Оплакване от бан

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

essential написа:Веднага ти давам пример със себе си. Когато започнах да влизам тук, никой не ме знаеше. И един единствен бан не съм изял. Гледаха ме отляво и отдясно, не бях скромен от към статсове. Но админите бяха по-търпеливи тогава и няблюдаваха. Moses е един от тях.
Окей евала .. аз не съм оспорил качествата му , а само възможността , че може да сгреши която той явно не допуска спрямо себе си..
Ама няма смисъл от примери... Темата е относно дадена ситуация а не какво е станало в миналото... защото иначе...

"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "a hora"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "toq NP"
"********<63257><STEAM_ID_LAN><>" chat "?"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "wall e.."
"********<63257><STEAM_ID_LAN><>" chat "i men mi e symnitelen"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "gledali li ste go"
"essential<63363><STEAM_0:0:20055384><>" chat "az ne"
"********<63418><STEAM_ID_LAN><>" chat " koi"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "toi samo im izliza"
"********<63257><STEAM_ID_LAN><>" chat "hmmm"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "qven si e"
"********<63257><STEAM_ID_LAN><>" chat "dosta treperesht mernik ima sy6to"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "mani mernika"
"essential<63363><STEAM_0:0:20055384><>" chat "tva e just.z"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "prai se na udaren samo"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "verno li"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "znaeh si brat"
"essential<63363><STEAM_0:0:20055384><>" chat "verno"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "just.z"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "go gledam ot 32 dena"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "3*"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "mn mi e smisnitelen"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "a tuka ako e toi"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "si e njapravo qven"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "are si4ki da go gledat"
"essential<63363><STEAM_0:0:20055384><>" chat "ne e hak"
"********<63368><STEAM_ID_LAN><>" chat "siguren li si che tva e just.z"
"essential<63363><STEAM_0:0:20055384><>" chat "da"

Това е малка част в която 3-ма са искали да ме баннат.. от 3 дена ме гледали.. Явен съм .. Мерника ми треперел.. Всички ги знам..
А и ти ако не ми знаеше Стеама и не ги беше разубедил , щях ли да бъда бан ??? (Въпроса е реторичен!)

Изображение

Спирам да пиша по темата :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
moses
CS Admin
Мнения: 227
Регистриран: 13.06.2011, 20:50
Мишка: Genius
Ник в CS: moses
Местоположение: BETWEEN HEAVEN AND HELL

Re: Оплакване от бан

Мнение от moses »

Just.Z написа:
essential написа: Не може така. Не е правилно. Няма да се слагат банове, ако не си сигурен, че човекът е с хак! Какво е това? "Ама аз не знаех, че това е той.. не е хак значи". Щом се слага бан трябва да се защитава тази позиция. Разбирайте, че бан трябва да се слага само, ако си сигурен. И не.. мойсей не би те баннал, ако не знаеше, че си ти, повярвай ми.
Еми точно той през цялото време не е сигурен, и казва ще го банна на моя отговорност(В СМИСЪЛ не съм сигурен и ако излезе , че не е ХАК АЗ ЩЕ ПОЕМА УДАРА образно казано )

За бана имах предвид , че и мене са ме банвали 10 пъти и ако сега започна да влизам с друг ник, moses(и не само той) може да се заблуди и да ме банне както и аз мога да се заблудя ако той е с друг ник и да банна него. Идеята е , че през цялото време се съмнява и можеше да каже... Не бях сигурен , но ме съмняваше много, имаше и друг админ и той се съмняваше... хората вътре се оплакваха.. и тн..
Така е с всеки по добър играч който започне да влиза в която и да е верига.. Колко пъти ли ще баннем DQDO MRAZ ако си смени ника... колко пъти са банвали HAIDUTIN който също не е хак ... както и да е , не съм настроен за спорове или кавги.. просто някой хора го приемат лично.. за тях... да ми погледнат подписа :)

Виждаш ли пак нищо не каза. Отговорност е да баннеш хора, които ти няма да посмееш да баннеш за да не ти се получат такива темички. Отговорност е защото си слагаш ника до баннатия. Колко още щеше да играе Тобито ако не го бях баннал първи? За такъв тип отговорност става въпрос. Всичко, ама всички друго което изписа са пълни, абсолютно пълни безсмислици. Ама дядо, ама баба , ама ханове, хайдути, ипта , стеамидта , и страната да смени ако не можеш да различиш чист играч от хакер, няма сми.
ЧЕРНО ДРОБЧЕ СЪЖАЛЯВАМ , АЗ ТАКА СЕ ЗАБАВЛЯВАМ... !!!

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от бан

Мнение от essential »

Леле, леле...

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от бан

Мнение от fefaka »

Лога дето си извади .. тва съм аз :roll: И както виждаш никой не те е банвал погледах те няколко рунда след тва и видях че си чист.Плюс тва просто ми е навик като видя някой дето ме съмнява веднага да пиша toq e wall gledaite go и т.н....случвало ми се е даже да съм единствен админ в сървъра, някой да ме убие по невъзможен начин и пиша на админ чата waller e toq gledai go и сякви такива :roll: Накратко пиша си колкото да не заспа :)

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от fallangel »

Ами изгледах демото, цялото. Малко съм раздвоен до 3 рунд нямаше нищо, след това до 12 много съвпадения имаше, прекалено много. до 15 пак беше нормално, после почна по равномерно. Не даваше много поводи за съмнения макар че имаше силно съмнителни моменти. Моето мнение е че не е чист, аз ако трябваше да го банвам щях да го направя.

Bat Stoqn
CS Admin
Мнения: 729
Регистриран: 07.09.2007, 21:10
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от бан

Мнение от Bat Stoqn »

Демо не съм гледал но,УМОЛЯВАМ колегите да не си изпускат нервите един към друг :hand:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от Just.Z »

Изображение
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Re: Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

Значи си остава, така ли?

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от бан

Мнение от fallangel »

Ще изчакаме още някое мнение.

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Оплакване от бан

Мнение от m113v »

хак е, а и нещо не е насоятелен :D , както повечето...
"Значи си остава, така ли?" един вид... не мина

4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Re: Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

m113v написа:хак е, а и нещо не е насоятелен :D , както повечето...
"Значи си остава, така ли?" един вид... не мина
т'ва беше много жалко пич .. те си решават аз не мога да им променя мнението.като гледам другите как хленчат въобще нямам намерение и аз да го правя.

нямаше да пусна демо ако играех с хак .. щях ли да ... тцтц трябва да се взимаш на сериозно , че да пускаш демо след , като ти самият знаеш , че си хакер .. както и да е няма какво да се обеснявам..

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Оплакване от бан

Мнение от m113v »

4exlata написа:
m113v написа:хак е, а и нещо не е насоятелен :D , както повечето...
"Значи си остава, така ли?" един вид... не мина
т'ва беше много жалко пич .. те си решават аз не мога да им променя мнението.като гледам другите как хленчат въобще нямам намерение и аз да го правя.

нямаше да пусна демо ако играех с хак .. щях ли да ... тцтц трябва да се взимаш на сериозно , че да пускаш демо след , като ти самият знаеш , че си хакер .. както и да е няма какво да се обеснявам..
Не става въпрос за хленчене, ти си си пуснал тема точно заради това(да им промениш мнението)... аз когато знам, че съм прав се опитвам да го докажа...
а ти в случая не си и наглееш

4exlata
Новак
Мнения: 6
Регистриран: 08.03.2013, 22:19
Пол: Жена
Ник в CS: 4exla

Re: Оплакване от бан

Мнение от 4exlata »

Защо трябва да съм наглея??
Няма логика в това , просто ако не ми го махнат ще влезна след 4 дни и ще си цъкам , това е.
И все пак съм пуснал тема , защото смятам , че грешат.

Отговори