Оплакване от несправедлив бан: МВР

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от bastarka »

Слушай какво първо админи не само тези който са в червен цвят.
Мнението на всеки един потребител е от значение и не си ти човека , който ще оценяваш до колкото техните мнения са експертни или не.
Аз наблюдавам поведението ти, начина ти на игра и се опитвам да схвана смисъла на всяко едно твое действие, да се опитам да проумея защо в определена ситуация ти постъпваш по начина по който постъпваш, но не намирам никаква мисъл в действията ти.
Следователно заключвам,че или си голям късметлия или си хакер,но не се доверявам на късмета до такава степен.
Не искам да коментирам повече.
Давам шанс и на останалите и накрая няма да вземат решение червените, а ще го вземем всички заедно,защото ние сме екип :)
Изображение

MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

Имах предвид, че не ми пука за глупавите изказвания. Иначе знам, че не само червените са админи. ;) Имах предвид, че тяхното мнение ме вълнува повече, защото са смислени, а не като на другите.. ;) Отностно играта ми, по някой път съм чист късмет, много от приятелите ми с които сме играли са ми се чудили, а по някой път просто си използвам уменията натрупани от години. По някой път ми върви, по някой път не, както и при другите... Не съм казвал, че съм ПРО или нещо подобно.. Просто играя от много дълго време и съм играл с много добри играчи и съм се учил от тях.. Седял съм спек. докато добри играчи са играли и съм играл срещу тях, и имам някакъв опит. Пак казвам, не се мисля за ПРО или нещо повече от другите.. Както казах, по някой път ми върви, по някой път не... ;)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от CzaR »

Всеки има право да се изкаже по темата ! Без значение какъв е тука ! Бана ти ще седи докато не се съберат достатъчно мнения по въпроса.

MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

CzaR написа:Всеки има право да се изкаже по темата ! Без значение какъв е тука ! Бана ти ще седи докато не се съберат достатъчно мнения по въпроса.
Ти четеш ли какво пиша? Къде видя, че съм казал НИКОЙ ДА НЕ ПИШЕ? Казах, че не ме интересува тяхното мнение, а това на главните? Нито се заяждам с теб, бастарката или който и да било. ;) Просто искам да си играя играта във вашите сървъри, защото са хубави и има хора вътре. ;)

Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от CzaR »

Изнагляваш ! Ти не четеш ли КАКВО пиша ? Главните взимат под внимание всяко едно мнение тука, както казах без значение на кого.
П.С. - Същата раработа както е и при кандидатите за админ. Всяко едно мнение е важно.

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от fallangel »

Имам чуството че само 2 сме гледали демото, а всички останали се осланяте на мненията на админите койот са го наблюдавали преди време и са решили че е хак. Значи ако не сте гледали демото нямате право на изказване по въпроса понеже няма да е актуално.

Много грешка са допуснали админите който са наблюдавали въпросния, първо това че е лефтнал от играта преди да го банете не е извинение, има команда която позволява излезли вече играчи да бъдат банати докато не се смени картата. Второ, все някой от админите би трябвало да е разполагал с демо което да предостави щом сте имали съмнения за да се предприемат някакви мерки. Трето, не виждам някой да е писал в темата "Играчи за набюдение" щом сте го "изтървали".

От тук нататък задължавам всички админи койот слагат бан да си пазят демотата, и преди да сложат бан да проверяват коко време има до края на картат за да не се получава" ми аз го банах и картата се смени" и да имат демота по 2МБ.

Ще чакаме още мения, и гледайте демото не се водете по менията на останалите.

Не спорете в темата.

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от eldynari »

Много рано си го баннал като цяло няма нищо съмнително играчите се чуват и ако играе с радара аз лично не виждам валл макар че на един или два момента ми се стори че не си гледа радара и разчита само на звук и в следващият момент макар и да се чуваше как се гърмят разбра къде е ЦТ-то и го уби разбира се АКО играе със звук :!:

MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

eldynari написа:Много рано си го баннал като цяло няма нищо съмнително играчите се чуват и ако играе с радара аз лично не виждам валл макар че на един или два момента ми се стори че не си гледа радара и разчита само на звук и в следващият момент макар и да се чуваше как се гърмят разбра къде е ЦТ-то и го уби разбира се АКО играе със звук :!:

На някой от коментарите бях казал, че разчитам на звук и радар и ако някой от отбора се сети да каже къде е противника, но основно разчитам на звук и радар. :)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от eldynari »

MBP написа:
eldynari написа:Много рано си го баннал като цяло няма нищо съмнително играчите се чуват и ако играе с радара аз лично не виждам валл макар че на един или два момента ми се стори че не си гледа радара и разчита само на звук и в следващият момент макар и да се чуваше как се гърмят разбра къде е ЦТ-то и го уби разбира се АКО играе със звук :!:

На някой от коментарите бях казал, че разчитам на звук и радар и ако някой от отбора се сети да каже къде е противника, но основно разчитам на звук и радар. :)
Има момент в който никак ама никак не си гледаш радара от друга страна играча се чува след това не знам по стрелба ли или понеже знаеше че там е твоя съотборник или защото изчезна от радара като умря но става въпрос за тъмно последният рунд май

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от fallangel »

Бана е махнат демото е чисто.

Заключена