играл сам с хак

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: играл сам с хак

Мнение от Akuma »

r3l4x4 написа:3 седмици :roll:
Месец :shifty: :roll:
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: играл сам с хак

Мнение от moses »

miroslav написа:и обещавам че няма да играя вече с хак повече

Аз съм асоциал. Та значи по темата конретно ако искайте ми вярвайте, но на това лице съм му лепкал над 200 фъкоффа за игра с хак поради простата причина, че ми пишеше Player is already banned! Имах свободен един weekend та за тези 2 дни аз не можах да поиграя от постоянната гонидба на този индивид. Аз го гоня, той сменя ника и влиза. Гоня го, сменя последни цифри на Ипто и влиза. И така 2 дена. Имах поне 2 демота на този пич, на които много брутално ясно си личи как ги мери през стените, но на скоро ги изтрих. На такива хора не само не трябва да им се махат бановете , но ако има начин и да ги линчуваме или поне бан и от сайта да получи ще да е най добре. Опитвал съм се да общувам с него, преди да го изгоня, моля го да махне хака- той просто се прави на ударен, нямал хак. В този ред на мисли искам всеки да си прецени колко време ще отнеме да го пусне отново ако му се махне бана. Аз поне за себе си мога понеже имам доста голям опит с тази персона. Това са нахални хора, които не съм сигурен дали заслужават 2ри шанс.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: играл сам с хак

Мнение от Style »

Преди съм те хващал няколко пъти с on/off, но му махнете бана, ако играе с хак няма как да не забележим ;)

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: играл сам с хак

Мнение от milanista »

опаааа...и аз бях на мнение, че може да се махне бана заради признанието, но след коментара на moses, вече съм против...от мен НЕ за махане на бана

Akuma
CS Admin
Мнения: 164
Регистриран: 20.11.2011, 20:28
Мишка: Боклучец баце
Ник в CS: [Shin] - Akuma

Re: играл сам с хак

Мнение от Akuma »

moses написа:
miroslav написа:и обещавам че няма да играя вече с хак повече

Аз съм асоциал. Та значи по темата конретно ако искайте ми вярвайте, но на това лице съм му лепкал над 200 фъкоффа за игра с хак поради простата причина, че ми пишеше Player is already banned! Имах свободен един weekend та за тези 2 дни аз не можах да поиграя от постоянната гонидба на този индивид. Аз го гоня, той сменя ника и влиза. Гоня го, сменя последни цифри на Ипто и влиза. И така 2 дена. Имах поне 2 демота на този пич, на които много брутално ясно си личи как ги мери през стените, но на скоро ги изтрих. На такива хора не само не трябва да им се махат бановете , но ако има начин и да ги линчуваме или поне бан и от сайта да получи ще да е най добре. Опитвал съм се да общувам с него, преди да го изгоня, моля го да махне хака- той просто се прави на ударен, нямал хак. В този ред на мисли искам всеки да си прецени колко време ще отнеме да го пусне отново ако му се махне бана. Аз поне за себе си мога понеже имам доста голям опит с тази персона. Това са нахални хора, които не съм сигурен дали заслужават 2ри шанс.

Значи Перменантен...без право на обжалване! :naughty:
Всичко може да се постигне, стига да имаш желание! :)

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

обещавам на всички админи че няам да играя вече с хак

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

няма да играя с хак обещавам на всички админи

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

не съм си сменял ip то никога първо аз се мача да пратя тема от 1 месец сигорно та откъде ше знам как се сменява ip на компа аз ко мога ше го сменя цялато аа не съм 2 цифри

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: играл сам с хак

Мнение от Still Ballin »

:text-banplz:
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

асоциал и на теб се извинявам и ти обещавам че няма да играя с хак вече само ми махнете бана

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: играл сам с хак

Мнение от North »

Освен да помолим 2GOOD да порови в логовете и да види дали някой друг не му е играл с ника...той си има Steam ID
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: играл сам с хак

Мнение от 2GOOD »

Малко са объркани неговите неща, но ника може да си го сменя макс веднъж месечно по едни други причини, които според мен няма нужда да му казваме на него то1но ;)

От чутото до тук съм на мнение, че бана трябва да си остане Перм, но все пък съм склонен да се слушам във вашето мнение :whistle:

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: играл сам с хак

Мнение от blinkin89 »

Прочетох темичката и никъде не видях някакъв смисъл да му се премахне или пък да му се намали :hand:

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: играл сам с хак

Мнение от aXNJI »

бан минимум 3 месеца /да като ставам рано и като съм сънен съм раздразнителен/. Също така ще помоля ако по няква причина решите да му махнете бана, да сложите един изтекъл бан с няква причина да подсеща колегите и ако го хванат да е он/офф или дори съмнителен фъкофф+ бан за аим и да не се разправят повече.

И все пак не виждам кво доказателство предоставя "ама обещаваам" от пубер
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

miroslav
Новак
Мнения: 15
Регистриран: 14.08.2012, 19:20
Мишка: 2.8
Ник в CS: [EsL]da_tigo_dam

Re: играл сам с хак

Мнение от miroslav »

нали ви обесних що сам пуснал хак и обещавам че няма да играя с хак вече или други помагала в цс моля да ми махнете бана

Отговори