Копирач на никове..

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Копирач на никове..

Мнение от Just.Z »

Играч с STEAM_0:0:269754539 влиза в сървъра с моя ник и с този на VOLCANO a.k.a Firebot преди е влизал с ник -=> bOnBoNa и още с ник (kak we) тези никове ги взех от статистиката на сайта... Днес го засякох лично а преди 1-2 дена някой ми каза , че имало някой по същото време с моя ник в Deathmatcha докато аз бях в Класика.. това е ИД на Кракнат Стеам.. И не знам как процедирате в такива случай...Но пуснах тема! :shock: Тъй като съм сигурен , че няма да спре сам, а и сигурно ще използва и други никове...

Благодаря.
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Копирач на никове..

Мнение от fallangel »

В далечното бъдеще, всеки ник ще се регистрира, и така няма да могат да се копират. До тогава нищо не може да се направи. Въпроса е обсъждан и това е решението, но скоро няма да се реализира.

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Копирач на никове..

Мнение от Just.Z »

Еми заключвайте тогава, едва ли има какво да се напише повече по темата.. добре е да се знае все пак .. :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Копирач на никове..

Мнение от eldynari »

just То се знае от лятото още ако не ме лъже паметта :)

Отговори