Оплакване от несправедлив бан: МВР

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

1. MBP
2. PsychoTraining's Dust 2
3. http://dox.bg/files/dw?a=ab647738e5
4. http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=22713
5. Еми питайте Акума той знае как играя ;)
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

Потребителски аватар
2GOOD
The Big Boss
Мнения: 1515
Регистриран: 06.09.2007, 00:31
Мишка: Logitech G5
Местоположение: Panet Mars
Аватарът на 2GOOD
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от 2GOOD »

така ли стана.. на Tissy първия бан..// погледнете демото ПЛС

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от green »

Демото е твърде късо и не се разбира много, има съмнителни моменти , или просто е късмет .
Може би тисси е загубил форма , но според мен играча си е съмнителен .
Изображение

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Tissy »

Моля, гледайте демото :) и ми кажете дали съм сгрешил, вярно е рано го баннах, сбърках, че не записах демо да го гледаме заедно, извинявам се за което.

за демото понеже не ми го отваря с "viewdemo" и нямам таймер:
1ва вратка - след като остава CT-то на 8 хп, МВР изважда нож и го ръша (Но не се насочва към ъгъла на кашона, където на 95% би се скрил някой) и се насочва право към него. :)
2ра вратка - с авп-то е доста добър, интуиция може би от къде ще скочат/подадат.
3-та или 4-та вратка - обръща се към ярд и се спира в мига преди Ct да се подаде и в следващия миг кънтъртерориста се подава и е вече мъртъв.
съжалявам, че не мога да го гледам с viewdemo, да изпиша на коя мин и сек.

И пак повтарям, грешката ми е, че го баннах много рано.

MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

Явно неможеш да играеш с awp. Когато си терорист насочваш мерника към Х и го гласиш така, че и да скочат и да не скочат ги убиваш (е не всеки път) Всеки път различно чакам на Х. Някои минават през Х към нашата база, други не скачат а трети скачат. Все някои ще вземеш. Както всеки друг, така и аз имам добри и лоши моменти в играта. По някой път имам огромен късмер, по някой път и фраг немога да хвана. ;) И ако вкараш малко логика, в тая игра се разчита на саунд и на интуиция. Играя тая игра от 10 години някъде... Започнах с 1.5 после 1.6 после минах на Source и сега пак съм на 1.6 Имал съм много сървъри, бил съм и много пъти админ. ;)

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от c00L_MacKa »

Tissy написа: за демото понеже не ми го отваря с "viewdemo" и нямам таймер:
1ва вратка - след като остава CT-то на 8 хп, МВР изважда нож и го ръша (Но не се насочва към ъгъла на кашона, където на 95% би се скрил някой) и се насочва право към него. :)
2ра вратка - с авп-то е доста добър, интуиция може би от къде ще скочат/подадат.
3-та или 4-та вратка - обръща се към ярд и се спира в мига преди Ct да се подаде и в следващия миг кънтъртерориста се подава и е вече мъртъв.
1. 1ва врътка както ти му казваш, наистина си прав ЦТ-то можеше и да се качи на кашона.
2. 2ра,3та и изобщо на другите врътки убийствата от базата на Т през вратата, за мен са невъзможни като ги сравня с останалите му движения из картата!
3. За късмет мога да приема убийството на ярд, когато беше флашнат.
4. 7:55 мин., има 2 убийства, първото ай и то да е късмет, макар че излезе с двоен мерник и се насочи направо към ЦТ-то, но второто от към "стълбите" 5 пъти връщах демото ЕЕеми слепок съм, ЦТ-то не го виждам!!!
Може да се бъркам, но Тиси не го виждам в тва демо. :))
MBP написа:Играя тая игра от 10 години някъде... Започнах с 1.5 после 1.6 после минах на Source и сега пак съм на 1.6 Имал съм много сървъри, бил съм и много пъти админ. ;)
Голямо хвалене си барна, и аз я "играя тая игра от 10 години някъде..." и не виждам да съм задобряла, т'ва не е гаранция, че като играеш от сумати години трябва задължително да си мега добър с авп. :))))

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от zlatoto »

За 10 години игра не се научи да пазари бързо и да вдига мерника в средата на екрана :oops:
Спор няма все едно играе със стрелките.
Само имаше една врътка през вратата на ярда(ако не се лъжа средата на демото), където стрелна преди да се покаже играча... т.е. ти стрелна като си помисли, че той ще се покаже, а той се спря. Ако бях аз или бих стреляла през вратата или да се мръдна с отпиката докато го видя. Окей реши да го изчакаш така, но стрелна когато очакваше, че той ще се покаже, но противника спря.

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от CzaR »

Преди 10-на години си бил на 8-10г. И от тогава разцъкваш яко CS и си станал " про " ли ? Изгледах демото и ето какво мисля. Аз лично видях 4 по-съмнителни ситуации:
1 - 1 рунд ръшвап цт-то директно с нож към него.
2 - Ситуацията на ярда, където стрелна предварително между вратите.
3 - Ситуацията, в която пак стреляш предварително към стълби.
4 - Ситуацията на ярд,в която си сам с бомбата пускаше единичен зуум, след това двойния. И излезе на дясно и стрелна, и цс-то те уби. Аз лично го чух как тропаше в дясно от ярда до кашони, а ти казваш, че ползваш звук. Можеше да излезеш с пистолета и да го убиеш, нали ползваш звук. Така казваш.
Последна промяна от CzaR на 18.04.2013, 18:56, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Style »

Или е wall on/off или се прикрива и се прави на ударен на моменти


Забележете на Х към края на демото как седи и гледа към цт базата надолу и изведнъж 2ката тръгва да мине по-нагоре за към Б и МВР веднага премести мерника нагоре и другия случай на ST имаше една 2ка и ти от ярда си я знаеше и даже не се прикри ..

П.п: Като цяло играта му с awp на Х е доста съмнителна :think:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Just.Z »

Гледам и не вярвам на ушите си! Няма никакъв хак! Дори когато го флашнаха, оня се видя преди да го хване флаша и просто си стрелна, напълно нормална реакция... за 10 рунда общо 10-на кила с АВП кое е толкова съмнително ... един рунд му излизат един след друг и си ги взима после 2 рудна не убива никой... и това се случва на най баналните места на най баналната карта... Вратата на Х и вратата на ЯРД... 8)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Still Ballin
CS Admin
Мнения: 621
Регистриран: 22.03.2012, 15:46
Мишка: повече мяса на плъх !!!
Ник в CS: BTK_BaBka
Местоположение: Русе

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Still Ballin »

така , метнах и аз едно око , даже си сложих и очилата ма хак не видях . Мисля че играча обади доза късмет в ситуациите , а като се замислите всичко си е до моментното състояние и начин на протичане на обстоятелствата - късмета беше на негова страна , ай няма да дъфча локуми - за мен е ЧИСТ
Най-трудното нещо след 1 бутилка "Johnie Wallker" e Keep walking...

Потребителски аватар
Style
Ex-CS Admin
Мнения: 842
Регистриран: 17.08.2011, 23:49
Мишка: X-760H
Местоположение: Made In China.
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Style »

Still Ballin написа:така , метнах и аз едно око , даже си сложих и очилата ма хак не видях . Мисля че играча обади доза късмет в ситуациите , а като се замислите всичко си е до моментното състояние и начин на протичане на обстоятелствата - късмета беше на негова страна , ай няма да дъфча локуми - за мен е ЧИСТ

Пусни си wall и го виж демото пак какви ги върши на Х и аз искам такъв късмет :lol:

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от essential »

Style написа:
Still Ballin написа:така , метнах и аз едно око , даже си сложих и очилата ма хак не видях . Мисля че играча обади доза късмет в ситуациите , а като се замислите всичко си е до моментното състояние и начин на протичане на обстоятелствата - късмета беше на негова страна , ай няма да дъфча локуми - за мен е ЧИСТ

Пусни си wall и го виж демото пак какви ги върши на Х и аз искам такъв късмет :lol:
Невсички имаме wall. :think:

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Just.Z »

essential написа: Невсички имаме wall. :think:
Не всички !
Пише се отделно :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от essential »

Изображение

Заключена