защо?

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

поради каква причина съм бан? заради това ,че мога да играя и несъм като вас с хакчета ли ????? неми е ясно ????

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: защо?

Мнение от GERONIMO »

Сложи демо, or it didn't happen ! :violin:

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

кфо демо да ти слагам уе пич хахах ;) влизаи спектатор и следиш ме ако искаш 1 г ме следи хахахахаха все ми е тая аз несъм играл никога цс с хак нз даже какви са хаковете да ти кажа ..... ЦС играх преди 5-6-7 г непомня кога сега нямам време за тази игра само убивам време като сега !

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

хахахах Reason - AIM олеле божке ;) искам еи тука да кажа на този които ми даде този реасон 1во да научи играта ;) 2ро ако мисли че играя с "уал" или някакъв вид "аим" за които даже и нз как се пускат жестоко се лъже и да гледа малко повечко преди да бамва наред, можеби съм единствения които е играл цс (говоря преди съм играл сега убивам време ) без никакъв ХАК ! Смятам ,че ако извикам моят приятел които и преди ме биеше на цс и в момента и тои не е играл от 5-6 г смятам че не АИМ ми нз какво ще го наречете АИМ + хеадшот сиг ще ви пръсне от бои !!! Нз кфи сте такива деца ли сте ...... научете се че има едно нещо СПЕКТАТОР му се вика гледаш и тогава решаваш кои е аим , но при положение че на тоя сървер има ДЕМ и е 1.6 и мерника ти е крив постоянно Глави переш несмятам че ти трябва хак за тук .

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: защо?

Мнение от GERONIMO »

Думите ти в момента не значат нищо без доказателство.Ако нямаш какво да криеш отиваш в папката си цстрайк и слагаш тука демото от бана ти, и ако си бил чист ти трият бана.Така с тези глупости дето говориш нищо не постигаш, а точно обратното обръщаш хората против себе си.

Иползвай шаблона за оплакване от бан за да не ти заключат темата -> http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1417

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

там е проблема че нямам демо ..... абе ако искат да се обръщат където си искат хората хич неме касае тази работа ......тук съм дошъл да убия малко време още веднъж ме бяха бамнали за аим хахха неми е за 1ви път но за 1ви път пиша вече омръзна ми ..... някакви ламери тука раздават права чакаи малко 1во виж увери се ! тогава раздаваи право да влизат ако искат 10 админа да ме гледат все ми е тая ;) ама без причина ...... много мразя !

Потребителски аватар
GERONIMO
Пристрастен
Мнения: 120
Регистриран: 15.02.2012, 20:32
Мишка: GEMBIRD MUSOPTI4-BLUE
Ник в CS: Le Professeur
Местоположение: Хасково

Re: защо?

Мнение от GERONIMO »

НЕ може да нямаш демо.Автоматично го записва, невъзможно е да не ти е било записано.

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

ами ненамерих демо сорри ;(

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: защо?

Мнение от zlatoto »

Еми оставаш с бан докато го намериш :naughty:
И другия път темата да ти е по шаблона иначе отива в коша :hand:

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: защо?

Мнение от fallangel »

3. Линк за сваляне на демото, което е било автоматично записано в папката cstrike (Например: D:/Games/CS/cstrike/ИМЕТО_НА_ДЕМОТО.dem)
фаила трябва даизглежда нещо подобно [de_train][STEAM_0_0_1716800364]PsychoTraining's_Classic_Arena.dem

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

това го знам но точно от тази игра го няма демото .... има от други но неи от бана до еи сега съм ги гледал съвсем други има ....

Потребителски аватар
milanista
Ex-CS Admin
Мнения: 208
Регистриран: 13.04.2012, 22:02
Ник в CS: Milanista

Re: защо?

Мнение от milanista »

гледал съм го хиляди пъти как играе...това е един от играчите, на които се възхищавам наистина и съм убеден на 100%, че не е ползвал хак...дано мнението на колегата не е било повлияно от реването на всички( както обикновено), че BeHappy е хакер...жалко, че няма демо за да се убедят всички.... :?

пп: евентуално админа, който го е баннал може да има... :think:

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: защо?

Мнение от zlatoto »

В момента е виновен до доказване на противното...
Не може всички да имаме демотата си като сме играли, а той да няма :liar:

Smile*BeHappY
Новак
Мнения: 13
Регистриран: 16.10.2012, 21:54
Мишка: логитеч
Ник в CS: Smile*BeHappY

Re: защо?

Мнение от Smile*BeHappY »

ooo Миланиста ;))) мерси че ме подкрепяш но тук са сабрани само играчи и разбирачи знам че всички реват срещу мен имам едно др демо намерих нкякви само тъпи демота са се записвали ... по 5 мин някакви фрагове дето съм играл но намерих едно наистина дълго ..... надявам се че стига
http://95.87.37.155/Smile.dem

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: защо?

Мнение от bastarka »

В момента смятам,че е редно тази тема да отиде в коша,тъй като както каза златото трябва да е по "шаблонна " :eusa-snooty:
Правилата са си правила не независимо от всичко :P
Нека си напише нова !
http://www.psycho-cs.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=1417
;)
Не смятам,повече да коментирам по тази тема докато не добие видитът,който се изисква :idea:
Изображение

Заключена