обидил, защото не знам моят култура, ама админчетата започнаха първи доколкото си спомням. Въпросния админ е без права, искаш не искаш е факт, то си пише даже че не е гледал демото като му ги маха правата, човека. Познай защо, защото сте неадекватни пубери.

Щом си си дал г*за под найм и си правш своеволия, сега ще търпиш.
О, прости ми, вездесъщи! Не знаех, че трябва да съм от екипа, за да имам мнение.... ама то как да знам, нали съм "неадекватен пубер", който не си знае мястото... Сериозно, връзката ти с реалността е под всякаква критика :) Или си тук само да всяваш смут и безпорядък, или изхакания те е преценил правилно на място и изобщо не осъзнаваш какви щуротии дрънкаш. И в двата случая - мисля че получи достатъчно внимание. Сбогом, глухалценце малко, и дано намериш своя бял заек...
Some folks are wise and some are otherwise...

Изображение

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

В коша пак ще ви са виждат на*раните задници, това не ме притеснява :) гугъл индексира нон стоп ;)

Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от Dreadlord.GG »

sectro написа:В коша пак ще ви са виждат на*раните задници, това не ме притеснява :) гугъл индексира нон стоп ;)
Момче спри наркотиците :shifty:

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

Dreadlord.GG написа:
sectro написа:В коша пак ще ви са виждат на*раните задници, това не ме притеснява :) гугъл индексира нон стоп ;)
Момче спри наркотиците :shifty:
Ако не бях аз този лаф сигурно нямаше да има къде да го използваш през живота си, малолетно комплексарче.

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от moses »

Някой да локва темата.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

moses написа:Някой да локва темата.
То да не е локванка, каза нашия и онзи да ти козирува, виж си само селската сигнатура приятел и няма какво да говорим повече, какъв екип са ви събрали.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от fallangel »

Темата отново ще я заключа. sectro е наказан с двуседмичен бан в сайта.

Заключена