Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
Потребителски аватар
Румен
Новак
Мнения: 10
Регистриран: 01.05.2013, 23:37

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Румен »

Tissy написа:
Румен написа:
Tissy написа:Какво да ти обеснявам :D гледам те, преценявам те и те банвам. Няма да ти казвам грешките които си направил, че ми писна да следя комплексари които знаят как да се прикриват.
Следващия път си пази демото като имаш претенции, 1 път си репортнал за ЕЛФ, като има админ вярвай следи го, досега на елф не съм видял един фраг който би ме усъмнил.
Все пак си имам едно на ум за него.
Изказването ти е достатъчно няма какво да обясняваш. Пределно ясно е, 1-во че с този стил на държание спрямо потребителите няма много далече да се стигне и силно се надявам не всички админи да се държат така и 2-рото ясно е, че с теб повече няма за какво да си пиша. Благодаря все пак отделеното време! а и обеснявам няма има обяснявам ;) просто да си знаеш че гледам си още студент а тия неща в университета ги гледат.
Човек,
1во - не ми прави забележки към правописа :)
2ро - ти си потребител, дал съм ти обЯснение каква е практиката преди бан.
3то - отново казвам няма да ти посочвам, как прецених, че ползваш програма.
4то - не разбрах, грубо ли се държах с теб ? Какво ми е отношението към теб, нечовешко; накърнявам ти достойнството по някакъв начин; унизявам те?
5то - Искам след седмица, пак да влезеш да проверим пророческите ти умения :)

Извинявам се ако съм те обидил по някакъв начин 8) Или може би просто си ми ядосан, че ти забраних достъпа до сървъра?

Life sucks ! Be cool with it ;]
Ядосан съм ти, че ми забрани НЕПРАВОМЕРНО достъпа до сървъра. Отношението ти е надменно, точно като на куките на пътя дали съм им там някакви права и се правят на велики и естествено те винаги са прави. След седмица няма да вляза. Спора приключва!!!

Потребителски аватар
Just.Z
CS Admin, Jr.
Мнения: 302
Регистриран: 06.11.2012, 23:13
Мишка: X7 * XL-740K
Ник в CS: Just.Z
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Just.Z »

Аз вече не съм много активен поради ред причини , но в такива случаи нито имаш демо, нито админите които са те гледали и са те баннали не дават и не пазят демотата си.. така малко ми изглежда афиф историята .. след като претендираш , че не използваш забранени програмки , качи 1-2 демота от предния ти ден или от предния мап на които си играл.. доста хора тук могат да преценят по играта ти дали си с помагала или просто я усещаш играта.. Имай предвид , че дори и да покажеш демо от преден ден на което не си с хак това не е гаранция , че сегашната ситуация ще се промени защото се изисква демо от когато ти е бана! Но най малкото ще е в твой плюс , и доста хора могат да се застъпят по някакъв начин за теб.. Успех!

ПС: Ако с последното си мнение имаш предвид "МАХНЕТЕ МИ БАНА СЕГА ЗАЩОТО СЛЕД СЕДМИЦА НЯМА ДА ВЛЯЗА И СЪРВЪРИТЕ ВИ ЩЕ СЕ ИЗПРАЗНЯТ!" Мога само да ти кажа .. Прав ти път.. Има много БГ сървъри където админите и контрола дефакто са много по ниски и там ще имаш възможност да се стреляш с себеподобни чийтърчета без да ви банва никой... Ако нещата не седят така следвай по горните ми инструкии! :)
Когато съм казал , че ще направя нещо - ЗНАЧИ ЩЕ ГО НАПРАВЯ!!! Не е нужно да ми напомняте през 2 месеца !!! :D

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Tissy »

Естествено, че ми е надменно държанието, не защото си рандом, а защото те видях как убиваш 2ма един след друг преди да се покажат, И ИМАШ НАГЛОСТТА ДА ПУСКАШ ТЕМИ, БЕ МОМЧЕ, Я СЕ СТЕГНИ ! ! БЪДИ МЪЖ, СТИГА РЕВА!

И не ме сравнявай, с някой кука (респект на тези, който си вършат работата добре). Питай когото и да е било, аз груб ли съм ? Да се възползвам за лични цели, от правата в сървъра? (да един път си позволих и си понесох наказанието)

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от eldynari »

АХАХАХАХАХАХАХАХАХА :lol: :lol: :lol: :lol: Щом толкова не ти стиска да качиш демо КОЕТО имаш следва че криеш нещо сравняваш ни с куките на пътя да ти имам сравнението след като са преценили че играеш с валл и не си качил демо значи е така това че след седмица няма да влезеш тук не е болка за умиране но жалко от страни защото с това доказваш че наистина играеш с хак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: забавно ми е вече да ти чета простотиите.Качи демо непременно ще го гледам и ще ти напиша едно романче защото съм сигурен че си играл с валл ;) успех в другите вериги както каза колегата там можеш преспокойно да си цъкаш с валла :)

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от Tissy »

:D човека 10 пъти каза, че го е спрял да гледа eLf!, след като таргета му е излязал и той спрял демото. Opi и fafeka (оригиналните никове в цс и сайта) бяха вътре, ][ всеки трети знае, че това съм аз, незнам защо е решил да гледа на своя глава.

essential
CS Admin
Мнения: 498
Регистриран: 22.03.2012, 13:45
Мишка: XL-755BK

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от essential »

Tissy пак ли ги банваш като те трепят.

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: SmokeY

Мнение от zlatoto »

Без демо да се защити играча, бана остава.
Като се има в предвид, че му е и втори в рамките на няколко седмици.
Темата се заключва.

Заключена