Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от moses »

Така е. Когато радиото пееше никой не пожела да се вслуша. Ама то рано или късно работите си излизат на яве.

Със здраве.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

KAPITAN`PLANETA
Напредващ
Мнения: 23
Регистриран: 26.12.2011, 21:45
Мишка: mx 510 logitech
Ник в CS: KAPITAN`PLANETA

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от KAPITAN`PLANETA »

HAKERRRRRRRRRRRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
r3l4x4
Gaming on Steroids
Мнения: 961
Регистриран: 28.10.2010, 20:04
Мишка: nqkakva ot 1 lev, no pi6e PRO na neq
Ник в CS: Gaming on Steroids
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от r3l4x4 »

След 2-3 часа ще видя демото лично и да видим :)
I'll **** you till you love me

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от Just.Z »

Аз може да съм нов в този сървър, ама в играта съм от 7-8 години ..
-=> http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 45058J.jpg
Wall не е само тоя който бяга и ги стреля през стените...

@Tobias засичал съм те в сървъра доста пъти , но не съм имал възможност да те гледам дори не ми е правило впечатление поради простата причина , че умирам рядко :D
Шегата на страна... Ти такъв автогол си си вкарал с това демо , че си нямаш на идея.. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започни да се учиш да играеш...
Дори не ти изгледах цялото демо достатъчни бяха първите 3-4 рунда... И ако искаш обяснение къде си личи ще ти кажа...
Като полицай обикаляш половината мап без да се оглеждаш и сменяш пистолет/ оръжие постоянно защото знаеш , че никой не те дебне.. В момента в който излизаш от стълби и на лок-а има 3-ма ти излизаш с М-ката като пич и ги сваляш с по 2 патрона.. Следващия рунд същата ситуация ПАК са заложили на А ти пак идваш от към стълби обаче този път пази само 1 и то чак доло зад стената... Ти като един добър пророк знаеш това и излизаш с мерник забит в земята хвърляш си М-ката взимаш някакъв калашник , ама нещо не ти харесва връщаш се хвфърляш си калашника и пак си взимаш М-ката, защото знаеш , че никой няма да те обезпокоява... Следващия рунд тръгваш 3-ти-4-ти от базата пред тебе 3-ма от твоите стрелят на ярда и ти няма как да знаеш дали стрелят срещу 5-ма или просто дупчат.. , но явно знаеш че няма никой и излизаш на ярда с НОЖ в ръката и си подскачаш и не ти пука... МНО СМЯХ.....Другия рунд бягаш към X срещу тебе излиза 1 ти го убиваш и веднага презареждаш докато бягаш и си вадиш и USP и него презареждаш нищо , че имаш още 20 патрона в пушката.. ТИ просто знаеш , че няма друг на близо след 1-вия убит... СЛЕДВАЩИЯ РУНД пазиш СТЪЛБИ един ти идва тропайки ти го убиваш АМА НЕ ПРЕЗАРЕЖДАШ, ами клякаш и чакаш и след 2 сек се показва втория на WALK и го убиваш... (ЯСНОВИДЦИ 2012 по БТВ) МИНАВАШ към Терористите ... Ръшваш X-са като през цялото време бягаш на НОЖ . Минаваш през вратата и изобщо не поглеждаш към B (Където принципно може да има 2-3 човека +АВП ) Ами веднага поглеждаш към CT-базата където има хвърлени 2 смока, но ти просто имаш 6 чувство и знаеш , че точно тогава ще скочи някой от Стълби и ще го вземеш... Следващия рунд си с C4 и тръгваш към B! С тебе има само още 1... другите са към ярд и ти с твоя човек излизате НА БЕГОМ, БЕЗ ФЛАШ, без да се огледаш, без да се огледаш и в тунела, ТИ ИЗЛИЗАШ БЯГАЙКИ С НОЖ .... и ЗАЛАГАШ... Е КОПЕЛЕ ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ??? , ЧЕ ТИ АКО НЕ СИ С WALL ЩЕ ТЕ КОЛЯ ВСЕКИ РУНД Е Приятелю :dance: Осъзнай се малко...(Един да имаше да пази на B и щеше да те убие..., че то ботовете на EASY като излизат от там клякат и се оглеждат е .. ЧЕСТНО ЛИ ТАКА ВЛИЗАШ ВСЕКИ ПЪТ НА МАЛКА ?? Nooo Wayyyyyyyy :))))) ) И ПОСЛЕДНИЯ РУНД КОЙТО ГЛЕДАХ направо преля чашата .. НЯМА ТАКАВА ЛОГИКА ЗАКЛЕВАМ СЕ :) ТИ СИ С C4 ОТНОВО и отиватш към А през стълби.. Има 1 ТВОЙ на Локейшъна който показва към ярд и този Dunhil го убива.. Е ТИ КАТО ЕДИН ПРОФЕСИОНАЛИСТ КАТО СИ ЧУЛ , ЧЕ Е ОТ КЪМ ЯРД..... КАК МОЖЕ ДА ЗАЛОЖИШ ОТ ВЪНКА КЛЕКНАЛ КЪМ ЯРД... ОТ КУДЕТО логично всеки момент може да ти се покаже пича и да те убие... ЕЕЕ НЯМА ПРОБЛЕМИ ТВОЕТО 6-то чувство ти е казало , че той ще върне и ще ти мине от стълби.. и ТИ СИ ЗАЛОЖИ и отиде и клекна на Стълбите да ги чакаш.. Е ТУКА СЕРИОЗНО СЕ СМЯХ С ГЛАС :)) .....Спрях да ти гледам демото защото иначе този пост щеше да е 3 страници.! ЧЕ ТИ ЕДИН НОРМАЛЕН КИЛЛ НЯМАШ Е.. Много си далече от цялата игра... И ти е супер яко , че има такива в сървъра които наистина мислят , че можеш да играеш и се кефят като си от тях... В СУПЕР ГОЛЯМА ЗАБЛУДА СИ... Ако наистина харесваш тази игра СМЕНЯЙ НИКА ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започвай да се учиш защото за едно нормално ниво ти трябват минимум 2 години...
И ТИ СИ ТРЪГНАЛ ДА СЕ ОПЛАКВАШ .. ОМГ... Не се съмнявам , че повечето от админите тук ще са на моето мнение...
Дано не ти махнат бана , че такива заблудени като тебе бъркат играта на всички...
ДОКАТО Е ВРЕМЕ СМЕНЯЙ НИКА И ЗАПОЧВАЙ ДА СЕ УЧИШ ДА СЕ УСЛУШВАШ И ДА НЕ БЯГАШ КАТО КОН ПО МАПОВЕТЕ :))

Бил съм админ много години в най добрите сървъри и ми стана интересно за това демо и реших да си го пусна...

Не съм запознат със системата на сървъра , но ако има опция за SMS admin! Само заради тебе ще стана админ за да те банвам доживот.. просто защото не ставаш...

УСПЕХ...



Ай със здраве :D
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Fair Play
CS Admin
Мнения: 497
Регистриран: 20.01.2010, 02:15
Мишка: A4TECH X-766FS
Ник в CS: Fair Play
Местоположение: Някъде до морето :)

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от Fair Play »

Гледах демото. За мен той е он/офф.
He is Machine! He is Legend! He is Fair Play!

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от zlatoto »

С горните 2 мнения + бановете за псуване и хубавото държание към екипа и като цяло в сървърите, защото има много ненаказани моменти, надменно и грубо държание, работите май вървят към перманент...

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от lanselot »

Срамота е тва леке да играе и вмомента в сървъра. Не може да има 5 бана за по 1 седмица и ся пак да цъка. Аз бан повече няма да му слагам... Тия теми затва ли се пускат, всеки да коментира и да се вади посл. инстаниция, а най - накрая никво решение. След 22:00 е така че е простено : Шибан хакер, който още си пердаши в наще сървъри. Ей току що ми се оплакаха пак от него. Дайте да се вземем в ръце хора!
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от lanselot »

Just.Z написа:Аз може да съм нов в този сървър, ама в играта съм от 7-8 години ..
-=> http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 45058J.jpg
Wall не е само тоя който бяга и ги стреля през стените...

@Tobias засичал съм те в сървъра доста пъти , но не съм имал възможност да те гледам дори не ми е правило впечатление поради простата причина , че умирам рядко :D
Шегата на страна... Ти такъв автогол си си вкарал с това демо , че си нямаш на идея.. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започни да се учиш да играеш...
Дори не ти изгледах цялото демо достатъчни бяха първите 3-4 рунда... И ако искаш обяснение къде си личи ще ти кажа...
Като полицай обикаляш половината мап без да се оглеждаш и сменяш пистолет/ оръжие постоянно защото знаеш , че никой не те дебне.. В момента в който излизаш от стълби и на лок-а има 3-ма ти излизаш с М-ката като пич и ги сваляш с по 2 патрона.. Следващия рунд същата ситуация ПАК са заложили на А ти пак идваш от към стълби обаче този път пази само 1 и то чак доло зад стената... Ти като един добър пророк знаеш това и излизаш с мерник забит в земята хвърляш си М-ката взимаш някакъв калашник , ама нещо не ти харесва връщаш се хвфърляш си калашника и пак си взимаш М-ката, защото знаеш , че никой няма да те обезпокоява... Следващия рунд тръгваш 3-ти-4-ти от базата пред тебе 3-ма от твоите стрелят на ярда и ти няма как да знаеш дали стрелят срещу 5-ма или просто дупчат.. , но явно знаеш че няма никой и излизаш на ярда с НОЖ в ръката и си подскачаш и не ти пука... МНО СМЯХ.....Другия рунд бягаш към X срещу тебе излиза 1 ти го убиваш и веднага презареждаш докато бягаш и си вадиш и USP и него презареждаш нищо , че имаш още 20 патрона в пушката.. ТИ просто знаеш , че няма друг на близо след 1-вия убит... СЛЕДВАЩИЯ РУНД пазиш СТЪЛБИ един ти идва тропайки ти го убиваш АМА НЕ ПРЕЗАРЕЖДАШ, ами клякаш и чакаш и след 2 сек се показва втория на WALK и го убиваш... (ЯСНОВИДЦИ 2012 по БТВ) МИНАВАШ към Терористите ... Ръшваш X-са като през цялото време бягаш на НОЖ . Минаваш през вратата и изобщо не поглеждаш към B (Където принципно може да има 2-3 човека +АВП ) Ами веднага поглеждаш към CT-базата където има хвърлени 2 смока, но ти просто имаш 6 чувство и знаеш , че точно тогава ще скочи някой от Стълби и ще го вземеш... Следващия рунд си с C4 и тръгваш към B! С тебе има само още 1... другите са към ярд и ти с твоя човек излизате НА БЕГОМ, БЕЗ ФЛАШ, без да се огледаш, без да се огледаш и в тунела, ТИ ИЗЛИЗАШ БЯГАЙКИ С НОЖ .... и ЗАЛАГАШ... Е КОПЕЛЕ ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ??? , ЧЕ ТИ АКО НЕ СИ С WALL ЩЕ ТЕ КОЛЯ ВСЕКИ РУНД Е Приятелю :dance: Осъзнай се малко...(Един да имаше да пази на B и щеше да те убие..., че то ботовете на EASY като излизат от там клякат и се оглеждат е .. ЧЕСТНО ЛИ ТАКА ВЛИЗАШ ВСЕКИ ПЪТ НА МАЛКА ?? Nooo Wayyyyyyyy :))))) ) И ПОСЛЕДНИЯ РУНД КОЙТО ГЛЕДАХ направо преля чашата .. НЯМА ТАКАВА ЛОГИКА ЗАКЛЕВАМ СЕ :) ТИ СИ С C4 ОТНОВО и отиватш към А през стълби.. Има 1 ТВОЙ на Локейшъна който показва към ярд и този Dunhil го убива.. Е ТИ КАТО ЕДИН ПРОФЕСИОНАЛИСТ КАТО СИ ЧУЛ , ЧЕ Е ОТ КЪМ ЯРД..... КАК МОЖЕ ДА ЗАЛОЖИШ ОТ ВЪНКА КЛЕКНАЛ КЪМ ЯРД... ОТ КУДЕТО логично всеки момент може да ти се покаже пича и да те убие... ЕЕЕ НЯМА ПРОБЛЕМИ ТВОЕТО 6-то чувство ти е казало , че той ще върне и ще ти мине от стълби.. и ТИ СИ ЗАЛОЖИ и отиде и клекна на Стълбите да ги чакаш.. Е ТУКА СЕРИОЗНО СЕ СМЯХ С ГЛАС :)) .....Спрях да ти гледам демото защото иначе този пост щеше да е 3 страници.! ЧЕ ТИ ЕДИН НОРМАЛЕН КИЛЛ НЯМАШ Е.. Много си далече от цялата игра... И ти е супер яко , че има такива в сървъра които наистина мислят , че можеш да играеш и се кефят като си от тях... В СУПЕР ГОЛЯМА ЗАБЛУДА СИ... Ако наистина харесваш тази игра СМЕНЯЙ НИКА ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започвай да се учиш защото за едно нормално ниво ти трябват минимум 2 години...
И ТИ СИ ТРЪГНАЛ ДА СЕ ОПЛАКВАШ .. ОМГ... Не се съмнявам , че повечето от админите тук ще са на моето мнение...
Дано не ти махнат бана , че такива заблудени като тебе бъркат играта на всички...
ДОКАТО Е ВРЕМЕ СМЕНЯЙ НИКА И ЗАПОЧВАЙ ДА СЕ УЧИШ ДА СЕ УСЛУШВАШ И ДА НЕ БЯГАШ КАТО КОН ПО МАПОВЕТЕ :))

Бил съм админ много години в най добрите сървъри и ми стана интересно за това демо и реших да си го пусна...

Не съм запознат със системата на сървъра , но ако има опция за SMS admin! Само заради тебе ще стана админ за да те банвам доживот.. просто защото не ставаш...

УСПЕХ...



Ай със здраве :D

ЧЕТЕТЕ
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

Потребителски аватар
lanselot
Ex-CS Admin
Мнения: 492
Регистриран: 08.09.2011, 18:47
Мишка: x7 705k
Ник в CS: DefuseR * LANSELOT[D]OBI

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от lanselot »

А тоя пич има 1 коментар и каза мн повече неща от хора, които имат 200 коментара. Айде дано Jolera стане админ - жужиту
Можещите, могат да имат това, което си пожелаят!!!!!

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от eldynari »

lanselot написа:
Just.Z написа:Аз може да съм нов в този сървър, ама в играта съм от 7-8 години ..
-=> http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 45058J.jpg
Wall не е само тоя който бяга и ги стреля през стените...

@Tobias засичал съм те в сървъра доста пъти , но не съм имал възможност да те гледам дори не ми е правило впечатление поради простата причина , че умирам рядко :D
Шегата на страна... Ти такъв автогол си си вкарал с това демо , че си нямаш на идея.. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започни да се учиш да играеш...
Дори не ти изгледах цялото демо достатъчни бяха първите 3-4 рунда... И ако искаш обяснение къде си личи ще ти кажа...
Като полицай обикаляш половината мап без да се оглеждаш и сменяш пистолет/ оръжие постоянно защото знаеш , че никой не те дебне.. В момента в който излизаш от стълби и на лок-а има 3-ма ти излизаш с М-ката като пич и ги сваляш с по 2 патрона.. Следващия рунд същата ситуация ПАК са заложили на А ти пак идваш от към стълби обаче този път пази само 1 и то чак доло зад стената... Ти като един добър пророк знаеш това и излизаш с мерник забит в земята хвърляш си М-ката взимаш някакъв калашник , ама нещо не ти харесва връщаш се хвфърляш си калашника и пак си взимаш М-ката, защото знаеш , че никой няма да те обезпокоява... Следващия рунд тръгваш 3-ти-4-ти от базата пред тебе 3-ма от твоите стрелят на ярда и ти няма как да знаеш дали стрелят срещу 5-ма или просто дупчат.. , но явно знаеш че няма никой и излизаш на ярда с НОЖ в ръката и си подскачаш и не ти пука... МНО СМЯХ.....Другия рунд бягаш към X срещу тебе излиза 1 ти го убиваш и веднага презареждаш докато бягаш и си вадиш и USP и него презареждаш нищо , че имаш още 20 патрона в пушката.. ТИ просто знаеш , че няма друг на близо след 1-вия убит... СЛЕДВАЩИЯ РУНД пазиш СТЪЛБИ един ти идва тропайки ти го убиваш АМА НЕ ПРЕЗАРЕЖДАШ, ами клякаш и чакаш и след 2 сек се показва втория на WALK и го убиваш... (ЯСНОВИДЦИ 2012 по БТВ) МИНАВАШ към Терористите ... Ръшваш X-са като през цялото време бягаш на НОЖ . Минаваш през вратата и изобщо не поглеждаш към B (Където принципно може да има 2-3 човека +АВП ) Ами веднага поглеждаш към CT-базата където има хвърлени 2 смока, но ти просто имаш 6 чувство и знаеш , че точно тогава ще скочи някой от Стълби и ще го вземеш... Следващия рунд си с C4 и тръгваш към B! С тебе има само още 1... другите са към ярд и ти с твоя човек излизате НА БЕГОМ, БЕЗ ФЛАШ, без да се огледаш, без да се огледаш и в тунела, ТИ ИЗЛИЗАШ БЯГАЙКИ С НОЖ .... и ЗАЛАГАШ... Е КОПЕЛЕ ТИ СЕРИОЗНО ЛИ ??? , ЧЕ ТИ АКО НЕ СИ С WALL ЩЕ ТЕ КОЛЯ ВСЕКИ РУНД Е Приятелю :dance: Осъзнай се малко...(Един да имаше да пази на B и щеше да те убие..., че то ботовете на EASY като излизат от там клякат и се оглеждат е .. ЧЕСТНО ЛИ ТАКА ВЛИЗАШ ВСЕКИ ПЪТ НА МАЛКА ?? Nooo Wayyyyyyyy :))))) ) И ПОСЛЕДНИЯ РУНД КОЙТО ГЛЕДАХ направо преля чашата .. НЯМА ТАКАВА ЛОГИКА ЗАКЛЕВАМ СЕ :) ТИ СИ С C4 ОТНОВО и отиватш към А през стълби.. Има 1 ТВОЙ на Локейшъна който показва към ярд и този Dunhil го убива.. Е ТИ КАТО ЕДИН ПРОФЕСИОНАЛИСТ КАТО СИ ЧУЛ , ЧЕ Е ОТ КЪМ ЯРД..... КАК МОЖЕ ДА ЗАЛОЖИШ ОТ ВЪНКА КЛЕКНАЛ КЪМ ЯРД... ОТ КУДЕТО логично всеки момент може да ти се покаже пича и да те убие... ЕЕЕ НЯМА ПРОБЛЕМИ ТВОЕТО 6-то чувство ти е казало , че той ще върне и ще ти мине от стълби.. и ТИ СИ ЗАЛОЖИ и отиде и клекна на Стълбите да ги чакаш.. Е ТУКА СЕРИОЗНО СЕ СМЯХ С ГЛАС :)) .....Спрях да ти гледам демото защото иначе този пост щеше да е 3 страници.! ЧЕ ТИ ЕДИН НОРМАЛЕН КИЛЛ НЯМАШ Е.. Много си далече от цялата игра... И ти е супер яко , че има такива в сървъра които наистина мислят , че можеш да играеш и се кефят като си от тях... В СУПЕР ГОЛЯМА ЗАБЛУДА СИ... Ако наистина харесваш тази игра СМЕНЯЙ НИКА ДОКАТО Е ВРЕМЕ и започвай да се учиш защото за едно нормално ниво ти трябват минимум 2 години...
И ТИ СИ ТРЪГНАЛ ДА СЕ ОПЛАКВАШ .. ОМГ... Не се съмнявам , че повечето от админите тук ще са на моето мнение...
Дано не ти махнат бана , че такива заблудени като тебе бъркат играта на всички...
ДОКАТО Е ВРЕМЕ СМЕНЯЙ НИКА И ЗАПОЧВАЙ ДА СЕ УЧИШ ДА СЕ УСЛУШВАШ И ДА НЕ БЯГАШ КАТО КОН ПО МАПОВЕТЕ :))

Бил съм админ много години в най добрите сървъри и ми стана интересно за това демо и реших да си го пусна...

Не съм запознат със системата на сървъра , но ако има опция за SMS admin! Само заради тебе ще стана админ за да те банвам доживот.. просто защото не ставаш...

УСПЕХ...



Ай със здраве :D

ЧЕТЕТЕ


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: На негово място щях да спра да играя въобще :lol: :lol:

Потребителски аватар
North
Ex-CS Admin
Мнения: 162
Регистриран: 29.01.2012, 06:22
Местоположение: Някъде след public static void main()

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от North »

Tobias написа:Почваме с обиди а ? Добре .... После да не кажете ама защо как нали уж а.... Поздрави от ХАКЕРА ;)
Няма да кажем, спокойно :roll: Хакерите получават банове, а другите, по-такивата, дето малко повече се доближават до истинското значение на термина, и решават че 1 DDoS може всичко...хм, да кажем просто че дърпат дявола за опашката. То че сме прости, прости сме, ма не ядем доматите с колците.
Изображение

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от 2GOOD »

1. Tobias - Държанието ти е доста агресивно и на няколко пъти ти направихме забележка, тук няма да обсъждаме подписа ти защото идеята Анинимните е съвсем различна.
2. Ако не си бил с хак си си в правото да се оплачеш и бана ти да бъде махнат.
3. До тук не става ясно от демото дали си хак или не. Само едно изказване че си он/оф. Очаквам мнения по темата, не кой кога как бил играл - имаме доказателство - демото което си качил и само то е от значение за конкретния случай.

Винаги сме се опитвали да бъдем справедливи, знаем колко е неприятно да те обвинят без причина. От друга страна, всеки е тук доброволно и никой не е длъжен да търпи арогантното държание на който и да било.

Още веднъж очаквам още мнения и то предимно от по-цжетните във форума.

Ако пък това по-горе е заплаха с/у нас направо си го кажи в прав текст - да не се занимаваме повече.

Поздрави.

P.S.
===
ฬє คгє คภ๏ภץ๓๏ยร ฬє คгє lєﻮเ๏ภ ฬє ๔๏ ภ๏t Ŧ๏гﻮเשє ฬє ๔๏ ภ๏t Ŧ๏гﻮєt єאקєςt ยร!

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от Damqn »

Вие го зехте намезе оставете човека да се забавлява ... нали за това сте направили сърварите . :think:
Може да е валл , той ще си осъзнае грешката (играл съм с него и играе момчето)
Има талант в сц 8) Tobias e пич това е
Поздрави от мене
И успех. :!:
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от fallangel »

Време е да се вземе крайно решение, след изчетеното до сега, мненията са в плюс за това че си хак. Затова налагам перманентен бан.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от несправедлив бан : Tobias

Мнение от zlatoto »

FallAngel написа:Време е да се вземе крайно решение, след изчетеното до сега, мненията са в плюс за това че си хак. Затова налагам перманентен бан.
+1 като се има предвид и държанието му в сървърите :!:

Заключена