играл сам с хак

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: играл сам с хак

Мнение от aXNJI »

miroslav написа:нали ви обесних що сам пуснал хак и обещавам че няма да играя с хак вече или други помагала в цс моля да ми махнете бана
Тва вече не ми вдъхва доверие, някакси ме навежда на мисълта че просто тоя път са те хванали.
Добре де и кво ще стане като пак има хакер и няма админ, пак ли ще пуснеш хака? И след 2 седмици пак ще гледаме тема "ама то оня беше с хак".
Или пък друг сценарии, играча просто е по-добър, със слушалки, чува бие през стената, цепи ти кофата нон-стоп и ти пак се нервиш и казваш той е с хак и пак пускаш хака.


Нищо лично но такива обещания са под път и над път...
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

мо махнете ми бана и обещавам няам да играя с хак

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

аз обещах че няма да играя с хак дори някои да е хак няма да играя с хак ако ме хванете 2 път да играя с хак няма ми махате бана
Последна промяна от miroslav на 03.10.2012, 14:26, променено общо 1 път.

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

аз обещах че няма да играя с хак дори някои да е хак няма да играя с хак ако ме хванете 2 път да играя с хак няма ми махате бана

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: играл сам с хак

Мнение от c00L_MacKa »

Абсолютен перманентен бан. :snooty:
Поне молитвите му да бяха сърцераздирателни, за да ме накарат да се замисля за нещо по снисходително... :roll:

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: играл сам с хак

Мнение от Still Ballin »

:character-oldtimer: :text-+1:
c00L_MacKa написа:Абсолютен перманентен бан. :snooty:
Поне молитвите му да бяха сърцераздирателни, за да ме накарат да се замисля за нещо по снисходително... :roll:
+ това много спамиш!
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

оважаеми админи на сам направил престъпление признах си че съм играл с wall и се извиних и обещах че няма да игррая с хак вече само ми махнете бана и то ше се види дали ше играя с хак то не може да се скрие кога сам хак пак ше ме хванете аз ако мисля да играя с хак няма да ви моля да ми махнете бана логично ее аз първо се мъчих да се регистрирам в форума и после едва си направих тема за ко ме ее да лъжа комие пак да играя с хак

zolfeca
Напредващ
Мнения: 46
Регистриран: 18.09.2012, 21:25
Мишка: x7
Местоположение: Бургас

Re: играл сам с хак

Мнение от zolfeca »

miroslav написа:оважаеми админи на сам направил престъпление признах си че съм играл с wall и се извиних и обещах че няма да игррая с хак вече само ми махнете бана и то ше се види дали ше играя с хак то не може да се скрие кога сам хак пак ше ме хванете аз ако мисля да играя с хак няма да ви моля да ми махнете бана логично ее аз първо се мъчих да се регистрирам в форума и после едва си направих тема за ко ме ее да лъжа комие пак да играя с хак
Факта че написаното от теб е под всякаква критика откъм правописни грешки ме довежда на мисълта, че си под 15годинки. И от тук идва голямото съмнение, че пак може да си пуснеш програмките и да разиграваш админите.

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: играл сам с хак

Мнение от aXNJI »

zolfeca написа:
miroslav написа:оважаеми админи на сам направил престъпление признах си че съм играл с wall и се извиних и обещах че няма да игррая с хак вече само ми махнете бана и то ше се види дали ше играя с хак то не може да се скрие кога сам хак пак ше ме хванете аз ако мисля да играя с хак няма да ви моля да ми махнете бана логично ее аз първо се мъчих да се регистрирам в форума и после едва си направих тема за ко ме ее да лъжа комие пак да играя с хак
Факта че написаното от теб е под всякаква критика откъм правописни грешки ме довежда на мисълта, че си под 15годинки. И от тук идва голямото съмнение, че пак може да си пуснеш програмките и да разиграваш админите.
Не, не.... не може, а изключително много вероятно. И аз вече съм против махането на бана, то тва вече заприлича не на тема, а на женския пазар "ако вие ми махнете бана, аз няма да играя с хак, ако аз играя с хак няма да ми махате бана", ези-тура тура-ези и "разменям сланина за одеало че идва зима".

То тука последните 2 страници май се държат отключени само и единствено за сейр, ама то взе да става много тъжно, поне на мен ми изглежда така, като гледам грамотността на децата... предлагам да вземем решение в крайна сметка, че то вече и перманентния бан ще вземе да му изтече... :lol:
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: играл сам с хак

Мнение от GERONIMO »

Защо изобщо се обсъжда, случая си е за пермаментен.За повечко банове за псуване, също слагат пермаментни, а пича си казва, играх с хак, ама нарочно, ама другия беше хак, па искам сега да ми махнете бана.Остава и другия да се появи и да каже, ми той беше първи махнете моя.Абсолютен пазар. +1 Ахиле :)

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

моля да ми махнете банна обясних 6то сам играл с хак же4е няма да играя с валл или други помагала

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: играл сам с хак

Мнение от essential »

против

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: играл сам с хак

Мнение от CzaR »

Аз също съм против :!:

Отговори