ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
misanthrop
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 30.10.2012, 09:11
Мишка: от 10 лева
Ник в CS: misanthrop

ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от misanthrop »

1. Ник: misanthrop
2. Сървър PsychoTraining's Dust2Only
3. Демо: http://dox.bg/files/dw?a=4429134732
4. Линк към бана: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=19501

КАЖЕТЕ МИ АЙМ ЛИ СЪМ ???

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от aXNJI »

Да айм си.
Гледах те от както влезе. Тоя он/офф дето го правеше беше доста добре измислен, но зле изпълнен.
В началото до... 13-14тия ти фраг беше он/офф след това го спря и го пусна пак към 30-35ти, накрая след 51-52 пак го пусна и вече преля чашата.

Гледахме те с PurppleHaze и той точно ми казваше как може би си бил чист и ти тогава го пусна и разбули всякакви съмнения.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

misanthrop
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 30.10.2012, 09:11
Мишка: от 10 лева
Ник в CS: misanthrop

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от misanthrop »

Аве позьор какъв он оф бълнуваш гледай демото и тогава ми говори като админ не струваш !!!
Виж караш ме да се държа грубо въобще трябва да ти отнемат правата .Научи се да разпознаваш аймер валер и чист играч .Още веднъж ти казвам гледай демото няколко часа е и ще видеш дали съм он оф
просто нямам думи ....

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от Still Ballin »

misanthrop написа:Аве позьор какъв он оф бълнуваш гледай демото и тогава ми говори като админ не струваш !!!

:character-oldtimer: ако си мислиш че с тези реплики показваш че си чист грешиш , никой не моjеш да впечатлиш така само събираш отрицателни впечатления , аз не съм гледал демото и няма да го гледам :snooty: небих защитил играч , който твърди че някой от колектива не струвал ...
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от aXNJI »

Пиши квото си искаш пич, гледах те достатъчно по време на игра, даже прекалено дълго.

А това дали ме мислиш за позьор, некадърник или нещо друго /да не взема аз да изям бан от форума за нецензурно държание/, заради труда който положи да се опиташ да ме обидиш заслужи честта заради теб да си го преместя от десния в левия крачол.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от green »

Извинете че се меся но все пак е "човекомразец" :lol:
Не стига с шегите според мен той си е прав за себе си като не доставяме демо ни викате дай демо ,
като доставяме "няма да го гледам" еми не смяташ ли че не трябва да бъде наказан по някяакъв начин ако го е бамнал без причина , не казвам че трябва непременно да сму се махнат правата а ........На човечеца му са се вдигнали нервине ко му се сърдите
Изображение

misanthrop
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 30.10.2012, 09:11
Мишка: от 10 лева
Ник в CS: misanthrop

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от misanthrop »

BTK_BaBka написа:
misanthrop написа:Аве позьор какъв он оф бълнуваш гледай демото и тогава ми говори като админ не струваш !!!

:character-oldtimer: ако си мислиш че с тези реплики показваш че си чист грешиш , никой не моjеш да впечатлиш така само събираш отрицателни впечатления , аз не съм гледал демото и няма да го гледам :snooty: небих защитил играч , който твърди че някой от колектива не струвал ...
1во Ти трябва да си кажеш мнението за демото да го погледнеш!
2ро Затова си админ и задължението ти е това в сайта и сърварите да кажеш дали съм чист или не .
3то Аз се опитвам да бъда коректен към вас (а вие извенете за израза [ се ебавате ] с мене! )

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от aXNJI »

green написа:Извинете че се меся но все пак е "човекомразец" :lol:
Не стига с шегите според мен той си е прав за себе си като не доставяме демо ни викате дай демо ,
като доставяме "няма да го гледам" еми не смяташ ли че не трябва да бъде наказан по някяакъв начин ако го е бамнал без причина , не казвам че трябва непременно да сму се махнат правата а ........На човечеца му са се вдигнали нервине ко му се сърдите
Да съгласен съм, но аз си го гледах достатъчно, отвори демото, виж колко е дълго, извади 2 рунда време и ще разбереш колко съм го гледал, започнах да го гледам някъде на 7-8мия му фраг.
И напълно разбирам колегата който каза че не иска да му гледа демото, с това държание и аз не бих си направил труда.

Все пак всички колеги тук са зрели, здраво мислещи хора, това че решът да накажат някой не означава че показват по-малко уважение към него или нещо подобно, а просто че са сметнали че той играе нечестно. И макар да е наказан, това не му дава право да проявява неуважение и да се опитва да обижда.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от green »

Човек не искам да говоря мног много за да не каже че съм на негова страна но явно да проявява такова неуважение към теб означава че може да е чист и да се ядосва затова че е ял бан без причина нз вие сте по добри от мене и разбирате повече от мене в тази област
1 съвет кам мисантроп братле дръж се добре за да се държат и те така с тебе :lol:
повече няма да пиша за да не спамя излишно
Изображение

misanthrop
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 30.10.2012, 09:11
Мишка: от 10 лева
Ник в CS: misanthrop

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от misanthrop »

aXNJI помисли първо ако бях със аим щях ли да кача демо 150 мб което ми е цялата ми игра докато не ма баннa.
Ти можеш да искараш човек извън релси. Факта че ти си банваш е тъи за кеф защото имаш права !това не ти дава позволение да се мислиш за "БОГ" :snooty: корегираи си малко отношението ти а не го премай като упрек или обида а като съвет от приятел :think:

Потребителски аватар
gArNe7
Редовен
Мнения: 70
Регистриран: 16.02.2012, 11:31
Мишка: 2
Ник в CS: gArNe7

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от gArNe7 »

Хахаха и на тебе ли ти подариха банан за коледа
Какво ще кажеш екстра подарък а без причина подапяват е дажни хора не им се свиди :lol: :lol:
и аз съм чист но те ме направиха най-големия УАЛ в България
Силно се съмнявам че ще ти манат бана
Аз най-големия УАЛ а ти най-големия АЙМ хахаха
От 1 месец не съм влизал в сайта но сега не съжалих
:lol: :lol: :clap:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от aXNJI »

misanthrop написа:aXNJI помисли първо ако бях със аим щях ли да кача демо 150 мб което ми е цялата ми игра докато не ма баннa.
Ти можеш да искараш човек извън релси. Факта че ти си банваш е тъи за кеф защото имаш права !това не ти дава позволение да се мислиш за "БОГ" :snooty: корегираи си малко отношението ти а не го премай като упрек или обида а като съвет от приятел :think:
Пич, първо бях с моят ник, после бях с др, но не го помня, накрая бях ZEMI_TAQ_4A6A не си мисли че съм влязъл ей така и съм те баннал без да те гледам, кибичех умрял през повечето време.
Даже писах по-горе кога се вижда че пускаш средства. Да повечето време си чист, тва е така. Но на няколко пъти, просто така изведнъж "задобряваше" и започна да се ориентираш и по слух, започна и да стреляш по-добре, като цяло играта ти се променяше. Малко ми приличаше на Брус Банер като се ядоса, но по-краткотрайно, само 4-5 фрага, после хълк се прибираше и след малко пак излизаши за по 5-6-7 фрага.

П.П. Гарнет.... не обиждай човека, да го принизяваш до твоето ниво.

Нищо не ти е направил!
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

misanthrop
Новак
Мнения: 11
Регистриран: 30.10.2012, 09:11
Мишка: от 10 лева
Ник в CS: misanthrop

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от misanthrop »

aXNJI написа:
misanthrop написа:aXNJI помисли първо ако бях със аим щях ли да кача демо 150 мб което ми е цялата ми игра докато не ма баннa.
Ти можеш да искараш човек извън релси. Факта че ти си банваш е тъи за кеф защото имаш права !това не ти дава позволение да се мислиш за "БОГ" :snooty: корегираи си малко отношението ти а не го премай като упрек или обида а като съвет от приятел :think:
Пич, първо бях с моят ник, после бях с др, но не го помня, накрая бях ZEMI_TAQ_4A6A не си мисли че съм влязъл ей така и съм те баннал без да те гледам, кибичех умрял през повечето време.
Даже писах по-горе кога се вижда че пускаш средства. Да повечето време си чист, тва е така. Но на няколко пъти, просто така изведнъж "задобряваше" и започна да се ориентираш и по слух, започна и да стреляш по-добре, като цяло играта ти се променяше. Малко ми приличаше на Брус Банер като се ядоса, но по-краткотрайно, само 4-5 фрага, после хълк се прибираше и след малко пак излизаши за по 5-6-7 фрага.

П.П. Гарнет.... не обиждай човека, да го принизяваш до твоето ниво.

Нищо не ти е направил!
ВИЖ СЕГА ПО ПРИНЦИП ЩОМ ВЛЯЗА ВЕДНАГА НЕ МОЖЕ ЕЙ ТАКА ДА ГИ БИЯ ИЗВЕДНЪЖ!!!
Първо е нужно време да загрея а не още да ми се спи и да им бия глави ей така
също така настоявам да гледаш демото още веднъж и ако тогава пак казваш че съм айм незнам вече кво да ти кажа няма смисъл да ти се обеснявам и ти на мене нека и другите админи да погледнат демото и да си кажат и те мнението пък тогава ако искат да ми оставят бана има и други сървъри където ценяг играчите.

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от Damqn »

misanthrop е добър играч .... разликата че Баннвате добрите играчи /другата страна оставате валерите :whistle:
Като цяло гледах демото и е чист/ ти нещо не искаш да възприемаш че тои е добар може понякои момент да се губят рефлексите му но е добар.... :arrow: Такива админи според мен не могат да определят същноста на един играч :)Аз оставам пас няма какво да се обаждам да не изляза виновен !както винаги 8)
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Потребителски аватар
aXNJI
CS Admin, Jr.
Мнения: 692
Регистриран: 25.08.2011, 12:11
Ник в CS: aXNJI

Re: ОПЛАКВАНЕ ОТ НЕСПРАВЕДЛИВ БАН И ТО ЗА АЙМ !!

Мнение от aXNJI »

Damqn написа:misanthrop е добър играч .... разликата че Баннвате добрите играчи /другата страна оставате валерите :whistle:
Като цяло гледах демото и е чист/ ти нещо не искаш да възприемаш че тои е добар може понякои момент да се губят рефлексите му но е добар.... :arrow: Такива админи според мен не могат да определят същноста на един играч :)Аз оставам пас няма какво да се обаждам да не изляза виновен !както винаги 8)
Моля ако смяташ че ще се справиш по-добре, нека ти дадът моите права и да те видим. Но да говориш е доста по-лесно от колкото да правиш нещо.
Ще ме принудите и моето демо да кача, на което на моменти мишката му играе като побъркана.
ИзображениеИзображение
The only verdict is vengeance A vendetta held as a votive not in vain
for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous

Заключена