Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

Оплакване от админ misho 87.246.49.18 постоянно слайва за някакви измислени причини и разваля играта и гони играчи от сървъра, как им ги давате правата не тези дечица неми е ясно, на демото ясно се вижда за каква детска градина става на въпрос. Не знам само ви казвам, че играя от години, имам стиим и съм играл почти на всякъде, бил съм админ в много вериги имал съм сървъри и такова нещо и такива правила не бях виждал през живота си. Случката е от преди малко. Има спетатор парти в сървъра :clap:

Линк за сваляне : http://rghost.net/39845908
Последна промяна от sectro на 17.08.2012, 21:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от 2GOOD »

Моля да ни извините, това е частен случай,.... наш админ напуска страната и брат му продължава да играе с акаунта, затова така се е получило. Грешката е изцяло наша - въпросният админ е непълноправен, ако мога така да се изразя и правата му са отнети.

П.С.
====
Не съм гледал демото :)

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

ясно, извинявам се за острия тон, но това ми дойде малко в повече...

Михаил
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 04.03.2012, 18:09
Мишка: x7

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от Михаил »

АХХАХАХАХХАХА АХХАХАХАХАХАХХАХАХАХ СМЯЯЯХ В ЗАЛАТА, СМЯЯЯХ Малееее УЖС... НЯМА ТАКЪВ
P. S.
Този "приятел" ми написа "СЛЕЙНИ МЕ" и аз му написах, че може да напише "KILL" няма смисъл да го слейвам.
След това той написа "sleini me inache shte pisha neshto za maika ti" АЗ ПИСАХ "ostavi jenata na mira (или нещо от сорта)"
и директно след това му написах "CS-SA NE E MQSTO-TO DA IZRAZQVASH SELQNIQTA SI"
Той ми написа - "TI SI SELQNIN"
АЗ- "Еми такъв съм си"
И този "приятел" излезе от сървара !

Михаил
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 04.03.2012, 18:09
Мишка: x7

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от Михаил »

http://www.2shared.com/file/J28iutH0/de ... 2psyc.html Вижте как се сее безпорядък от моето демо :) !!!


Прегледах демото... :D Докато играчът "CakaT" е бил слейнат аз съм бил извън игра и може би Изхакан го е слейнал, защото го е флашнал :) !
Прегледайте демото ми някъде към 2/3-ти и вижте приятния ни чат ..

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от aXNJI »

Боже мой, сектро не знам дали си със стийм, дали си играл в други сървъри... но ще цитирам изхакан:


*SPEC* u3XaKaH : pitam te dali si maloumen
u3XaKaH : ili si tolkova maloumen 4e ne mi razbirash vaprosa..?

Не само че не си нацелил админа от който да се оплакваш, ами дори не знаеш защо аджаба те слейва :lol: :doh:

Демото на мишо няма смисъл да го гледам, всичко ми става ясно дори от твоето демо. Или наистина не обичаш да мислиш, или си глупав, или си осъзнаваш всичко, но просто си супер нагло човече /моля не се обиждай, просто изразявам лични наблюдения/.

П.С.
За хората които не възнамеряват да гледат демото пък и за автора на темата да обясня.
1вия слей беше за тийм флаш
2рия слей май издразни изхакан с тва "аре движение ве"
3тия слей за това че знаеше че играете само ярд и нарочно отиде да заложиш Ц4 на Б.

От неговото демо няма нито 1 слей на мишо!!!
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от fallangel »

Темата е приключена, правата са отнети.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от 2GOOD »

Не е точно така, защото админа е друг, но мисля че е действал праивлно.

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от gArNe7 »

Има играчи който са групи към АДМИНИТЕ но секи има различно мнение ........
ее какво ее напраелл дадения админ какво му пречи 1 2 слаита :whistle: :whistle:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Dreadlord.GG
Пристрастен
Мнения: 113
Регистриран: 21.06.2012, 01:47
Мишка: С топче
Ник в CS: Dreadlord.GG
Местоположение: Райхфайзен банк

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от Dreadlord.GG »

gArNe7 написа:Има играчи който са групи към АДМИНИТЕ но секи има различно мнение ........
ее какво ее напраелл дадения админ какво му пречи 1 2 слаита :whistle: :whistle:
Дай тебе да те слейват 2-3 рунда да видиме какво ще ти пречи.

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от gArNe7 »

Чакаи и аз съм бил слаинат но не съм се оплаквал .... от админите :!:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от Tissy »

Михале, кой ти е дал право да използваш правата ми ?!? ИЗРИчно му казах да не пипа хората ....


edit: Брат ми ми каза, че не е слейвал никого, само е бил баннал 1 уол вчера, твърди, че Изхакан е слейвал и е бил дал демо да докаже, че не е той проблема, нямам цс на този компютър, но все пак махнете правата от този сийм ай-ди :)

sectro
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 17.08.2012, 02:46

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от sectro »

2GOOD написа:Не е точно така, защото админа е друг, но мисля че е действал праивлно.
Я ми покажи къде в правилата пише, че не може да се залага бомбата на B, и какво като съм казал движение, като чакалят какво да им кажа "браво, само тебе чакахме досега" и не съм флашвал никого умишлено, тези админи тука ви баламосват, като в някакъв махленски сървър. Много интересни правила имате ако наистина си съгласен, че е правилно това :clap:

Respect, направо си трия ИП-тат ви.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от essential »

sectro написа:
2GOOD написа:Не е точно така, защото админа е друг, но мисля че е действал праивлно.
Я ми покажи къде в правилата пише, че не може да се залага бомбата на B, и какво като съм казал движение, като чакалят какво да им кажа "браво, само тебе чакахме досега" и не съм флашвал никого умишлено, тези админи тука ви баламосват, като в някакъв махленски сървър. Много интересни правила имате ако наистина си съгласен, че е правилно това :clap:

Respect, направо си трия ИП-тат ви.
Пичага, демотата показват всичко. Себе си може да залъжеш, но не и нас. Доста долно е да се играе 'само ярд', защото няма достатъчно хора и някой да заложи на Б.
Високо морална и спортсменска постъпка.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: Оплакване от админ misho 87.246.49.18

Мнение от aXNJI »

sectro написа:
2GOOD написа:Не е точно така, защото админа е друг, но мисля че е действал праивлно.
Я ми покажи къде в правилата пише, че не може да се залага бомбата на B, и какво като съм казал движение, като чакалят какво да им кажа "браво, само тебе чакахме досега" и не съм флашвал никого умишлено, тези админи тука ви баламосват, като в някакъв махленски сървър. Много интересни правила имате ако наистина си съгласен, че е правилно това :clap:

Respect, направо си трия ИП-тат ви.
Единствено англииското ми възпитание ме спира да ти кажа какво точно мисля за теб.
В демото ти ясно се вижда че въпросния админ дори не е там като те слейват първите 2 пъти, а на 3тия той точно тогава влиза, я се осъзнай малко.

Прегледай си демото и си напрегни тва дето е вътре в закачалката за шапки която носиш на раменете, пък след това пак се изкажи :)
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Заключена