Оплакване от несправедлив бан: МВР

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »


Потребителски аватар
CzaR
CS Admin
Мнения: 847
Регистриран: 05.11.2010, 20:04
Мишка: Hama
Местоположение: Поморие/България
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от CzaR »

Баннат си от Изхакания.
Изгледах ти демотот което е доста кратко.
1 - Ситуация в която пускаш 2-н зуум от голяма към "лайна" и малко след това се показва 1 CT от ярд, може и да е случайност, а може и да не е. От 04:00:00 - 04:04:32 мин. е случката
2 - Ситуация ръшваш към малка, спираш се и пускаш предварително зуум и от ляво в тъмно зе показва 1 CT, случайно или не. От 06:05:00 - 06:14:00 мин.
3 - Втрова ситуяция тръгваш към малка убиваш 1 CT в тъмно, който си се вижда убиваш го и продължаваш. След това виждаш 2-ри CT стреляте се с него мяташ му HE. И което ми направи най-голямо впечатление е, че на 2 пъти след НЕ-то тръгваш на 2-н зуум сочейки директно към него, От 07:25:30 - 07:42:00
4 - Доста смело вървене на нож към малка дори не се огледа в тъмно за някой CT, случайно или не. Това става 1-2 рунда след 2-та ситуация в тъмно.
Виждам, че използваш бинднато /me , но не пречи да имаш друга екстра. Това е което аз имах да кажа. Нека и други админи се изкажат. И Изхакания също. :)

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от bastarka »

На теб отдавна ти кроим шапка, признаваме :)
Играта ти е толкова подозрителна, че няколко дена те наблюдаваме с колегите и явно днес вече си го отнесъл.
Според мен на това демо няма кой знае какво да се види, но повярвай ми виждали сме изумителни неща от твоя страна.
Нека банна му да остане.
В момента на демото може и да не си бил, но аз гарантирам,че не си от "най-чистите" :)
Нека ти бъде за урок :)

П.С. Нищо лично , просто работа :)))
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от eldynari »

bastarka написа:На теб отдавна ти кроим шапка, признаваме :)
Играта ти е толкова подозрителна, че няколко дена те наблюдаваме с колегите и явно днес вече си го отнесъл.
Според мен на това демо няма кой знае какво да се види, но повярвай ми виждали сме изумителни неща от твоя страна.
Нека банна му да остане.
В момента на демото може и да не си бил, но аз гарантирам,че не си от "най-чистите" :)
Нека ти бъде за урок :)

П.С. Нищо лично , просто работа :)))
Добре ли разбрах според теб на демото няма нищо но понеже ти мислиш че той играе с валл от време на време бана му трябва да си остане това е най-голямата простотия която чета в близките месеци след като играчът е чист означава че бана трябва да се изтрие.А да и понеже си виждала невероятни неща от негова страна това веднага те навежда на мисълта че играе с валл гениална логика(не казвам че е чист но от написаното от теб така следват нещата) като се прибера довечера ще му прегледам демото нека и някой от Босовете го види но такива изказвания като цитирам: "Нека банна му да остане.
В момента на демото може и да не си бил, но аз гарантирам,че не си от "най-чистите" :)
Нека ти бъде за урок :)" са смехотворни просто! :doh:

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от bastarka »

Всъщност изобщо не четеш миличък :)
Не съм само аз на мнение,че не е редовен. Преди две вечери бяхме около 3-4 админа в дъст 2 и го наблюдавахме, да не казвам че всички бяхме на мнение че е с хак.
Просто решихме да го погледаме още малко, но той си лефтна и днес вече си го е отнесъл :)
Нека колегите да го потвърдят :)
Изображение

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от fallangel »

Изгледах демото и ми изглежда съвсем чисто, за почти всяка ситуация си имше логично обяснение. Това му е втори бан, предното му демо също го гледах и пак си беше чисто.

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от bastarka »

Нека да изчакаме и останалите колеги да се изкажат по темата.
Аз съм на мнение, че си е хак :)
Изображение

Потребителски аватар
c00L_MacKa
Ex-CS Admin
Мнения: 178
Регистриран: 22.09.2011, 11:45
Пол: Жена
Ник в CS: Charlly
Местоположение: Бургадидас

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от c00L_MacKa »

+1
bastarka написа:Аз съм на мнение, че си е хак :)

Потребителски аватар
Damqn
Пристрастен
Мнения: 156
Регистриран: 08.09.2011, 16:56
Мишка: Made in China
Ник в CS: shooter®
Местоположение: обл. Варна
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Damqn »

c00L_MacKa написа:+1
bastarka написа:Аз съм на мнение, че си е хак :)
+1 Такъв е :idea:
Животът е твърде важен за да го взимаме насериозно.Изображение

Михаил
Напредващ
Мнения: 31
Регистриран: 04.03.2012, 18:09
Мишка: x7

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от Михаил »

Та той играе цс от 10 години, не му завиждайте, нормално да е про ! :!:

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от green »

Михаил написа:Та той играе цс от 10 години, не му завиждайте, нормално да е про ! :!:
Офф "ПРО" хахаха , ти го правиш нещо като Херо , нинжа , релакса или направо Маркелоф , според мен си е хак .
Брат ми играе от не знам колко време вече и той е на мнение , че “ПРОТО“ играе с непозволени средства .
И от това нагоре не е баннат от някой неопитен админ да кажем (такава е думата) , а от старши , първо от Tissy сега от исхакан , вземете и това под внимание , те не са от вчера .

П.С. Михаилчо никой не му завижда , че играе с хак !
Изображение

Потребителски аватар
blinkin89
Ex-CS Admin
Мнения: 173
Регистриран: 29.01.2012, 19:39
Мишка: acer

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от blinkin89 »

bastarka написа:Всъщност изобщо не четеш миличък :)
Не съм само аз на мнение,че не е редовен. Преди две вечери бяхме около 3-4 админа в дъст 2 и го наблюдавахме, да не казвам че всички бяхме на мнение че е с хак.
Просто решихме да го погледаме още малко, но той си лефтна и днес вече си го е отнесъл :)
Нека колегите да го потвърдят :)
Така е. Гледахме го няколко админа. Това демо не съм го гледал,защото виждам, че колегите от него нищо не могат да разберат, но ще ви кажа какво се видя въпросната вечер: човек, който на пръв поглед няма кой знае какви умения си вземаше от базата на терористите към Х контрите, които минаваха от СТ базата към малка бомба и нямаше пропуск. Но най-вероятно ще е умение от "10-те години опит" :hand:
П.П. За мен използва непозволени средства. Въпроса е дали постоянно, или от време на време.

Потребителски аватар
opi
CS Admin, Jr.
Мнения: 176
Регистриран: 03.05.2011, 18:38
Мишка: ddz

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от opi »

bastarka написа:Нека да изчакаме и останалите колеги да се изкажат по темата.
Аз съм на мнение, че си е хак :)
:text-+1:
Изображение Изображение

Потребителски аватар
bastarka
Модератор
Мнения: 377
Регистриран: 28.05.2008, 00:06
Пол: Жена

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от bastarka »

Дори да си най - добрият в тази игра просто по начина по който той ги взима .. НЕРЕАЛЕН .... Изобщо нито ги слуша, едва ли си поглежда радара и как винаги им минава в гръб без никой да го забележи.
Късмет, късмет ама то това вече те кара да си задаваш въпроси :)
Изображение

MBP
Редовен
Мнения: 52
Регистриран: 10.03.2013, 23:02

Re: Оплакване от несправедлив бан: МВР

Мнение от MBP »

bastarka написа:Дори да си най - добрият в тази игра просто по начина по който той ги взима .. НЕРЕАЛЕН .... Изобщо нито ги слуша, едва ли си поглежда радара и как винаги им минава в гръб без никой да го забележи.
Късмет, късмет ама то това вече те кара да си задаваш въпроси :)
Четох ти глупостите, четох ги та чак ми писна... Ти от къде знаеш дали ги чувам и дали си гледам радара? Винаги съм си гледал радара, разчитал съм за звук и евентуално ако някой от моя отбор каже кой, къде е (но това рядко се случва) Не ме интересува твойто мнение или мнението на някой обикновен потребител като мен, а само на някой от главните админи. ;) Това се отнася и за green. Не ме интересува мнението на брат ти и не ми пука от колко време играе.. Отдавна ми е минало времето да се занимавам с хакове, кодове и тем подобни идиотщини.. Ако бях хак, нямаше да си правя труда да пускам вече втора тема, а щях просто да напусна веригата.. ;) Сега съм 100% сигурен, че пак някои хора, като бастарката, green и CzaR ще се правят на остроумни, но не ми пука! :) Ще изчакам главните да се изкажат. :)

Заключена